Skocz do zawartości

Zablokowane Jak NIE dyskutować z adminami/modami


TeoTN

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 212
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

@Dawidds: Wystarczy, że się przedstawię w dowolnym momencie i już ksywka TeoTN dotyczy konkretnej osoby. Logi na moim kompie stanowią niezbity dowód, więc administracja może sobie usuwać co chce.

Nie odpowiedziałeś na moje pytania masz do tego nicka jakieś prawa autorskie

I nie jeśli teraz się przedstawisz to już za późno powtarzam prawo nie działa wstecz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

g-Enjoy nie podjął żadnych kroków w tym kierunku, jeśli podejmie, to stosowną adnotację ode mnie na pewno zobaczycie, bo ja w przeciwieństwie do dziadka nie boję się przyznawać do błędów, a faktycznie w tym wypadku przesadziłem. Poza tym zdaje się, że ten temat dotyczy jednak innego przypadku :)

@LionX_dagger: Mówisz o "Lex retro non agit"? W wypadku gdy prawo zostanie uchwalone później, owszem ta zasada ma miejsce. Ale zapiski o publicznej obrazie zostały wprowadzone wcześniej. Co do identyfikacji osób w sieci - zapraszam do czytania Kodeksu, są tam odpowiednie adnotacje, których w tej chwili nie chce mi się poszukiwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R.I.P.

 

Nie ma sensu dalej ciągnąć ten topic. Jak grochem o ścianę: wszyscy ci mówią, że nie masz szans, a ty i tak uparcie wierzysz, że wygrasz sprawę :o

 

Dobra, dziadekk zmieni ci napis "nekrofilia" na "necroposting" i wszyscy będą szczęśliwi oprócz Ciebie, bo zszedłeś na samo dno Rowu Mariackiego. Good luck in life.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

g-Enjoy nie podjął żadnych kroków w tym kierunku, jeśli podejmie, to stosowną adnotację ode mnie na pewno zobaczycie, bo ja w przeciwieństwie do dziadka nie boję się przyznawać do błędów, a faktycznie w tym wypadku przesadziłem. Poza tym zdaje się, że ten temat dotyczy jednak innego przypadku :)

 

Co boisz się mi odpowiedzieć bo wiesz że mam rację i wielkie G możesz z tym zrobić

 

O troszkę późno zedytowałeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...bo ja w przeciwieństwie do dziadka nie boję się przyznawać do błędów, a faktycznie w tym wypadku przesadziłem. Poza tym zdaje się, że ten temat dotyczy jednak innego przypadku :)

 

TeoTN, to ty ciągniesz ten temat bo się boisz przyznać do tego że rozpoczynanie go było kretynizmem xD I do tego że nie skumałeś przenośni :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

g-Enjoy nie podjął żadnych kroków w tym kierunku, jeśli podejmie, to stosowną adnotację ode mnie na pewno zobaczycie, bo ja w przeciwieństwie do dziadka nie boję się przyznawać do błędów, a faktycznie w tym wypadku przesadziłem. Poza tym zdaje się, że ten temat dotyczy jednak innego przypadku :)

@LionX_dagger: Mówisz o "Lux retro non agit"? W wypadku gdy prawo zostanie uchwalone później, owszem ta zasada ma miejsce. Ale zapiski o publicznej obrazie zostały wprowadzone wcześniej. Co do identyfikacji osób w sieci - zapraszam do czytania Kodeksu, są tam odpowiednie adnotacje, których w tej chwili nie chce mi się poszukiwać.

Ale również poczuł się przez Ciebie obrażony, nawet go za to nie przeprosiłeś więc jakim prawem wymagasz tego od innych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Platyna: Mnie nie obchodzi przenośnia, a to, że dziadekkleofas mi ubliża.

@LionX_dagger: Zdaje się, że udzieliłem wystarczającej odpowiedzi w poprzednim poście.

@up: Jeżeli on PODEJMIE ODPOWIEDNIE KROKI W TYM KIERUNKU - przeproszę go. Radzę zauważyć, że w tym temacie zajmujemy się czymś innym ^^ (Dodam także, że g-Enjoy także pozwolił sobie na odpowiednią uwagę wobec mnie - tego jakoś nie cytujecie?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TeoTN, to ilu znajomych w realnym życiu pozwałeś za nazwanie Cię "idiota" pomimo, że nie ma żadnych udokumentowanych urazów na Twoim umyśle - co jest sprzeczne z prawdę i jednocześnie jest podstawą do pozwania delikwenta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tymon: Żadnych, bo niewielu jest ludzi, którzy mnie zwykli obrażać. Gdyby dziadekkleofas nazwał mnie "idiotą" - ok, odpowiedział bym mu pięknym za nadobne i tyle. Ale "nekrofilii" nie odpuszczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Platyna: Mnie nie obchodzi przenośnia, a to, że dziadekkleofas mi ubliża.

