Skocz do zawartości

Zablokowane Jak NIE dyskutować z adminami/modami


TeoTN

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 212
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ohayo all =P Panie TeoTN czytając temat zauważyłem że ostrzeżenie dostałeś najprawdopodobniej za odświeżanie starych tematów (aka necroposting). Moderator zapewne słusznie dał Ci ostrzeżenie, lecz powód napisał używając tzw. "przenośni". Jeśli owe zniesławienie nie było pokazane publicznie (czyli tylko Ty to widziałeś), to naprawdę nie ma sensu robić ceregieli. Jeśli czułeś się obrażony to wystarczyłoby napisanie PW do moderatora z prośbą o usunięcie tej przenośni =P Jestem pewny że twoja prośba na pewno zostałaby spełniona, ba nawet byś otrzymał przeprosiny. A tak narobiłeś sobie jedynie złą sławę...

 

@Down: Tak, zarejestrowałem się pod wpływem tego tematu =] Ale zostanę tu na dłużej, dont worry ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli czułeś się obrażony to wystarczyłoby napisanie PW do moderatora z prośbą o usunięcie tej przenośni =P Jestem pewny że twoja prośba na pewno zostałaby spełniona, ba nawet byś otrzymał przeprosiny. A tak narobiłeś sobie jedynie złą sławę...
salut.gif

 

podpisuje się pod tym obiema łapami. ale niestety, jak to mówią zwolennicy prlu "niektórym z tej wolności w dupach się poprzewracało". z byle gówna warto jest dzisiaj robić niezwykle ważny problem. bo przecież wolno :boxed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta sprawa kompletnie nie ma sensu. Jestem za tym dokładnie co powiedział Ranmus. Po drugie wiem jak beznadziejnie odbywają się tego typu sprawy. Ja miałem kiedyś taki przypadek, że za gówniarza z kolesiami przepchaliśmy gościowi samochód na drugi koniec podwórka :D Chłop się wkurzył wziął nas za "fraki" i wpierdzielił w bramie tak, że całe nery miałem sine i nie mogłem chodzić przez tydzień :boxed:. Owszem zgłosiłem na Policję, spisali te swoje protokoły i oczywiście jak się dowiedziałem ile zachodu jest, żeby założyć gościowi sprawę, to sobie po prostu darowałem ( obdukcje, świadkowie itp. ), a Ty z powodu jednego słowa chcesz wojować po sądach, to naprawdę podziwiam Ciebie, ale nie chcę wiedzieć co byś zrobił jakby ktoś Cię pyrgnął w tramwaju...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dziadekkleofas: Radzę zerknąć na definicję na wikipedii tak gwoli ścisłości. Temat to nie truchło, a ja z nim nie uprawiam seksu.

@Borek: Cóż, mogłeś się nie poddawać. Obdukcja to krótka sprawa, świadkowie to góra 2-3 dni. A można odszkodowanie większe dostać. (A' propos tramwaju: musiałoby być ich kilku, albo wyjątkowo silni :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TeoN masz problem, nawrzucaj na dziadka bedziecie kwita i tyle, jeśli uważasz że to nie sprawiedliwe to go znajdź i mu nakop, masz na to większe szanse niż na wygrany proces. po co sie pogrążasz?

Od razu psy i psy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Ironia czy nie, w niewłaściwym miejscu i niewłaściwie użyta. Ponadto obraza.

@Ranmus: Czyżbyś się zakochał??

Kurde chłopie... Chcesz się procesować a omijasz to co napisałem. Czyżbym był niewygodny i trafił w sedno? Ksywa internetowa ma się się nijak do danych osobowych, więc nie jest możliwe określenie podmiotu obrażanego, tak więc albo ujawnisz swoje dane, adres i zdjęcie albo zamykam temat i kończymy błazenadę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ironia czy nie, w niewłaściwym miejscu i niewłaściwie użyta. Ponadto obraza."

Akurat to było użyte całkiem normalnie i właściwie... A to że zamiast uzasadnienia "Necroposting" otrzymałeś "Nekrofilia", to jest książkowy przykład przenośni... No cóż ale jak już zacząłeś, to i skończ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając to wszystko od jakiegoś czasu stwierdzam, iż TeoTN nie ma podstaw do oskarżenia dziadka. Jedno pytanie do Ciebie Teo, czy Ty wszystko traktujesz na poważnie? Czy nie wiesz co to żart, co to jest przenośnia? I jeszcze jedno, skoro Ty chcesz pozwać dziadka, ja powinienem pozwać Ciebie za obrażanie mnie.

@2xUp: Wyjdź za mnie :F

 

Wielce oburzony bo treść warna mu się nie podoba, podobałoby mu się:

"Kocham Cię, wyjdź za mnie! Zrób mi dzieci! Obciągnę Ci!"

 

;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...