Skocz do zawartości

Zablokowane Czarna dziura


Tidimel

Rekomendowane odpowiedzi

Co myślicie o czarnej dziurze którą tworzą w Szwajcarii? Jakie są wasze odczucia? Czy zginiemy za kilka minut?

 

ŻRYJ

 

Szansa na to iż powstanie CZARNA (cześć kamrat) dziura jest równa szansie przeniknięcia kubka z wodą przez stół

 

Enjoy your stupidy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Onet, czytasz to g**no? A więc chodziło ci o to coś?

- Prawdą jest, że w trakcie eksperymentów w akceleratorze mogą powstać miniaturowe czarne dziury. Jednak te twory nie będą żadnym zagrożeniem. Pojawią się na ułamek sekundy i znikną, rozpadając się na zwykłe cząstki elementarne, składniki każdej materii - zapewniał.

Czyli możliwe jest, że dziurki powstaną, ale nie napisano "na pewno", tylko "mogą". I będą niegroźne. Ja się nie boję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o czarnej dziurze którą tworzą w Szwajcarii? Jakie są wasze odczucia? Czy zginiemy za kilka minut?

żal mi autora tego tematu, totalna lama i niedoruchany newb. Nigdzie nie stworzyli żadnej czarnej dziury, chodź jedyna istniejąca którą zaobserwowano to w głowie Tidimela się znajduje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu chciałem z wami podyskutować o porzadnych sprawach a wy jak dzieci sie zachowujecie

To ty źle interpretujesz informacje z lipnego źródła. Podaj lepsze (i zrozum przede wszystkim, że oni nie robią tam czarnych dziurek) i bardziej przejrzyste, wtedy pogadamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko kwestia czasu!!!NAJBLIŻSZEGO CZASU!!!Az Pan Miłosierny

okaże swój słuszny GNIEW!!!Ja nie straszę,ja ostrzegam z serca wypełnionego miłością i bojaźnią Bożą!!!!Wszystkich którzy podważają Wolę i Prawa Boże czeka nieunikniona KARA!!I nie chciałabym byc w skórach tych"naukowców"którzy już za niedługo poznają czym jest bunt poprzez wchodzenie w kompetęcje stwórcze Wszechmocnego!!!Wkrótce poznają niezmierzoną Potęgę i Majestat Boga!Chciałabym zobaczyc wtedy ich miny!Uśmiech zgaśnie im na zawsze a w sercach zapanuje trwoga,przerażenie i błagalne wycie o łaskę!Lecz wtedy będzie za późno!Albowiem Pan nasz jest Miłosierny ale do CZASU(o czym radziłabym NIGDY nie zapominac)!!!

 

MEGALOLZORD! XD

 

a pod spodem komentarz ;p

 

Zażyj leki. 10.09.2008 16:07

~fachowiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Godness, Tidimel pooglądaj trochę telewizji, poczytaj trochę na necie (z pewnych źródeł, nie mylić z Onetem) i będzie fajnie.

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Wielki_Zderzacz_Hadron%C3%B3w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...