Skocz do zawartości

JWorms


Jaklub

Rekomendowane odpowiedzi

@Propa: Trochę ciężkie do zrobienia, ale może jak będzie mi się chciało...

@Zalu: Ten pomysł jest żal.ru

@Matthew: Po co trzecia strona? Można to zrobić bez niej.

@Webzir: Za bardzo losowe, nie uważasz?

@Zychu: Chcesz koło fortuny? Włącz TVP2, a nie moje wormsy. ;p

@Marmot Nie ma, tego jestem pewien (od razu mówię, że nie grałem tylko w Worms Forts, Worms 4 i Worms Space Oddity). Ciekawy pomysł.

 

Btw. Dziś nie będzie screena. ;[

 

EDIT: A jednak.

Tym razem moc krwiożerczej rakiety kasetowej zbiera żniwa na planszy zrobionej przez Copoconaco.

jworms7yp9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 290
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

@Jaklub - aha pomieszalo mi sie

moze mighty cdaction disc? wybierasz gdzie ma przeleciec, i robi na calej planszy, pozioma linie (niszcze teren) kazdy robak ktory tego dotknie, ginie odrazu :D

blue ion - robaczek wystrzeliwuje z czegos bardzo podobnego do portal device (nie pamietam pelnej nazwy) niebieska kule swiatla, ktora przelatuje przez wszystko niszczac to

niewiem jak to nazwac, ale taka bron co powoduje ze wszystkie miny w okolicy wybuchaja, zwykly guzik czy cos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lenin: To wygląda o niebo lepiej na planszy z ciemnym tłem.

@Klej: Bronie nie są po to, by niszczyć wszystko za pierwszym razem.

@Copoconaco: To popraw. ;p

 

Zachęcam do postowania. Przyda mi się trochę komentarzy screenów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiesz, na coś w stylu Skunksa z Wormsów, ale wyglądające tak, że jest nalot z powietrza takich skażających cusi i Wormy które tym dostaną, tracą 25 hp, a potem co turę tracą 1 lub 2 HP. Ewentualnie, w formie granatu odłamkowego, ale zamiast odłamków właśnie te skażające cusie i możesz wtedy to nazwać jakąś nazwą pokroju "Brudna Bomba".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo kolejny nudny rodzaj portalu ze zaznaczasz jakiegoś robala i zamieniasz sie z nim miejscami. jednoczesnie uciekasz z miejsca zagrozenia i pakujesz przeciwnika w kupe :twisted:

 

Zaproponowałbym jeszcze coś z plonącą czapką, chamski rodzaj samobójstwa, ale wole nie bo mnie babylon zamknie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze ja:

 

podchodzimy do robala i podpalamy mu czape, robal z plonaca czapa traci 25 hp i przez 10 sec. lub do konca tury (jesli zostalo do konca mniej niz 10 sec) skacze losowo na lewo i prawo (jest szansa ze wpadnie gdzies, lub na cos)

 

a i zamiast "brudna bomba", dac "skarpeta wuja Alfreda" - brzmi znacznie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marmot: Pomysł dobry, będzie w grze.

@Propaganja: Też OK.

@Copo: To już nie tak bardzo. Kosiarka była lepsza.

 

Oto lista zrobionych i planowanych gadżetów. Niebieskie bronie są z oryginalnych Wormsów. (W nawiasach są ksywki tych, którzy pomysł podsunęli)

 

Zrobione bronie:

- Bazooka

- Cluster Rocket (rakieta kasetowa - ja. Zastępstwo moździerza)

- Homing Missle (rakietka samonaprowadzająca, Misiek-GM)

- Grenade (granat)

- Cluster Bomb (bomba kasetowa)

- Concrete Donkey (betonowy osioł)

 

Zrobione narzędzia:

- Blowtorch (70%)

 

Planowane bronie:

- Shark Missle (rakieta rekinowa - ja)

- Lawnmower (kosiarka - Copoconaco)

- Poison bomb (brudna bomba - Marmot)

- Prod (paluch - wiele osób, Harv był pierwszy)

- ASHPD (broń portalowa - Chuckek)

- Petrol Bomb (koktajl mołotowa - Nobody)

- Shotgun (strzelba)

- Pangeagun (Pangeagun - Matthew)

- Six Flags (Six Flags - ja)

- Light of Heaven ("Swaialtlo transylwanii", Kleju)

- Jetpack (plecak odrzutowy - Flaczek)

- Ressurection (wskrzeszenie - Smok)

 

Te bronie znajdą się w grze NA PEWNO.