@LionX_dagger: Zdaje się, że udzieliłem wystarczającej odpowiedzi w poprzednim poście.

@up: Jeżeli on PODEJMIE ODPOWIEDNIE KROKI W TYM KIERUNKU - przeproszę go. Radzę zauważyć, że w tym temacie zajmujemy się czymś innym ^^ (Dodam także, że g-Enjoy także pozwolił sobie na odpowiednią uwagę wobec mnie - tego jakoś nie cytujecie?)

On jest mądrzejszy i nie miesza głupich porachunków z przestępstwem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kryniak: Jeżeli stwierdzi, że go uraziłem i zażąda przeprosin - przeproszę. Tymczasem jednak, robisz offtop i w dodatku twierdzisz bezpodstawnie, że jest mądrzejszy.

Regulamin forum i strony GMCLAN

1. Admini i moderatorzy mają zawsze rację, nie kłóć się z nimi. Do tego co wolno wojewodzie to nie... no. =)

2. Nie spamuj. Nie reklamuj także swojej strony w miejscach innych niż twoja sygnatura/odpowiednie tematy.

3. Nie flooduj (doubleposting jest również zabroniony).

4. Nie pisz bzdurnych postów, które nie wnoszą nic nowego do tematu lub nie mają nawet jednego rozbudowanego zdania. Nie powielaj opinii innych nie dodając nic od siebie. Nie pisz tylko WIELKIMI literami. Posty typu "pierwszy" są również zakazane.

5. Stosuj się do zasad poprawnej pisowni. Użytkownik posiadający 3 błędy ort. w poście, lub 1 w tytule tematu dostaje ostrzeżenie. Każdemu może się zdarzyć, ale 3 błędy to już przesada. Jak ktoś jest dyslektykiem, to niech zainstaluje przeglądarkę FireFox - jest darmowa i podkreśla błędy... w przeciwnym razie serdecznie żegnamy.

6. Nie obrażaj innych użytkowników. Jeśli już się z kimś kłócisz, to rób to na PW.

7. Nie rób sygnatury wyższej niż 150px oraz szerszej niż 550px (liczymy zarówno obrazki, jak i tekst).

8. Zanim zadasz jakiekolwiek pytanie sprawdź, czy nie pojawiło się ono już na forum, w FAQ lub czy nie ma odpowiedniego artykułu/przykładu na stronie.

9. Nigdy nie nazywaj tematu "Pomoc", "Help me!" itp., a tematów w dziale Multimedia "Potrzebuję grafiki/muzyki". Tytuł tematu powinien być "mówiący" czyli taki, który od razu po przeczytaniu informuje o poruszanym w nim problemie. Temat nie powinien zastępować treści postu, zabronione są wpisy typu "jak w temacie".

10. Nie edytuj swojego posta, aby odpowiedzieć, zapytać etc. na następną w kolejności notkę. Lepiej napisz nowego.

11. "Prywatne Wiadomości" na forum nie są prywatne. Jeżeli łamiesz regulamin, są na Ciebie skargi, to prócz twoich postów analizowane są także prywatne wiadomości.

12. Jeśli piszesz temat z zapowiedzią nowej gry lub już jej gotową wersją, to koniecznie musisz dodać do niego screenshoty oraz pełną bądź demonstracyjną wersję gry. Najlepiej zastosuj formularz który został zmieszczony w odpowiednich działach.

13. Nie oferuj i nie proś o takie rzeczy jak key, serial, crack czy tym podobne na tej stronie. Nie tolerujemy nielegalnego oprogramowania. Nie dostosowanie się grozi natychmiastowym banem.

14. Przeczytaj cały temat zanim udzielisz jakiejkolwiek odpowiedzi. Może akurat ktoś udzielił takiej samej.

15. Nie podawaj w shoutboxie linków do tematów na forum - nie sprawi to, że ludzie nagle zaczną w danym topicu odpowiadać.

16. Nie baw się w moderatora, jeśli jest potrzeba zgłoszenia jakiegoś wykroczenia użyj przycisku - znajduje się pod każdym postem.

17. Jeżeli umieszczasz grę o zawartości brutalnej lub innej dozwolonej od lat 18, nie przedstawiaj zdjęć z gry w formie otwartej, tylko zamieść link do zdjęcia opisując go, iż jest dozwolony dla osób pełnoletnich.

18. Nie wstawaj chorych ilości emotikonek w poście! Jedna w zdaniu stanowczo wystarczy by wyrazić swoje elektroniczne uczucia.

