Skocz do zawartości

Zablokowane Kiedy jakiś konkurs


Cobra

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pomysł sam w sobie fajny, ale cięzko będzie z realizacją (rodzice ;ppp). No ale raczej będzie trzeba się postarać, a nie parę obrazków i dialogi (jak to niesławne Czarodziejki z katalogu erotycznego wp.pl które w dodatku nawet nie powstały [ostatnia aktualizacja: 1998 r. ;ppp])

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowolna gra i tyle.Taki sam konkurs jak na starej dobrej strefie :P

Nie dowolna gra , bo wtedy nikt nie będzie robić gry tylko da taką jaką już kiedyś zrobił. A patrząc na katolg - Gotowe gry i programy, to mojemu Cairo 3 nie ma szans nic zagroźić oprócz Bruce Lee by Matasek. A z tego co wiem to Matasek nie bierze udziału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominaj, że konkursy na GMCLAN są tylko dla gier zrobionych w Game Makerze :P .

 

@Bigshark:

Przestań się podlizywać tym Cairo! Cairo 3 to krótko i zwięźle mówiąc - shit. Poza skakaniem nic tam się nie robi. Bardziej bym był za zrobieniem tego pożądnie w 2D, a nie na odwal się w 3D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajną grę zrobił na pierwszy konkurs Buziol, zrobioną w GM i sam Ranma przyznał, że reszta gier to były bardzo amatorskie w porównaniu z arcydziełem Buziola. Szkoda że nie mam tej gry, bo Obliterator Buziola, czyli ta gra na ten konkurs była wyśmienita, a BirdX Ranmy też niczego sobie był :] .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej by było jakby konkurs miał pewną dowolność ale żeby nie był całkiem bez tematu. Mam pewienj pomysł dobry.

Gra sportowa (drużynowa) np. Piłka nożnma , koszykówka , Siatkówka , hokej.

Ten temat miałby jeszcze jeden plus: Do tej pory mało było gier sportowych , dlatego taki konkurs zmieniłby to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Z tematyką jest o tyle ten kłopot, że zawsze komuś nie podpasuje, a z tych co będą zadowoleni i tak wykruszy się część osób. :/

 

Mam odgrzebać konkursowe tematy i zacząć wyliczać, kto miał startować, ale potem się rozmyślił? Np. taki chwalący się Cairo 3 Bigshark. Znowu gadasz, że nie miałbyś konkurencji, a jak przychodzi co do czego, to tchórzysz i wycofujesz się z zawodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...