Skocz do zawartości

PS3 vs. XBOX360


Kamilek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 120
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Myślisz, że utrzymanie takiej wielkiej sieci jaką jest Live, jest darmowe ;p ? Microsoft musi zarabiać na utrzymanie tych serwerów jakby nie patrzeć. Zresztą idąc Twoim tokiem myślenia - czy kupuje się World Of Warcraft (czy inne mmorpg) by płacić za granie w niego ;p ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego nie kupiłem jego :P

 

Ehm :P

 

Bierz co chcesz, sam sie zdecyduj co wolisz :P

 

PS3 le[iej teksturuje, x360 lepsze efekty świetlne ma :P

Play ma darmowy online, xbox nie

Play ma tylko oryginały a x360 przerobisz

 

BTW: ajk na ubuntu ppc zainstalować flasha? xD

 

Ale gówniana klawiatóre kupiłem :( Non stop mam literówki ;/

 

EDIT:

Na x360 gry są krojone bo się nie mieszczą na dvd :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na x360 gry są krojone bo się nie mieszczą na dvd

Ta, to dlatego dostał wersję UT3 z bonusami w stosunku do wersji z PS3. Dopóki gry na PC-ta nie ukazują się na Blu-rayu, dopóty gry na X360 nie będą krojone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, to dlatego dostał wersję UT3 z bonusami w stosunku do wersji z PS3. Dopóki gry na PC-ta nie ukazują się na Blu-rayu, dopóty gry na X360 nie będą krojone.

Racja. Ale i tak w koncu blu-ray bedzie tak popularny ze znowu sie wszystko zmieni w erze komputerow :) Ciekawe tylko co bedzie potem? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe tylko co bedzie potem? biggrin.gif

Już jest, tylko nie w masowej produkcji - dyski hologramowe.

 

Ale i tak w koncu blu-ray bedzie tak popularny ze znowu sie wszystko zmieni w erze komputerow

Zanim stanie się popularny to pojawi się nowa generacja konsol, przez co potencjał PS3 nigdy nie zostanie w pełni wykorzystany, bo twórcy zaczną pisać gry na nowsze konsole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pitolenie. Toż Steam jest darmowy, a infrastruktura na pewno nie gorsza od Xbox Live.

Poczytaj sobie o warunkach podpisywania umowy z nimi na sprzedaż gier. Oni przy kupnie każdej z gier sobie odpowiednio zarabiają na swoje serwery :P .

Marmot, przecież mogą utrzymać to w cenie konsoli?

A jak ktoś nie chce korzystać z internetu? Abonament to moim zdaniem najlepsze rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj sobie o warunkach podpisywania umowy z nimi na sprzedaż gier. Oni przy kupnie każdej z gier sobie odpowiednio zarabiają na swoje serwery :P .

 

Na XBox Live Arcade też są gry do kupowania i ściągania, a pudełkowe marze są na tyle duże że powinno starczeć na te parę serwerów przydzielających graczy do założonych gier i te większe z patchami i grami do ssania. Valve może, to MS czemu nie może?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wcale mu sie nie dziwie, jak bym miał tyle hajcu co on to bym leżał non stop do góry brzuchem a prace już dawno olał :)

 

edit.

A wole Xboxa, czemu? nie wiem, pewnie dlatego że na xboxie grałem w lepsze gry niż na ps3, no i ze wszystko jakies sympatyczniejsze sie wydaje.

No i grałem w gears of wars na rzutniku :P gdyby nie to pewnie wrażenie mniejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już po raz któryś powtórzę - najnowsza seria z wbudowanym HDMI jest o wiele mniej awaryjna niż inne Xboxy. Poza tym, mój kolega ma X360 od roku już i ani razu mu się nie zepsuł. Jedynie od czasu do czasu się przegrzewa przy dłuższym graniu, a jak dotąd to ani razu żadna awaria, ani razu nie zaświecił mu się ten tzw "pierścień śmierci", a codziennie katuje kilka godzin w Halo 3 po sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo możliwe, ale grube 15mln sprzedanych X-Pudeł 360 ma wady konstrukcyjne. Tak czy owak, konsole w ogóle można uznać za niezniszczalne w porównaniu z PC, w których ciągle (przy codziennym, obciążającym użytku powiedzmy) trzeba coś grzebać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...