Skocz do zawartości

Zablokowane Jak NIE dyskutować z adminami/modami


TeoTN

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 212
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

@Moho: A ja właśnie w taki sposób pokazuję swój sprzeciw. I tyle.

 

Bądź facet, nazwij go jak tam chcesz, pierwsze lepsze hasło jakie Ci przychodzi do głowy, ulży Ci i koniec bajki. Tak to będziesz miał wroga, a nie warto. A tak swoją drogą to, ładny syf się tu na Game Maker Clanie zrobił przez ten czas jak mnie nie było. Kiła, iła i mogiła, tfu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli ma neo pytam?

Teoretycznie by sie dalo, ale praktycznie to trzeba zalatwic pomoc od strony telekomunikacji i administracji forum, a na doatek kto by sie pipcyl szukaniem kto o danej porze, w danym dniu mial dane ip.

@TeoTN: Moho by sie nie przejal, w koncu i tak by mu wyrzucili prawde. xD (taki joke)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie by sie dalo, ale praktycznie to trzeba zalatwic pomoc od strony telekomunikacji i administracji forum, a na doatek kto by sie pipcyl szukaniem kto o danej porze, w danym dniu mial dane ip.

@TeoTN: Moho by sie nie przejal, w koncu i tak by mu wyrzucili prawde. xD (taki joke)

Jakoś nie widzę aby tyle zachodu robili o małe obrażenie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zomgolafaorotfloomgwtflmaopwnedownedlolpooBBQ!

 

Padłem.

Amen.

 

 

 

 

Ale nie zamykajcie tematu,poczekajcie na dziadka.Niech ktoś do niego napisze by się lognął xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA TOPIC ROKU UWAGA TOPIC ROKU UWAGA TOPIC ROKU UWAGA TOPIC ROKU UWAGA UWAGA TOPIC ROKU UWAGA

Popieram.

 

BTW teoTN nie uważasz tego nieco za przesadę? Ktos na forum napisał coś nekrofiliia ty go chcesz ścigac po sądach ;D A co jak ktoś co ciebie podejdzie na ulicy, jakiś se pijany żul i wyzwie cie od ch***w to też go będziesz ścigał po sądzie? :\

 

Kolegów za każde wyzwisko tez po sądach ciągasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jaklub: Zachowywanie się jak dziecko mówisz? Załóżmy, że ktoś Cię kiedyś okradnie z czegoś cennego dla Ciebie. Nie będziesz chciał procesu? Twoja sprawa. Mnie okradziono z godności i dobrego imienia.

Zaś odświeżanie starych tematów nie jest kontaktem seksualnym z truchłem.

@UP: Zamiłowanie do kontaktów seksualnych z trupami. Tak oględnie rzecz biorąc (Nie mogę odpisać na posta, którego jeszcze nie widziałem ;P

@Yoda: Takie moje konstytucyjne prawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jaklub: Zachowywanie się jak dziecko mówisz? Załóżmy, że ktoś Cię kiedyś okradnie z czegoś cennego dla Ciebie. Nie będziesz chciał procesu? Twoja sprawa. Mnie okradziono z godności i dobrego imienia.

Zaś odświeżanie starych tematów nie jest kontaktem seksualnym z truchłem.

@UP: Zamiłowanie do kontaktów seksualnych z trupami. Tak oględnie rzecz biorąc.

Hm ogólnie to padłem. ;[

NA GMClanie nie obchodzi kogoś osoba którą ktoś wyzwał lol. Kto się tym interesuje że jakiś użytkownik został wyzwany od czegoś tam. Nie wiem czy osoba która ma 18 lat gra sobie w pokemony i klikanie żeby miał większy poziom. ;=/ Jak aż tak to Ciebie boli to zrób sobie nowe konto i będzie spokój.

lolzord. \=;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marrac: To czy lubię mieć coś (moim zdaniem) ciekawego w sygnaturze czy nie, to już moja sprawa.

Po raz kolejny powtarzam: Takie jest moje prawo, aby się procesować za publiczną zniewagę. Tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...