Skocz do zawartości

Xmas Armando -Demo


OsamodasxD

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Xmas Armando - Demo

Gatunek: platformówka, zrecznosciowka, pacman( brak w demo)

 

Opis: Pewnego dnia, pewnego wieczoru, gdy wszyscy poszli juz spac, zdarzylo sie cos niesamowitego. Nasz glowny bohater - Armando otrzymal zlecenie od nieudolnego Mikolaja aby pozbieral wszystkie zagubione prezenty - sierota pogubila je podczas rozdawania. Gra posiada urozmaicenia typu pole silowe czy tez tarcza ochronna, oraz 2 tryby gry - zwykla tradycyjna platformowka + mega pacman ( niedostempny w demo). W razie klopotow wcisnac POMOC w grze ;D

 

Download: https://gmclan.org/up4377_4_Xmas_Armando__demo.html

Rozmiar pliku: 7,83 MB

B)

Autorzy: OsamodasxD

Programowanie:
OsamodasxD

Fabuła:
OsamodasxD

Grafika:
OsamodasxD

Muzyka:
Z innych gier

Screeny: a9add07a1c54f8b2m.jpg 939072850b68f7a8m.jpg

 

Pelna wersja gry bedzie zawierac: film koncowy, 15 poziomow typu platform, 15 poziomow typu MegaPac game, 3 rozne podklady map, oraz masa innych rzeczy. :]

 

:sp_ike: ŁOCENIAJTA :sp_ike:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ładnie wygląda, tylko u mnie tak samo jak u towarzysza lenina pokazuje sie od razu tablica wyników.

Fajny pomysł, taka świąteczna gra dobra na grudzień.

Bardzo podobna do Happyland xmas i nawet to intro z romową telefoniczną z mikołajem ;P

tu macie screena - porównajcie ;P

80be446267779eed.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh nie ukrywam ze impulsem byl Happyland xD

 

EDIT: naprawiony plik exe dodany, blad byl z pospiechu^^ brat mnie menczyl xD

 

Czekam na wypowiedzi i na oceny - jak sie wam spodoba to moze zrobie edycje wielkanocna ;D

 

W tej mapie tam gdzie sa 2 slimaki jest ukryte przejscie - dostempne gdy znajdziemy klucz ;D - to tak z ciekawosci bo ktos moze nie znalesc.

 

 

sorka za niedogodnosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sciągasz pełna wersję z zepsutym EXE, kopiujesz tam ściągnięty nowy plik EXE i odpalasz ten plik.

U mnie działa. Widziałem całe wnętrze to dużo się wypowiadał nie będę. ogólnie wedlug mnie to 3/5( nie lubie takich gier).

 

Edit: jeszcze raz nowe exe ściągnijcie bo klika razy je zmienieał, więc może stare macie.- ech ten braciszek ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Matthew tak grafika jest w 100% moja, zaden z elementow nie zostal zapozyczony ani skopiowany

 

No nie wiem co sie dzieje z ta gra ja sciagalem dla upewnienia i mi dziala.... tera daje full od nowa sprawdzone.... zara mnie szlak z tym trafi ;/

 

PS a moze wy wrzucaliscie exe nie tam gdzie trzeba - powionien sie znajdowac obok folderu data

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam działa, plik exe jest obok pliku data i wszystko gra.

 

Ok, pierwsze co mnie zniechęciło to menu, jakieś podwójne napisy (nałożone na siebie), no ale nic, dałem "nowa gra", i niestety moim oczom ukazało się najgorsze intro jakie mogłem zobaczyć. Teksty pomiędzy mikołajem a bohaterem są po prostu beznadziejne i zniechęcają do grania. Choć sama gra całkiem przyjemna, muzyka pasuję, ale grafika trochę rozpixelowana i gdy skaczesz z platform, to nie widać co jest pod Tobą, inaczej mówiąc skaczesz na oślep.

 

Dam 3/5, choć dla mnie to będzie bardzo słabe 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też działa. Ale wściekłem się, bo gierka zawiera mnóstwo bugów. Np zebrałem laskę cukrową i pojawił się bug, którego nie sposób zignorować: bledypn8.th.png

To samo po paru sekundach chodzenia i skakania. Ale wróćmy do gry. Grafika jest niezła, muzyka też niczego sobie, natomiast w menu głównym litery nachodzą na siebie, a we wstępie litery lecą w kilku momentach zbyt szybko. No i te bugi. Zobaczymy jak będzie w pełnej wersji. Jak na razie dla mnie to średniak. 3/5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...