Skocz do zawartości

miniRPG2.0 - Full Version


David Dark

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 149
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam niestety zla wiadomosc dla ludzi ktorzy z niecierpliwoscia czekaja na miniRPG2.0. Jednak bede musial przeniesc wydanie tej gry o kilka miesiecy, najprawdopodobniej wyjdzie dopiero w listopadzie lub w grudniu. Dzis wyjezdzam pracowac nad morze na jakies 5-6 miesiecy (oczywiscie wszystko moze sie pochrzanic i moge wrocic za tydzien :P). W kazdym badz razie jesli wszystko wypali to przez ten okres raczej nie bede mial jakiegos specjalnego dostepu do komputera ale oczywiscie jesli tylko znajde wolna chwile to silnik miniRPG2.0 i GMa mam przy sobie na karcie pamieci wiec zawsze moge ta chwilke popracowac ^^

Jednak wole poinformowac ze gra wyjdzie troche pozniej niz troche wczesniej (najwyzej bedzie niespodzianka).

 

 

Mógłbyś zrobić umiejętność modlenia (praying?), tzn. można się modlić w kapliczkach a potem wraz ze wzrostem skilla rzucać coraz to silniejsze buffy których działanie zależne by było od naszej wiary w poszczególnego boga.

 

Pomysl nie jest zly, jednak magia bedzie miala rozne galezie takie jak nekromancja, demonologia, magia druidow, magia bojowa itd. Wszystkie czary beda oparte o jedna umiejetnosc - Magery, jednak gracz bedzie mogl sie specjalozowac w roznych dziedzinach. Mysle ze rodzielanie tego dodatkowo na jeszcze jedna umiejetnosc a potem jeszcze kategoryzowac czary wg. Bogow jest niepotrzebne. Pozatym nie sadze zebym byl w stanie wymyslec 200+ czarow unikajac przy tym bezsensownych czarow z nazwami typu 'mala kula ognia', 'srednia kula ognia' i 'duza kula ognia'. Kula ognia to kula ognia, jak duza jest to juz zalezy od twojej mocy ;)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaryzykowalbym stwierdzenie ze to zart prima aprilisowy, (jak tamten moj o wyjezdzie xD) ale za pozno na takowy :D

Szkoda, bo na prawde ciekawie to wyglada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

No no no :) widzę, że nie próżnujecie :) piękny smok w podpisie ! Super ,że cały czas pracujesz nad grą i nie dałeś sobie spokoju

 

3x3 maja byc najwieksze. Smoki tez maja byc 3x3, ale szczerze 4x4 kusi, duze dobrze namalowane smoki to jest to ^^

 

Hehe ;P cieszę się że jedna smoki są takie wielkie

 

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kula ognia to kula ognia, jak duza jest to juz zalezy od twojej mocy ;)

Piękne zdanie, mam nadzieje w grze wielkość kuli zależeć będzie od mocy? Gra się super prezentuje, ogólnie chętnie zagram, niestety mam viste :/ A to jest z GM6 bo mi nie chodzi, ale zawsze zostaje laptop taty. No potwory są super, gra może nie MMO, ale prawie jak almora, podobny klimat, ten sam typ itd. Aby zabezpieczyć się przed dekompilacją użyj programu Snake'a, z tego forum:

GMProtector

Fajny program, naprawdę.

Życze udanej gry, mam nadzieję że będzie super! :thumbsup:

Pozdro

Roki

 

P.S. Wiem, wiem że sie nagadałem :sp_ike:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie news za jakis czas o tym jak ida prace i co juz zdazylismy zrobic, przy okazji wrzuce tez pare nowych grafik, raperr nie proznuje jak widac ;)

 

@Zartan

No jeszcze sie zastanawiam nad wielkoscia tego smoka, pozatym raperr juz zaczal na niego marudzic i powiedzial ze zrobi cos lepszego :P

 

@Roki

'Wielkosc' czyli sila obrazen, wielkosc grafiki nie bedzie sie zmieniac ;)

Byla gdzies tam wersja na viste, moze juz ja usuneli z willhostforfood.com, potem najwyzej wrzuce do uploadera :)

No i dzieki za mile slowa :)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
No to wyciągnij dysk, a jak nie masz przejściówki, to idź do kumpla, który ma laptopa i podłącz :) Szkoda takiego projektu, bo szczerze mówiąc jeden z nielicznych na który czekam.

 

Juz poczynilem odpowiednie kroki, udalo mi sie pozbierac troche kasy, bo z tym w czasie wakacji krucho bylo. :P

David Dark powiedz dokładnie o co chodzi, w rodzinie mam firmę komputerową i informatyczną to zapytam i Ci powiem co i jak : )

 

hmm... odpalam laptopa, wszystko ok przez jakies 5 sekund i nagle zaczynaja mi swiatelka migac na lapciu i sie wylacza. Ekren caly czas pozostaje czarny.

Teraz juz nic sie nie wlacza bo bateria sie pewnie wyczerpala, ktora sie tez nie laduje...

Mysle ze to bateria a ta kosztuje. W kazdym razie dalem lapa dalszemu znajomemu... i zobaczymy co on powie, chlopak sie na tym zna i mi to zrobi za friko w razie czego, jak mi powie ze walek to bede musial wylozyc kase.

 

Kurde mam nadzieje , że te świetne plany nie pójdą w łeb ;/ napalony na tą grę jestem strasznie :) jest to najbardziej wyczekiwana gra rpg tego roku :) bardziej niż Risen czy Diablo III :) naprawde!

 

Nie pojda na leb :P problem jedynie w tym ze mam tak cholerne opoznienie ze ta gra nie wyjdzie w tym roku bleh :( tez bym sobie juz w nia pogral :'(

Moze bardziej oczekiwana niz Risen ale z tym D3 to nie przesadzaj :P sam na niego czekam :P

I TRZYMAŁEŚ TAK POWAŻNY PROJEKT TYLKO W JEDNEJ KOPII NA LAPTOPIE :0 ?

 

To teraz szybko wyjmuj dysk i do kumpla idź... ^_^

Kopii to ja mam z 50, jak tylko cos zrobie to zaraz zapisuje osobno :) ale no tak... wszystko jest na jednym dysku... :P poprostu sie nie spodziewalem ze laptop moze mi sie spacyfikowac w taki sposob, next time jeden pliczek bede trzymac gdzies na serwerku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...

Milo, ze jeszcze ktos pamieta o miniRPG :)

 

Nowych wiadomosci nie ma, poniewaz nie ma o czym pisac. Nie wiem kiedy gra bedzie gotowa, jedyne co moge powiedziec: powoli popycham projekt do przodu, ale szczerze mowiac jestem juz troche zmeczony. Gdy gra bedzie juz prawie gotowa to wtedy napewno dam znaka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...