Skocz do zawartości

Czy zwracasz dużą uwagę na grafikę w grach?


Lollus

Grafika w grach  

136 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy o tym, czy zagrasz w daną grę zważa grafika?

    • Nie. Może być gra z czarnymi kwadratami, ważne, żeby była dobra
      62
    • Tak. Wolę CtC w 3D z super efektami.
      9
    • Jakbym miał wybrać "ładniejszą postać" a dodatkową broń wybrał bym to pierwsze
      33
    • @UP: to drugie
      32
  2. 2. Czy grasz, we własne gry?

    • Oczywiście, po to je robię
      44
    • Robię gry tylko dla siebie
      2
    • Za dużo się już natestowałem, żeby grać
      21
    • Nie gram w swoje gry
      5
    • Czasami
      64
  3. 3. Jaki preferujesz widok w grze?

    • Od boku
      20
    • Izometryczny
      19
    • Z "moich" oczu
      17
    • Z góry
      21
    • Z góry, lecz widać twarz
      3
    • Jeśli postać płci pięknej, to od dołu :P
      30
    • Zza "moich" pleców
      26


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja uważam (jak wszyscy), że najważniejsza grywalność. Ktoś kiedys powiedział, że są gry świetne i takie o których pamiętamy (czy jakoś tak). Na przykład ktoś podał przykład, że na przykład :) Tetris jest taką grą. Są właśnie takie gry ponadczasowe, w które będzie się grało za 5, 10, i 40 lat (Tetris 12D? :D ). Grafa tylko "umila" rozgrywkę.

PS: Heh, ciekawe jak by się grało w taką grę z wiidokiem od dołu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwracam niezwykle dużą uwagę na grafikę ponieważ tworzy ona klimat. Bez niej nie da się wciągnąć na dłuższy czas w całość. Gry z prostą grafiką to typowe minigierki i tak też powinna być postrzegane - szybka gra to i szybka grafika, nie należy oczekiwać cudów.

 

Po za tym rozumiem, że większość osób które tutaj stawiają grywalność na pierwszym miejscu ma problemy z grafiką w swoich produkcjach - nie bójmy się to powiedzieć Panowie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po za tym rozumiem, że większość osób które tutaj stawiają grywalność na pierwszym miejscu ma problemy z grafiką w swoich produkcjach - nie bójmy się to powiedzieć Panowie. ;)

OŚWIADCZENIE

Ja, niżej podpisany/a ................ legitymujący/a się dowodem osobistym nr ................, numer pesel ................, zamieszkały/a ................, zatrudniony/a na stanowisku [użytkownika/moderatora/redaktora/administratora]* portalu GMClan.org uroczyście oświadczam, że nie potrafię/nie jestem w stanie narysować porządnej, niewyglądającej jak kupa grafiki do mojej gry, oraz że nigdy nie próbowałem zatajać/ukrywać tego faktu przed kimkolwiek.

 

*niepotrzebne skreślić

PODPIS: ..................

 

Drukujemy, wypełniamy i ślemy do Tymcia! =)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy co rozumiec przez slowo "dobra" grafika. Mnie jakos wciagnelo Command and Conquer ( mam na mysli stare gierki ) a powiedzmy sobie szczerze. Grafika jest mierna.

 

Ja stawiam na grywalnosc, a nie chodzi o problemy z grafika do wlasnych produkcji, tylko po prostu patrze z perspektywy gracza/krytyka ktory ma w przyszlosci w ta gre grac, a nie tworcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OŚWIADCZENIE

Ja, niżej podpisany/a ................ legitymujący/a się dowodem osobistym nr ................, numer pesel ................, zamieszkały/a ................, zatrudniony/a na stanowisku [użytkownika/moderatora/redaktora/administratora]* portalu GMClan.org uroczyście oświadczam, że nie potrafię/nie jestem w stanie narysować porządnej, niewyglądającej jak kupa grafiki do mojej gry, oraz że nigdy nie próbowałem zatajać/ukrywać tego faktu przed kimkolwiek.

 

*niepotrzebne skreślić

PODPIS: ..................

 

Drukujemy, wypełniamy i ślemy do Tymcia! =)

Jesteś okropny. =)

 

Tylko, że grafika w Command and Conquer wcale nie jest zła. Tak jak w RA.

Jak chcecie zobaczyć słabą grafikę to pościągajcie niektóre produkcje z GMclanu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś okropny. =)

 

Tylko, że grafika w Command and Conquer wcale nie jest zła. Tak jak w RA.

Jak chcecie zobaczyć słabą grafikę to pościągajcie niektóre produkcje z GMclanu.

 

Jesli chodzi o te produkcje gdzie grafika sprowadza sie do "paint > kreska, kreska, kwadrat >> kolor i wypelnienie" to tak, racja. W tym przypadku grafika command and conquer jest wrecz cudowna. ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dla mnie najważniejsza jest grywalność, ale zależy w jakich grach. Bo ostatnio grałem w jakąś tam gierkę u kuzyna i grafa była nawet dobra, ale grywalność jakaś taka dziwna :P A jak mam wybrać tamtą grę, a te takie "kreski" które się biją to wybrałbym kreski :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafika nie ma znaczenia jak dla mnie.Jak fabuła jest dobra to chętnie pogram,np resident evil 1 w tym domu to grafiki nie ma za cudnej ale pograłbym,bo wciąga,dobre to.Wrestling encore grafika kiepska a gra grywalna.Rzut nie ma też dla mnie znaczenia np takie gta 2 dobre dla mnie to down,fighting force stary grywalny trup z kiepską grafą a bawi.Gram teraz w mah jonga są tam kwadraty z kiepską grafiką ale gra jest supcio! :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to za słowo supcio?

