Skocz do zawartości

delphi


ewka110

Rekomendowane odpowiedzi

Zarejestrowałaś się na GMclanie, tylko po to, aby wykorzystywać użytkowników? (między innymi, aby odrabiali prace domowe za ciebie)

 

nie, po prostu nie wiem kompletnie jak to zrobić...

 

pamiętam, że chyba Tymon kiedyś pisał wszystkim takie programiki xD Ja bym z chęcią zrobił zważając że to dama, ale niestety nie programuje w Delphi.

 

dzięki. Wiem, że pisał tylko to nie było w Delphi, już to prześledziłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Pewnie chodzi o to, żeby użytkownik mógł podawać te dane.

 

@misiek:

1) A skąd wiesz, że to dama, może to chłopak specjalnie obrał taką ksywę.

2) Dobrym zwyczajem, jest nie podawać nazwy użytkownika bez jego zgody, który mógłby coś takiego napisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko jakie. Bo skoro to mają być 4 osobne programy to mogą mieć różne inputy. Więc się pytam, co użytkownik ma podać w każdym z tych programów. W sumie wszystko można obliczyć jak ma się podane długości boków, ale wolę być po prostu pewny by 10 razy nie przepisywać programów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko jakie. Bo skoro to mają być 4 osobne programy to mogą mieć różne inputy. Więc się pytam, co użytkownik ma podać w każdym z tych programów. W sumie wszystko można obliczyć jak ma się podane długości boków, ale wolę być po prostu pewny by 10 razy nie przepisywać programów.

 

Przepraszam, bo teraz kręcę. Dowiedziałam się, że to ma być jeden program, który ma mi obliczać pole,obwód,wysokość i kąty w trójkącie. I nie mam nic podane, po prostu jeśli będę wpisywać liczby to ma mi wyskakiwać odpowiedź w formie wyniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...