Skocz do zawartości

Zelda Forever


Buziol

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: ZELDA FOREVER

Gatunek: gra logiczna / sokoban platformowy

 

Opis: Kontynuacja Bod Bloba z tym tylko, że tytułowym bohaterem jest Link z serii Zelda.

 

Download: http://www.download.com/Zelda-Forever/3000...cdlPid=10865252

 

Około 25 Mb

 

 

Autorzy:

 

Programowanie: Michał (Softendo/Buziol) Gdaniec

Fabuła: Michał (Softendo/Buziol) Gdaniec

Grafika: Michał (Softendo/Buziol) Gdaniec,

Muzyka: Open sources

 

 

Screeny:

http://www.download.com/3004-7501_4-10865252.html

wybieramy kursorami zdjęcia jest ich około 7

 

 

Pozdrawiam i miłej gry życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra jest cudna 5/5. Cudnie wykonana i wogole, co tu duzo mowic, 5!

coz ja cie nie znam bo nie jestem tu tak dlugo jak niektorzy ale... buziol games? miales przypadkiem cos wspolnego z Mario Forever? bo program tam co jest do tworzenia rund jest zrobiony w gm i jest zawsze blad przy ladowaniu po kliknieciu anuluj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra jest cudna 5/5. Cudnie wykonana i wogole, co tu duzo mowic, 5!

coz ja cie nie znam bo nie jestem tu tak dlugo jak niektorzy ale... buziol games? miales przypadkiem cos wspolnego z Mario Forever? bo program tam co jest do tworzenia rund jest zrobiony w gm i jest zawsze blad przy ladowaniu po kliknieciu anuluj.

Masz na myśli Mario Worker? Pamiętam, jak do niego zrobiłem i wysłałem 12 leveli :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeee fajnie, że dalej tworzysz, W Mario Forever z przyjemnością grałem u Kuzyna :P No i to chyba jedyna gra znajdująca się na 5/8 moich płyt z czasopism :P Chciałbym robić też taką grafę:P

 

P.S. Może i tak mi nie uwierzysz, ale ściągnąłem cię myślami. Wczoraj wychodząc z kościoła, spomniałem se czas u Kuzyna i jak m.in graliśmy w MF (MotherF... :P) i se pomyślałem, że zrobiłbym też w tym stylu (chodzi o fan gry z końcówką Forever) :P No i potem 6 godzin później ty napisałeś.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
hehe dzięki jak minie mi okres złej passy emocjonalnej po rzuceniu przez kobitę zabieram się za nowe projekty :)

Bo jest u mnie ostatnio bardzo fatalnie :)

 

Może jakiś wypad na pifko :lol2: ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o welcome back buziol :)

w gierke grałem już jakiś czas temu - i co tu dużo mówić, rozbraja mnie poziom dopracowania tej gry, każda chmurka, każde okienko wszystko piękne i przejrzyste, keep doing good work

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakiś wypad na pifko :lol2: ??

 

 

mówisz masz :) ja z przyjemnością bo kurcze krucho ze mną ostatnio ale stawiam się na nogi powoli :)

 

A co do komentów dzięki za miłe komentarze i oceny :) starałem się jak mogłem żeby było dopracowane :)

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

U mnie z roboty wywalili troche osób w tym mnie, bo niestety jako outsorcing jesteśmy niepotrzebni, więc po 5 września mogę się spotkać i opić tą stratę :P

 

Muszę sprawdzić Zeldę i Mariana po powrocie do domu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie z roboty wywalili troche osób w tym mnie, bo niestety jako outsorcing jesteśmy niepotrzebni, więc po 5 września mogę się spotkać i opić tą stratę :P

 

Muszę sprawdzić Zeldę i Mariana po powrocie do domu :)

 

 

Ok nie ma sprawy ja jestem pod GG jakby coś wyślę ci na PW, pozdrawiam i życzę miłej gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO profanacja wielkiego tytułu :/ Prosty casual w który miałem średnią przyjemność grać już dawno temu. Jeszcze raz, profanacja i za to ocenę degraduję do 3/5. Prawdopodobnie gdyby zrobił to ze swoją postacią i tytułem, a nie wysłużonym przez nintendo bohaterem to dostałby lepszą ocenę. Gdy ja w to grałem dostępna była tylko wersja trial a za pełną trzeba było płacić, perfidne naciąganie fanów wspaniałej gry na kasę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za przychylną ocenę.