Czekam na dalsze propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruchome piaski? Robak rozsypuje substancję na ziemię, która staje się później zabójczą pułapką, z której można wyjść tylko za pomocą np. liny, czy teleportu. Każdy wciśnięty przycisk przyspieszyłby wciąganie robaka do wnętrza.

Freezing gun. Broń, która zamraża wrogiego ( lub naszego, zależy w kogo nacelujemy ) robaka na kilka tur.

 

 

A może jakieś losowe akcje? Chodzi o to, że jest 3% szans, że w danej turze np. przyleci UFO i zabierze losowego robaka z planszy :D Czy piorun...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz jakieś narzędzia.

 

Szczudła - robak może się szybciej przemieszczać oraz może wchodzić na wysokie półki (jednak wtedy będzie musiał zejść ze szczudeł).

Bunkier - tworzy na robaku bunkier z dwoma otworami do strzelania.

Magnes - stawia silny magnes w wybranym miejscu obok robaka. Magnes ściąga pobliskie metale (jak np. miny, rakiety...)

Huśtawka - (tylko jaskinia) robak wystrzeliwuje w górę dwa sznury. Jeśli się przyczepią, zostaje podciągnięty. Huśtawka nie znika po skończeniu tury.

Lucky Statuette - wbrew nazwie, ściąga wszystkie pociski, miny, naloty itp. na wybranego swojego robaka. Przydaje się kiedy potrzeba ochronić innego robala.

Wieża - robak wylatuje w powietrze, a z ziemi wyrasta baszta z dziurą w dachu aby robak mógł do niej wpaść. Wieża ta ma bardzo niską barierkę/murek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Matthew:

Magnes - stawia silny magnes w wybranym miejscu obok robaka. Magnes ściąga pobliskie metale (jak np. miny, rakiety...)

UWAGA - AKTUALIZACJA 28-09-08 22:30! Na bronie z oryginalnych wormsów NIE ODPOWIADAM.

Widzę, że nikt tu nie grał w Worms: OW2.

Bunkier wydaje się interesujący.

http://portal.wecreatestuff.com/ tu masz flashowego klona Portala w 2D. Zobaczysz jak to działa.

To już wiem, jak to ma wyglądać. Dzięki.

 

Oczywiście wciąż czekam na komentarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o widze moj nick w broniach :)

sugar rush (oooooo happy day!!!) robaczek zjada cukierka i ma niesamowita szybkosc, dodane hp i double damage :)

a teraz bron o ktorej zawsze mazyelm aby byla w worms,

spiderworm! robaczek rozrywa 1 warstwe ciala i zmienia sie w spiderworma, moze on wten sposob unieruchamiac robaczki, i takjakby uzywac rope calyczas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poxi, w tym wypadku gradient jest ok. jest utrzymany w buro-zielonej tonacji i nie gryzie w oczy, to najwazniejsze, tlo ma byc w tle a nie zeby sie gryzlo z ikonamy czy polami tekstowymi. a jak ktos nie umie rysowac to jego wrogiem bedzie i olowek w paintcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jaklub: O_o? Jest taki przedmiot? Nawet nie wiedziałem :D

 

A co powiesz na S.P.A.M. - robak zaczyna kłapać paszczą, z której wylatują jakieśtam bzdety (mogą to być słowa kojarzące się ze spamem, np. offtop, blabla, spam lub po prostu jakieś kuleczki lub coś podobnego). Bzdety te po trafieniu w swojego robaka mnożą się i odbijają, a trafione w robaka przeciwnika - zabierają HP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...