Skocz do zawartości

Zablokowane Solitary yeoman 2


Egzekutor

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Solitary yeoman 2

 

Gatunek: TDS

 

Opis: W grze wcielamy się w rolę amerykańskiego żołnierza, który wykonuje zlecenia prezydenta U.S.A. w Iraku, aby niedopóścic do III wojny światowej. Gra oferuje nam duże przestrzenie jak w części I. Do przejścia mamy 8 etapów gry o zróżnicowanym poziomie trudności i 6 broni:

Pistolet - M9

Pistolet M - Mp5

Shotgun - M870

Pistolet M - 9mm

Karabin - M4

Snajperka - Dragunov

Pozatym około 6 rodzai wrogów, niesamowity klimat, ładna grafika, i świetna zabawa.

 

 

Autorzy: Egzekutor

Programowanie: Egzekutor w 90%

Fabuła: Egzekutor

Grafika: Egzekutor i internet

Muzyka: Internet

Screeny:

Screen 1

Screen 2

Screen 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

szczerze mówiąc znudziły mi się gry top-down. jest ich tak duzo, ze juz przestalem je sciagac. czas moze juz przyszedl na cos nowego? to juz staje sie troche nudne, aczkolwiek rzuce okiem na te gre. (love it) ale patrząc na screen to grafika nie pasuje do siebie. trawa do drzew, i inne przedmioty rzeczy z otoczenia. sa prostokolorowe, a drzewa zripowane albo cos. troche sie gryzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opis: W grze wcielamy się w rolę amerykańskiego żołnierza który wykonuje polecenia prezydenta U.S.A. W Iraku aby niedopóścić do III wojny światowej.

Nowy dział a ty nawet zada nie ruszyłeś, żeby w pełni jego regulamin przeczytać -----> przynajmniej 5 zdań. Już nawet nie będę komentował treści opisu.

 

Programowanie: Egzekutor w 90%

a pozostałe 10%???

 

 

A grafa, jest kiepska, drzewka już na pierwszy rzut oka widać, że nie twoje. Najdziwniejsze jest to, że różne elementy otoczenia mają różną grubość kontur :blink: , też dobre są te czerwone napisy w menu :lol2: . Kolejny chłam, no cóż...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiesz, grafika to wazna sprawa. fajnie się gra w cos, co ładnie wyglada. np. wolalbys grac w fife gdzie zawodnikow reprezentuje wzor czlowieka, czy jakas kulka 2d ala football mg?? grafika to podstawa. lepiej najpierw skupic sie na jednym, zrobic cos kurde dobrze, podejsc powaznie, niz robic cos, co juz jest i to slabo. nie mowie ze Twoj projekt jst slabszy od innych, nie mi to oceniac, nie widzialem tego, a poza tym gra z ładna szata graficzną, nie doskonałą piękna 3d, ale chciażby Almora, osiągnąć może sukces.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mucha_z_Kosmosu aż tak ci się podoba moja gra? Poziom trudności zrobie podobny tylko nie będzie apteczek tylko życie się samo powoli regeneruje :thumbsup: jak masz lub macie jakieś pomysły co można zrobić to mówcie oprócz fabuły bo już mam <_<

Golden-Maciej ai wrogów będzie inne niż w jedynce będzie się różnić tym że wrogowie nie widzą przez ściany i jak zauważą bohatera to go gonią. Aha i jeszcze taka informacja w grze dysponujemy aż 7 broniami oto one:

Pistolet: M9, Pistolet M.:Mp5, Shotgun:M870, Uzi:9mm, Karabin: M4, Snajperka: Dragunov i RPG7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plan na ostatnią misję jest następujący :

Musisz znaleźć lotnisko a na nim samolot i wsiąść do niego tak jak w jedynce ale kiedy lecisz już tym samolotem goście cie zestrzeliwują i spadasz na ziemię i ciąg dalszy to Solitary yeoman 2: Na lini wroga

Chyba że macie jakiś lepszy pomysł co by mi się spodobał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet fajnie się zapowiada, ale mógłbyś zmienić parę rzeczy.

Z tego co widzę po ssach:

- Poprawka krawędzi i zakrętów drogi. Ciężko znaleźć taki prostokątny ;p

- Napis w prawym górnym rogu (Cel itp.) strasznie się zlewa z resztą.

No i to chyba tyle :P

Zobaczymy co z tego wyjdzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...