Skocz do zawartości

Chicałbym założyc team + Rozmowy o grach


Zając

Rekomendowane odpowiedzi

Popieram zdanie Marmota, co do Bigsharka jako członka zespołu (kilka postów w górę). Ma on... hmmm... nazwijmy to zbyt silną osobowością. No i oczywiście chyba nie mógłby się spotykać fizycznie z Zającem.

 

---

 

A kto gry robi najlepsze ?

Ubisoft (np. Prince of Persia: The Sands of Time, Rayman, The Elder Scrolls III: Morrowind, XIII, Beyond Good & Evil, IL-2 Sturmovik, Splinter Cell, Cold Fear).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Sadam. Mylisz się co do EA i takiego np. NHL'a, który powala grywalnością i klimatem. Prawda, że nie wszystkie ich gry są wspaniałe, ale nie popadajmy z jednej skrajności w drugą jaką jest uwielbienie do square enixa. A różnice pomiędzy PES'em a Fifą się powoli zacierają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja itak jestem cienki (troche) w GM, bo wole C++ (sie ucze) bo poco mi język GM, a jak będę znać C++ to sie załapie może do jakiejś firmy najlepiej R* rok temu rekrutowali (tesz polaków ha!!) ale jo niejestem dorosły.  :]

A rób sobie co chcesz , ja ci mówie że nie zostaniesz programistą brygady R* , nie zrozum mnie źle, ale moje przewidywania narazie sprawdzają się w 94 %. To są tylko marzenia, zamiast marzyć o wielkich grach to zrób coś mniejszego na początek.

A tak pozatym jak w GM jestes cienki a w C++ genialny to co ty tu jeszcze robisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja niewiem o co wam chodzi pisze tylko że język GM mi się nie przyda a wy mi tu że se myśle że jeste lepszy :] Poprostu bardziej przyda mi sie C++ i koniec, A JAK SIE UCZE TO NIEZNACZY ŻE WIEM WSZYSTO BO WIEM TROSZKĘ TYLKO TROSZKĘ JASNE. I niejestem lepszy do was może i o wiele gorszy przyznaje i koniec :thumbsup: :crying:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...