Skocz do zawartości

PS3 vs. XBOX360


Kamilek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 120
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Lol! I tak MS zd**il sprawe :/ Zeby konsola nie miala wi-fi i trzeba sie bawic w kabelki :/ Wiem ze sa standardowo dolaczone ale to dla mnie duzy minus...

Z tym xobxem za duzo problemow. Wybieram ps3 (pisze to juz 3 raz xD). To solidny sprzet a M$ poszedl za bardzo w komercje :/

Dzieki jescze raz wszystkim za wypowiedzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mowie tylko o padach bezprzewodowych :o

Po co Ci odtwarzacz HD-DVD. Filmów w tym standarcie nie wydają od pewnego czasu już (Blu-Ray go wyparł), a gier na Xbox na takich krążkach nie będzie.

Dlatego wole ps3.

 

kupuje ps3 i tyle. o wiele bardziej przyszlosciowy.

pozdro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, moim zdaniem XboX360 lepszy, bo nie widzę sensu wgrywania Linuksa na konsolę. Dla mnie argumenty, że coś jest lepsze, bo da się wgrać tam Linuksa, a coś jest gorsze, bo się go nie da wgrać, są śmieszne i idiotyczne. Skoro mamy porządny, dobry wbudowany firmware, to po co go podmieniać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na XboX360 też można zainstalować Linuksa jak się chce. http://www.free60.org/wiki/Main_Page i wszystko jasne. Nawet przerabianie XboXa na komputer (bo to się w zasadzie robi wgrywając Linuksa) jest sensowniejsze, bo X360 ma normalne CPU, z normalnym podziałem na rdzenie, a nie takie dziwactwo jak ma PS3, dzięki czemu wszystko powinno chodzić dużo lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shylios, jaki pad na baterie w xboxie ? Jak na bezprzewodowy to tak, ale jak przewodowy to nie. Uważam że bardziej opłaca sę kupić przewodowe. Szybko się psuje ?? LOOOL. Przeczytałbyś jeden z moich postów to byś wiedział, że MS wypuściło ulepszone konsole...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto każe Ci mieć bezprzewodowy pad? Zresztą, czy w erze tanich akumulatorków i ładowarek, to jest aż tak spory problem?

 

EDIT: Jak wykrywa Ci 3 rdzenie to masz coś zwalone, bo PS3 ma 8 rdzeni na procesorze.

8 rdzeni

Ale Sony zabezpieczyło się, inne systemy mają tylko 3 rdzenie i wyłączony GPU dla siebie - w innym przypadku instalowano by windowsa i nie kupowano gier na ps3...

A przez to ogranizcenie da się równierz uruchomic windowsa z poziomu linuxa ale chodzi on jak na kompie 70mhz ;/

 

pablo1517, co masz na myśli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...