 

TakeThis2 - w TGF robiłęm kiedyś gry :) od 4 lat siedzę w GM :) stare mario forever było robione w czymś jak TGF (mmf)

 

Również dzięki :) cieszę się że się podoba :) niedługo myślę nad wypuszczeniem nowej części Zeldy Forever czas pokażę jak to wszystko dalej się potoczy. :)

 

pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i przeszedłem 77 etapów tej gry. Niby koniec, choć coś podpowiada mi (mianowicie grafiki w katalogu gry :P) że nie mam dostępu do jakiegoś sekretnego etapu. Szkoda. W tej grze nie uświadczyłem żadnych usterek technicznych, outro się wgrało :P

Niestety, o ile grywalność, grafika i muzyka właściwie nie pozostawia nic do życzenia, nie za bardzo mi się podoba to co w ogóle zrobiłeś z wizerunkiem tej gry:

1. Profanacja świetnej serii jaką jest Zelda.

2. Etapy praktycznie projektowane pod Bod Bloba, widać ten styl, co w Zeldzie zupełnie nie pasuje. O ile w Mario twój styl się sprawdza, o tyle w Zeldzie jest IMHO nieestetyczny nieco.

3. Twój bohater, Twoja sprawa, ale jak dla mnie Link brzmi lepiej od Linkus :P

4. Przeciwnicy (te kulki z oczami) ci nie wyszli, brzydcy są. No i tutaj to już jest zupełne przegięcie, żeby nie skraść kolejnego sprite'u z jakiejś Zeldy, walnąć na niego kilka efektów tak jak to zrobiłeś z Linkiem i BUM! Postać gotowa! A tu takie brzydactwo zostało.

5. W grze znajdujemy utwory żywcem wycięte z sountracków gier na PSX - Medievil (tło do mapy) i bodajże Final Fantasy w którymś z etapów. Nie wydaje mi się by były to darmowe źródła. Ale nic to, wielu pewnie "pożycza" sobie muzykę, tylko kurcze, wypadałoby napisać chociaż, to bym się przygował. Ale najgorsze jest to, że to są moje ulubione gry! Najpierw moja ulubiona bijatyka - Tekken, a teraz moja ulubiona platformówka - Medievil. I to w czymś co ma przypominać produkty nintendo. Noszkur... To jest dopiero PROFANACJA! (Przy okazji wyrażam nadzieję, że swojej wersji tychże gier nie przewidujesz)

Podsumowując grę, gra się przyjemnie o ile się zapomni skąd są sprite'y i jaki jest tytuł. Tym razem niewątpliwy skok na kasę i popularność jakim miało być podszycie pod znany tytuł nie wypalił, ponieważ nie skomponowało się to z pozostałościami po Blobie (takie słońce w Zeldzie? Groza! Toż to tylko do zdechłych mew pasuje!) i z rozgrywką. Ja wiem, że o wiele łatwiej dorwać jakieś artworki, sprite'y, których przy takich znanych grach jest mnóstwo a następnie przefiltrować, przewektorować, przerysować i przerobić, czy co tam jeszcze i podpisać jako swoje. Tak jest łatwiej i szybciej. Jednak czy nie można było wymyślić własnego bohatera? Niechżeby i mówił po brytyjsku, niechże byłby urodziwszy niż zielona kulka, ale kurcze, byłby własny. Pewnie i tak mnóstwo osób by ściągnęlo tą grę, chociażby ze względu na sąsiedzwo z niejakim Mario Forever Galaxy (BTW, dzięki temu dowiedziałem się, że istnieje jakiś oryginalny Super Mario Galaxy, lolz, nawet tytuły są poprawne marketingowo).

 

Ogółem jako malkontent, pieniacz i człowiek który to przeszedł w 4 i pół godziny oceniam na 3/5 (byłoby 4, gdybyś nie trafił na mojego ulubionego Medievila :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za przychylną ocenę.

 

TakeThis2 - w TGF robiłęm kiedyś gry :) od 4 lat siedzę w GM :) stare mario forever było robione w czymś jak TGF (mmf)

 

Również dzięki :) cieszę się że się podoba :) niedługo myślę nad wypuszczeniem nowej części Zeldy Forever czas pokażę jak to wszystko dalej się potoczy. :)

 

pozdrawiam serdecznie :)

 

Matko, mam nadzieje że ci się nie uda... profanacja wielkiego geniuszu nie powinna mieć miejsca nigdy więcej na tym świecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rozumiem, machnąć jakąś malutkę gierkę czy dwa. Ale mi to wygląda na to jakby Buziol chciał przejąć robociznę nintendo i samemu robić gry z ich postaciami. No i łatwo można narazić się fanom generując w nich duże ilości złości - Zelda, gra logiczna? Mario space shooter? Nonsens. W dodatku nazywając Linka "Linkus", jakby przez cały tok produkcji chciał zmianą jednego imienia ukryć to, że to jest Zelda. Ja chcę Bod Bloba 2 a nie jakieś zelda epic forever ultra x ;(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kocham Almorę i zrobię "Almora 2" :sp_ike: .

 

O! I do tego jeszcze Tetrisa - zamiast klocków będą zue pajonki :sp_ike: .

Albo FPS'a, z łuku szyjemy do wiedźm.

 

Reansumując - Mario Forever było dobre, bo był niejako portem maria na pecety i każdy mógł sie z nim zapoznać i powspominać jeśli nie widział co to emulator. Ale te space shootery i logiczne z zeldą mi nie podchodzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...