Skocz do zawartości

Parszywa Dwunastka


LolikZabijaka

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jakie moga być opcje.

 

Moze takie:

 

1. Dodatke misje Powstania

2. Dodatkowe misje Pomoc sojusznikom w wyzwoleniu miast

 

Dalej nie wiem jakie moga być:(

 

Moze uda mi sie coś wymyślic ale lepiej jak by producent gry wymyślił bo on wie na co go stac(czy mu sie uda to zrobić czy nie) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

dobra to lasek, nie bedę juz się bawił w tymi drzewkami, bo to tylko strata czasu lepiej zrobić nowe fajne obiekty niż męczyć się ze starymi :)

 

 

[NEW]

taaaa oto najnowszy screen prosto z Powstania Warszawskiego :)

 

screen_powstanie_warszawskie_1.png

 

jak wam się podoba :)

co należy dodać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmień tą "krew", bo te prostokąty są okropne! :o Ulica nie pasuje do chodnika, ściany trochę dziwnie wyglądają, ale ogółem spoko ;)

Dorób jeszcze kilka jakichś barier ustawionych na ulicach. Może zniszczony samochód, coś w tym stylu :) I niekoniecznie policyjny :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmień tą "krew", bo te prostokąty są okropne! :o Ulica nie pasuje do chodnika, ściany trochę dziwnie wyglądają, ale ogółem spoko ;)

Dorób jeszcze kilka jakichś barier ustawionych na ulicach. Może zniszczony samochód, coś w tym stylu :) I niekoniecznie policyjny :P

to nie są ani łuski ani krew to porozsypywane cegły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego, że ta cegła to zwyczajny jednokolorowy prostokąt, który nie przypomina ani cegły, ani krwi. Chociaż jakieś cieniowanie, żeby ten stos cegieł wyglądał na stos cegieł, a nie na jakąś maziaję z Painta. Zresztą, moim zdaniem, lepiej by wyglądał szary gruz z kamieni, coś jak w Szeregowcu Ryanie, w scenach we francuskim mieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiesz cegły mogą być z wyższych pięter a poza tym zrobię poniszcoe ściany

Nie chciałbym się czepiać ale w budynku w lewym górnym rogu nie ma żdnych schodów czy coś co mogło by prowadzić wyżej, no chyba że jest gdzieś drabina :) . Co do gry to jak już wypowiadali się wcześniej pocieniowałbyś grafikę. (nie wiem czemu ale ta zapora graniczna przypomina mi takiego czerwono-białego kolorowego cukierka, ale to szczegół). Poza tym pomysł ciekawy z umiejscowieniem akcji (nie ciągle jakieś labolatoria w ameryce, czy wogóle wojny tam).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, z tego co widzę gra mi się ani trochę nie podoba ale daję 5/5 na zachętę. Podoba mi się że tfurca robi wszystko sam, nie zrzynając gotowych rozwiązań, nie podkradając sprite'ów, tylko wszystko robi sam [a co z tego że brzydkie ;p]. Była taka gra "strażnicy olsztyna" też tego pana o ile pamiętam, nakrytykowali strasznie, ale się chłopak nie zraził i dalej robi swoje.

 

PS: post może wydawać się lekko ironiczny, ale taki nie jest. Życzę autorowi powodzenia z całego serca i mam nadzieję że z czasem gry się wyrobią. Pozdrawiam =)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...