Skocz do zawartości

Forum zaktualizowane!


Ranmus

Rekomendowane odpowiedzi

Co do wyglądu - nie narzekajcie. Kilka lat temu forum było w ramce strony, tzn. było menu i logo ze strony głównej, a niżej było forum. I szczerze? Wolę jak jest taki layout, a ten jest bardzo ładny i przejrzysty. Zresztą, moim zdaniem to lepiej wygląda jak forum się różni nieco wyglądem od strony.

 

A poza tym, bo jeszcze się nie wypowiedziałem co do zmiany z profilami. Trochę takie fotka.pl nam się zrobiło z GMCLAN, ale co tam, może to nawet lepiej, jak strona jest robiona bardziej pod taki serwis społecznościowy. Chociaż, coś czuję, że niedługo będą się pojawiać komentarze "Świetny profilek 5/5! Zobacz mój, zostaw komcia i ocenę" xd .

 

Co do licznika postów, to lepiej, że jest. Teraz przynajmniej nie trzeba się domyślać po randze jak kto długo jest na forum, w celu zawarcia decyzji moderatorskiej pokroju czy dać warna za spammerstwo czy nie, o czym już Gnysek wspomniał, ale powtórzę xd .

 

Co do widoczności ostrzeżeń, w końcu nie wiem czy je widzą teraz wszyscy czy nie, bo ja tak czy siak jako moderator to widzę wszystkie, ale moim zdaniem warnlogi powinny zostać prywatne, a widoczna co najwyżej ilość ostrzeżeń. Nie jest to coś czym większość chciałaby się chwalić, no i unikniemy takich sytuacji jak z TeoTNem.

 

Marrac, elo zdjęcie to by było, jakbym miał czapkę założoną tyłem na przód, a do tego luźną bluzę z kapturem i ręce w jakiejś kul ziomalskiej pozie przed twarzą xd . A na tym zdjęciu to co. Wiatr mi zabiera nieuczesane włosy, a do tego tak ramiona w dół spuściłem jakbym się załamał xd .

 

To chyba wszystko ;p .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 140
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

"Świetny profilek 5/5! Zobacz mój, zostaw komcia i ocenę"

:lol2:

ale moim zdaniem warnlogi powinny zostać prywatne, a widoczna co najwyżej ilość ostrzeżeń.

Jak dla mnie powinny zostać, ponieważ dobrze jest wiedzieć, za co ktoś dostał warna, aby potem uniknąć jego błędu ;)

I ja także jestem za pozostawieniem licznika postów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, ale jak sobie kliknę by je pokazało to wywala:

 

"> Wiadomość forum

 

Przepraszamy, wystąpił błąd. Jeśli nie jesteś pewny jak używać tej opcji lub nie wiesz dlaczego wystąpił błąd, spróbuj poszukać w plikach pomocy.

Napotkane błędy:

 

Nie masz uprawnień pozwalających na używanie tej opcji. Jeśli nie jesteś zalogowany, zrób to korzystając z formularza poniżej."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej ranmus patrzę i widzę że nie widzę twoich ostrzeżeń

może ja też chciałbym zobaczyć twoje warny ? <foch>

 

Spadłem z krzesła ale...ŻYJĘ! chała bogu że widze ostrzezenia o i zalu ty chyba masz sie czym pochwalić? 90% haha. Mam nadzieje że naprawidzie to podczas sprawdzania warnlogow...:

 

EDIT: TERAZ WARNLOGI DZIAŁAJĄ!

 

IPS Driver Error

There appears to be an error with the database.

You can try to refresh the page by clicking here sekret xD

Aj dlaczego jak wstukuje www.forum.gmclan.org wysyła mnie na gmclan.org? a jak naprzykład wstukam teraz tą stronę https://forum.gmclan.org/index.php?act=Post...amp;qpid=190492 to jestem normalnie tu. dziwne też to macie?

 

EDIT2: widzę że administratorzy zakolorowali swój napis Administratorzy na czerwono :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Aj dlaczego jak wstukuje www.forum.gmclan.org wysyła mnie na gmclan.org? a jak naprzykład wstukam teraz tą stronę https://forum.gmclan.org/index.php?act=Post...amp;qpid=190492 to jestem normalnie tu. dziwne też to macie?
Kwestia ustawień subdomeny. www.forum.gmclan.org? Najlepiej będzie jak w ogóle kiedyś to zablokuję.

 

EDIT: TERAZ WARNLOGI DZIAŁAJĄ!

 

IPS Driver Error

There appears to be an error with the database.

You can try to refresh the page by clicking here sekret xD

Spróbuj teraz, bo zapisywałem właśnie zmiany.

 

EDIT:

Dzisiaj już nie dam rady wprowadzić Tymonowego taga GML, postaram się przywrócić tą funkcjonalność jutro maks. popołudniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Nawet podłączę go jeśli pozwolisz.
To podłącz, tylko mi jeszcze napisz na PM gdzie cos zmieniłeś, bo w notatkach w ACP zapisuję wszystkie modyfikacje plików.

 

ps. Widzicie drodzy userzy jaki z Tymona cwaniak? Zdegradował siebie ze stanowiska admina, ale dostęp do www i bazy danych ciągle ma... krypto admin. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...