Skocz do zawartości

Szukam grafika!!!!!1oneone


dziadekkleofas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 220
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Witam, potrzebuję grafiki żołnierza niemieckiego (w mundurze polowym i hełmie) widzianym oczami gracza (tak jak w doomie i wolfie 2D), z wymierzonym w gracza MP40. Rozmiaru mniej więcej 32 szerokości i 96 wysokości (wysokość może być większa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję grafikę platformy trawy aby pasowała kolorystyką do tych skał: stoneswip13.jpg

 

Będą potrzebne 3 sprity 1 końcówka trawy od lewej strony, 2 trawa prosta do środka, 3 koncowka z prawej strony, tak żeby można było ukłądać tilesowo.

Nie musi się za bardzo loopować, mogę zrobić to sam, ważne żeby były te 3 sprity.

W takiej wielkości żeby pasowało do tych skał (ale nie aż tak szerokie).

 

Można się wzorować na tym: http://media.techeblog.com/images/contra_4_ds_8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Poszukuje grafika do gry Back Knife. Grafik ten będzie zarabiał w zależność od zadanej mu pracy. Może są to grosze dla niektórych, ale to jest tochę spixelowana gra, więc nie potrzebuje grafiki rozdzielczość 1920x1080 xD.

Ostatnio zapłaciłem 10zł za pare texturek i 10zł za motyw (banalny) oraz przyciski typu start. Myślę, że nie jestem zbyt wymagający, ale przynajmniej płace, nie tak jak inni :D. (Przelew!!!)

 

PISAĆ NA SKYPE: lukasz-971

lub na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
Narysowałby mi ktoś HUD na bok do gry o rozmiarach 142x480? Dodam w zamian do Creditsów.

hud.png

Mam nadzieję, że się spodoba, liczę na credtki yo pozdro : ]]]]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CHODZI O TO, ŻE INFORMACJE SĄ POTRZEBNE, CO MA BYĆ I DO JAKIEJ GRY, JAKI STYL JAKI KLIMAT.

 

Uwielbiam Was. Gdyby nie to, że naprawdę, naprawdę mnie to bawi, to traciłabym tyle cennych minut na tym forum, a tu proszę, przychodzę, i tak przekopuję się tylko przez tematy, z których jestem w stanie coś zrozumieć, zajmuje mi to dużo czasu ;), czytam te fascynujące dyskusje, a na koniec jeszcze taki cukiereczek. Wyśmienity hud, szacun za trud, ( o rym!) dłużej się pewnie rysunek ładował na uploader niż zajęło rysowanie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam Was. Gdyby nie to, że naprawdę, naprawdę mnie to bawi, to traciłabym tyle cennych minut na tym forum, a tu proszę, przychodzę, i tak przekopuję się tylko przez tematy, z których jestem w stanie coś zrozumieć, zajmuje mi to dużo czasu ;), czytam te fascynujące dyskusje, a na koniec jeszcze taki cukiereczek. Wyśmienity hud, szacun za trud, ( o rym!) dłużej się pewnie rysunek ładował na uploader niż zajęło rysowanie. :D

Dzięki! Trochę mnie to jednak pracy kosztowało, ale czego się nie zrobi by pomóc forumowiczowi w potrzebie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...