Skocz do zawartości

Zablokowane Jak NIE dyskutować z adminami/modami


TeoTN

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 212
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

@Shylios: Usunie loga. Ale ślady po nim zostaną u mnie w postaci danych tymczasowych i kopii w postaci screena. W dodatku po takim usunięciu zostaną ślady, chyba, że Administrator strony postanowi poświęcić od kilku do kilkunastu godzin na zamazywanie dysku, a i wtedy da się odzyskać dane.

@up: Nie pozwolę, aby mnie wyzywano. Tyle w tej kwestii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Powtórzę raz jeszcze:

 

1) Żeby była podstawa do oskarżenia tego typu, należy wskazać podmiot, który został obrażony. Niestety, TeoTN to tylko i wyłącznie zmyślona internetowa ksywa, po której nie zidentyfiujemy konkretnej osoby. To nie są jakieś dane osobiste do jasnej ciasnej...

2) Dziadek nie nazwał TeoTN nekrofilem, tylko użył wyrazu "nekrofilia" jako metafory.

 

I w tym momencie nie ma podstaw oskarżenia. Koniec dyskuji. :/

 

ps. Teoretycznie Dziadek mógłby zostać pozwany, ale prędzej oskarżenie zostanie odrzucone plus ewentualna kara dla TeoTN za zajmowanie sadowi cennego czasu na jakies glupoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow! 23 Użytkowników czyta ten temat (7 Gości i 1 Anonimowych użytkowników).

Gdybys nie trzasnal tego z sadami to temat moze mialby charakter powazny, a takto sie zrobila komedia. Pomysl. Jeszcze nie raz cie ktos w zyciu obrazi. I co? Za kazdym razem bedziesz za nim ganiac po sadach.

A tak poza tym to znasz moze dane osobowe dziadka?

PS.: Daj ktos linka do posta, za ktory dostal warna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz tego już nie naprawisz, bo zacząłeś się rzucać...

Nie rzucam się. Dochodzę swoich praw.

@Ranmus: TeoTN odnosi się do jednej konkretnej osoby, nie zaś grupy użytkowników - tą osobą jestem ja. Stwierdzenie "nekrofilia" zaś, jest uzasadnieniem ostrzeżenia. Czyli otrzymałem od użytkownika "dziadekkleofas" naganę, za propagowanie nekrofilii, bądź jej praktykowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Shylios: Usunie loga. Ale ślady po nim zostaną u mnie w postaci danych tymczasowych i kopii w postaci screena. W dodatku po takim usunięciu zostaną ślady, chyba, że Administrator strony postanowi poświęcić od kilku do kilkunastu godzin na zamazywanie dysku, a i wtedy da się odzyskać dane.

@up: Nie pozwolę, aby mnie wyzywano. Tyle w tej kwestii.

 

Okej, pofatyguj się i go pozwij. Wygraj proces, postaw na swoim. Ale wiedz że nikt Cię tu już nie będzie lubił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wcześniej było widać że gość jest dziwny, ale ten topic to już szczyt xD

Weź się chłopie zastanów co ty w ogóle wygadujesz! Żaden kolega cię nigdy nie przezwał w szkole? Z takim nastawieniem to ty powinieneś być już po setkach takich procesów :/ Już to widzę. Ośmieszasz się gościu a i tak nic nie wskórasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TeoTN, albo chcesz tu zrobić aferę, może dla jaj to wszystko nie wiem ale co z Ciebie za facet, nie umiesz mu się osobiście postawić, ja na drodze sądowej nie rozwiązuje żadnych problemów, mnie przezwą, ja ich przezwę, mnie pobiją, to za jakiś czas oni dostaną. Tak się załatwia sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Platyna: To czy i jak mnie ktoś wyzywa to moja sprawa. W tym wyjątkowo dla mnie przykrym przypadku postanowiłem dochodzić swoich praw. Na to mi zezwala Konstytucja.

@Moho: Szczerze mówiąc, nie zależy mi nie wiadomo jak na tym, czy lubią mnie na forum czy nie. Mam przyjaciół w życiu codziennym i to, czy mnie lubi xyz ludzi stąd nie jest dla mnie ważne.

@up: To jest "moje postawienie się", mój odzew na jego zachowanie. Uznałem, że albo sprawa zostanie załatwiona "polubownie", albo na drodze sądowej. Teraz to już tylko kwestia odzewu użytkownika Dziadekkleofas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Platyna: To czy i jak mnie ktoś wyzywa to moja sprawa. W tym wyjątkowo dla mnie przykrym przypadku postanowiłem dochodzić swoich praw. Na to mi zezwala Konstytucja.

@Moho: Szczerze mówiąc, nie zależy mi nie wiadomo jak na tym, czy lubią mnie na forum czy nie. Mam przyjaciół w życiu codziennym i to, czy mnie lubi xyz ludzi stąd nie jest dla mnie ważne.

 

To na jaką cholerę się tym wszystkim przejmujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TeoTN, albo chcesz tu zrobić aferę, może dla jaj to wszystko nie wiem ale co z Ciebie za facet, nie umiesz mu się osobiście postawić, ja na drodze sądowej nie rozwiązuje żadnych problemów, mnie przezwą, ja ich przezwę, mnie pobiją, to za jakiś czas oni dostaną. Tak się załatwia sprawy.

 

Toż to czysty wandalizm! Nunu! W takich sytuacjach należy iść się poskarżyć mamusi a nie samemu rozwiązywać problemy! xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rzucam się. Dochodzę swoich praw.

To teraz spójrz na TuxMana i ordery z nim. 80% GMClanu go "opluło", a on i tak na swoim. Afera z "Nekrofilią" w porównaniu do wyzywania Tuxmana to mały pikuś.

BTW.

@up: Nie pozwolę, aby mnie wyzywano. Tyle w tej kwestii.
Ale co ma do tego Pani Kontekstowa?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Moho: Cóż, takie moje prawo. Jest to wręcz równoznaczne z sugestią, że uprawiam seks z truchłem/ami. Chciałbyś, aby Tobie ktoś tak powiedział??

@up: Jeśli masz skończone 18 lat - tak, możesz to zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz spójrz na TuxMana i ordery z nim. 80% GMClanu go "opluło", a on i tak na swoim. Afera z "Nekrofilią" w porównaniu do wyzywania Tuxmana to mały pikuś.

BTW.

Ale co ma do tego Pani Kontekstowa?

 

Buhaha, tekst miesiąca! xD

 

Hmm... nie znam jeszcze sprawy Tuxmana. Co z nim było jeśli można zapytać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...