Skocz do zawartości

Zablokowane Kiedy jakiś konkurs


Cobra

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Już świętoszek się znalazł, co żadnego offtopica nie robi xD .

 

Ładnie proszę, a ci dalej swoje. No, naprawdę... jak dzieci... jak dzieci... :D

A tak na serio: Ranma już wyraźnie powiedział, że jeśli konkurs będzie, to 1 listopada. Wtedy też poda temat. Wy juz też zaproponowaliście coś od siebie. Czy rzeczywiście musicie jeszcze coś pisać?

Patrysław

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta! Grę w jeden dzień, pewnie taką, jak większość robi, czyli zrobi dwa ludki, jeden poziom i gra jest, i już ją na serwer, i tak co dwa dni!

 

Spawdzaj, co piszesz. Nie będę już mówił, w jaki sposób, bo podawałem to już kilkanaście (jeśli nie więcej) razy. Poza tym zastanów się - po co ten post? Przecież nic nie wnosi i nie wiadomo nawet dokładnie do kogo piszesz (do jakiej wcześniejszej wypowiedzi się odnosisz). Ostrzeżenie.

Patrysław

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

No to teraz gnysek mistrz riposty :P

Tym razem i tak jak wygram konkur, więc nie ma sesnu go robić :D

A tak na serio, to zalezy jaki byłby temat, ale chyba raczej nie wystartowałbymw tym kokursie. A to dla tego, że nie mam czasu. Zajmuję się jak wiecie moim FF:BoS (to by była dobra gra na konkurs oczywiscie, ale pod koniec zimy), i nad dwoma stronami internetowymi, więc czasu nie mam za duzo.

A może damy temat Gra bez krwi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Gra któej tematem jest sport zespołowy- np. pilka nozna, siatkówka, koszykówka, hokej.

ewentualnie gra strategiczna i do wyboru byłyby dwa rodzaje:strategiczno -ekonomiczna lub RTS. Myśle że tematy podane przeze mnie są dobre gdyż jest duża dowolność i różnorodność. Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...