19. Jeśli oceniasz grę, przykład czy inny zasób umieszczony na stronie/forum postaraj się o nieco wyczerpujące uzasadnienie oceny. Posty w stylu "Słabe, 1/5" bądź podobne będą usuwane.

20. Dzielenie jednego konta przez kilka osób powinno być zgłaszane administratorowi bądź moderatorowi, inaczej takie konto zostanie zablokowane.

21. Próba włamania się na konto użytkownika, włamanie czy też jego przejęcie jest bezwzględnie zabronione i równie ostro karane.

 

Dodatkowy regulamin dla działu multimedia:

1. Użytkownik szukający zasobów powinien najpierw sprawdzić aktualne zasoby przed utworzeniem nowego tematu.

2. Użytkownik szukający zasobów musi dokładnie określić informacje opisujące element poszukiwany tj. rozmiar, jakość, ilość kolorów dla grafiki, długość, kompresja dla muzyki i dźwięku.

3. Użytkownik wstawiający zasoby również musi podać szczegółowe informacje ich dotyczące.

4. Nazwa tematu powinna dokładnie określać element poszukiwany/wstawiany, tylko konkretnie ( bez "grafika do gry" mi tu ) - patrz też 9 punkt regulaminu głównego.

5. Łamanie jednego z wyżej wymienionych punktów jednocześnie będzie oznaczać usunięcie tematu oraz ewentualnie ukaranie ostrzeżeniem.

 

Regulamin uploadera:

1. Bezwzględny zakaz przechowywania w uploaderze materiałów ogólnie przyjętych za nielegalne lub niepożądane.

2. Hotlinkowanie jest zabronione.

3. W przypadku łamania wyżej wymienionych zasad lub też w innych nieokreślonych przez regulamin przypadkach folder użytkownika zostanie usunięty razem z zawartością bez wcześniejszego powiadomienia.

4. Zawartość uploadera nie jest prywatna i będzie kontrolowana.

 

Dodatkowo zapoznaj się z netykietą: http://pl.wikipedia.org/wiki/Netykieta

Przeczytaj także jak mądrze zadawać pytania: http://rtfm.killfile.pl/

 

Za łamanie zasad regulaminu grożą warny oraz bany (czasowe i permanentne), a także kasowanie tematów.

Jeśli masz jakieś wątpliwości, pisz PW do moderatora.

W dodatku chciałbym zauważyć, że ostrzeżenie dziadka jest nie poparte regulaminem - nie ma tu zapisku o necropostingu, a post wnosił do tematu to, że autor popełnił błąd na początku - niektórzy chcieliby wiedzieć, że rozmiar pliku jest (przypadkowo czy nie, nie wnikam) trzy razy większy niż podano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie oto mi chodzi powiem to po chłopsku tak byś zrozumiał

masz ubezpieczenie ale go nie podbiłeś i po upływie określonego terminu i później wypełniłeś wszystko i chciałbyś by ci ją podbito ale już za późno nikt ci tej gwarancji nie uzna

więc wkuj sobie w ten mały móżdżek że nawet jeśli teraz dasz swoje dane to i tak one nie były znane w momencie kiedy dziadek pisał post więc już za późno i każdy sąd ci to powie że takiego dowodu ci nie uzna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
@Dawidds: Wystarczy, że się przedstawię w dowolnym momencie i już ksywka TeoTN dotyczy konkretnej osoby. Logi na moim kompie stanowią niezbity dowód, więc administracja może sobie usuwać co chce.

@Kryniak: Piszę sam w mojej własnej sprawie.

 

Kończąc: Wydaje się Wam, że nikt tego typu sprawami się nie zajmuje - i w tym cała rzecz. Konstytucyjne prawo pozwala mi pozwać kogokolwiek, o cokolwiek, a dowody w wypadku tej sprawy są niepodważalne. A sprawę wniosę, jeżeli dziadekkleofas ostatecznie odrzuci moją propozycję polubownego załatwienia sprawy.

Bla bla bla bla...

 

Nie wystarczy, że przedstawisz się teraz kiedy chcesz, bo w momencie rzekomej obrazy nie byłeś rozpoznawalny ani jako osoba publiczna ani jako konkretna osoba prywatna. Po drugie uciekasz od głównego argumentu. Nikt bezpośrednio nie nazwał Ciebie nekrofilem. To Ty sobie wytłumaczyłeś to jak chciałeś. Wystarczyłoby, że dziadekkleofas wytłumaczył, że to była metafora odnosząca się do odświeżania starego tematu - slang internetowy, abyś spokojnie, z palcem w tyłku odrzucić oskarżenie. Mało tego. By wyłuskać dane osobowe dziadkakleofasa czyli osoby oskarżanej, musisz go jakoś namierzyć np. poprzez nakaz udostępnienia jego ip i ja ten nakaz muszę otrzymać, następnie TPSA czy inne ISP. Myślisz, że panowie policjanci ścigania zajmą się tą sprawą? Nic a nic.