http://sjp.pwn.pl/lista.php?co=supcio

pisz normalnie, nie róbmy z porządnego forum jakiegoś "supcio" forum.

grafika liczy się ale np. wole pograc w championship manager 01/02 , gdzie grywalnośc jest olbrzymia, niz w football manager 2009 gdzie jest tryb 3D. a w Cm nie ma nawet jeszcze 2d, ale za to jaka grywalność... wiec z tą grafika to tak nie do końca, ale to pojęcie względne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to za słowo supcio?

http://sjp.pwn.pl/lista.php?co=supcio

Jak każde inne. Tylko poprostu jedne z młodzieżowych. Jeżeli nie wiesz co oznacza "supcio", to cya.

Supcio, to nie jest słowo języka polskiego, tylko slang młodzieżowy.

http://www.miejski.pl/slowo-supcio [kliknięcie w link na własną odpowiedzialność, ponieważ znajdują się tam slangi z przekleństwami (nie chce warna)]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 20 lat, i nigdy nie używałem słowa supcio, baaa nikt do mnie nie powiedział nigdy supcio. starcem nie jestem. too Ci dopiero masz slang młodzieżowy. nie bede sie sprzeczał, ale to upokarzające trochę. czytając tu takie wypowiedzi "supcio" siupel itd ogarnia człowieka wstyd, za tych którzy tak piszą. robi się domowe przedszkole. polecam (dla dobrego wizerunku forum i własnej osoby) poważniejsze podejście do sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 20 lat, i nigdy nie używałem słowa supcio, baaa nikt do mnie nie powiedział nigdy supcio. starcem nie jestem. too Ci dopiero masz slang młodzieżowy. nie bede sie sprzeczał, ale to upokarzające trochę. czytając tu takie wypowiedzi "supcio" siupel itd ogarnia człowieka wstyd, za tych którzy tak piszą. robi się domowe przedszkole. polecam (dla dobrego wizerunku forum i własnej osoby) poważniejsze podejście do sprawy.

Nie no spoko ziomuś jest spox supcio co nie ziom?

Daj sobie spokój człowieku, niewiem w jakim towarzystwie byłeś w szkole, i nie obchodzi mnie to, słowo "supcio" istnieje, jak Ci się nie podoba to poprostu przemilcz to, bo inni mogą Cie wyśmiać, że nie wiesz co to słowo oznacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że to "supcio" jest zwyczajnym zdrobnieniem od słowa "super". Tak więc zdrabnianie nie jest chyba jakimś poważnym grzechem.

 

@drobiu jeśli podobało Ci się fighting force może Ci się spodoba "the rage".

 

Ostatnio grałem w Incubation, gierka naprawdę bardzo stara, posiada dosyć mierną grafikę 3D ale jest bardzo wciągająca. Taka taktyczna turówka. Jeszcze taka np. Evolva, też nie jest to szczyt zdolności graficznych (może wtedy silniki nie pozwalały na lepsze modele) ale gierka genialna. No i muszę tu także wspomnieć o klasykach FPS: Doomach, Hereticach oraz Hexenach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 20 lat, i nigdy nie używałem słowa supcio, baaa nikt do mnie nie powiedział nigdy supcio. starcem nie jestem. too Ci dopiero masz slang młodzieżowy. nie bede sie sprzeczał, ale to upokarzające trochę. czytając tu takie wypowiedzi "supcio" siupel itd ogarnia człowieka wstyd, za tych którzy tak piszą. robi się domowe przedszkole. polecam (dla dobrego wizerunku forum i własnej osoby) poważniejsze podejście do sprawy.

 

Po 1 jakbyś miał te 20 lat to byś potrafił się zachować,a nie wytykał młodym błędy nie patrząc na swoje.

Po 2 spójrz '20-latku' na to jak piszesz,zaczynasz od małej litery,robisz kropkę i dalej jedziesz kolejne zdanie z małej litery kończysz je kropką albo przecinkiem.

Po 3 jakie to ma znaczenie czy ktoś mówi:super,supcio,siupel,superowo itp.Nie ma to żadnego znaczenia,bo przebywają tu ludzie z całej Polski, z różnych środowisk, o różnym wieku a zarazem gwarze.Każdy wyraża się na swój sposób by porozumieć się z innym.

Po 4 dla mnie nie masz 20 lat,może jakieś 13 plus/minus,bo poziom twojej wypowiedzi a raczej komentarza mówi sam za siebie.

Po 5 za to że wyzwałeś mnie od k..... i mi groziłeś powinieneś się zacząć martwić,bo takie coś działa w 2 strony,nie jestem żaden drobiu jakby ktoś nie wiedział tylko jestem murdalow a drobia stworzyłem po to,żeby rozluźnić trochę to forum śmiesznymi zdaniami i nie widzę w tym nic złego.

Nie chce mi się nikogo obrażać ani gonić,bo mam ważniejsze sprawy do załatwiania niż uganianie się za nastolatkami,którzy odkrywają świat internetu siejąc spustoszenie za pomocy zdań na niskim poziomie i krytyki.Pozdrawiam was dzieciaki,nie spinajcie się za bardzo,groźni to jesteście przez internet. :sp_ike:

 

Co do tego tematu i mojej gry,to w mojej grze jak będę robić to będę stawiać na każdy element po trochu,jak dla mnie w grach to fabuła ma ważniejszą rolę no i grywalność,grafika może być słabsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...