 

Kończąc: Wydaje się Tobie, że pozjadałeś wszystkie prawnicze rozumy. Akurat tak się składa, że na potrzeby nauki o administracji miałem przerabiane prawo cywilne, gospodarcze oraz część karnego. Mimo, że moja wiedza np. tych dziedzin jest już w strzępkach, to i tak pozwala mi na to, żeby śmiać się z niedorzeczności tego tematu. Nie masz szans tego wygrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PODEJMIE ODPOWIEDNIE KROKI W TYM KIERUNKU

 

A to On musi podjac w tym celu jakies kroki ? To juz kultura osobista wymarla ? Wg mnie tamto bylo bardziej powazniejsze niz ta Twoja "sprawa" . Piszesz ciagle o jakims uprawianiu seksu z czyms tam. Napisal Ci tak w warnlogu Dziadek~ ? Nie. To bylo zwykle slowo uzyte w zartobliwy sposob wg mnie. Nie wszyscy w sumie sa powazni i przestrzegaja wszystkich zasad , regulaminow , konstutucji , przykazan. Czyz nie tak ?

 

Edit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Borek: Nie nie jestem księdzem i nie mam zamiaru nim zostawać. Po prostu: stwierdzenie, że mam jakikolwiek związek z kontaktami seksualnymi z truchłem poruszył mnie bardziej, niż jakakolwiek inna, zwykła obelga. Tyle.

@Ranmus: Cóż, nie zmienia to faktu, że TeoTN odnosi się tylko do jednej osoby na tym świecie i nikt inny nie użył tej ksywki przede mną. W dodatku mogę się przedstawiać w ten sposób, np. pisząc gdzieś tam petycję o umowę-zlecenie o pracę - jeżeli ktokolwiek zechciałby wtedy przeanalizować moją aktywność na tym forum, może także natrafić na ów zapisek o nekrofilii - nie prawdziwy, a w dodatku stawia mnie w złym świetle. No bo kto by chciał, żeby dla niego pracował człowiek, który lubuje w truchłach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz każdy jeździ po nim, uważajcie bo wam będzie GROZIŁ pozwem do sądu. Cóż są ludzie i parapety na tym świecie, zakładając ten temat ośmieszyłeś się tylko, a sprawy i tak byś nie wygrał, ośmieszył byś się publicznie jeszcze bardziej, a na tym Ci zależy? Bo chyba nie? Z resztą po co zakładałeś taki temat? Bo na siłę chciałeś pokazać nam te OKROPNIE obraźliwe ostrzeżenie? Toż to prowokacja!!! O_o wczuwam się xD Nikt by się o tym ostrzeżeniu nie dowiedział i byś się nie OŚMIESZYŁ publicznie. Można to było załatwić szybko na pw i by było po sprawie a tak to się tylko ośmieszyłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stwierdzenie, że mam jakikolwiek związek z kontaktami seksualnymi z truchłem poruszył mnie bardziej, niż jakakolwiek inna, zwykła obelga. Tyle.

dobra, dziadekk zmieni ci na zoofil, bedzie ok?

 

moze zrobimy gmclanowy sąd? 8)

zgłaszam sie na sedziego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko dodam że jeśli założysz sprawę dziadkowi która na pewno przegrasz on może cię oskarżyć za to że mu bez najmniejszych podstaw załatwiłeś wpis do akt i cię może załatwić że będzie mu trudniej przez to znaleźć prace lub go wyleją albo chciał na wakacje do U.S.A wyjechać i nie daj boże jeśli dziadek nie jest za bogaty żyje (czego nie wiem)

mógł by przy dobrych układach z sędzią załatwić sobie rentę (bo w końcu stać cię na prawnika i wleczenie ludzi po sondach ) do czasu aż wyrok zostanie wymazany z akt albo przynajmniej wysoką grzywnę wiem bo ja bym tak robił

 

I po "ptokach"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ranmus: Cóż, nie zmienia to faktu, że TeoTN odnosi się tylko do jednej osoby na tym świecie i nikt inny nie użył tej ksywki przede mną.

Nie wiem, czy odnosi się tylko do Ciebie nazwa "teotn", bo:

http://steamcommunity.com/groups/teotnclan

http://forum.swzone.it/showthread.php?t=7920

Do tego jeszcze znalazłem mnóstwo jakiś amerykańskich PDFów, gdzie występowało TEOTN i bodajże robiło jako nazwa firmy, oraz jakieś włoskie PDFy, których rozczytać się nie mogłem. Jak widać, TeoTN nie odnosi się tylko do Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...