Skocz do zawartości

Szukam grafika!!!!!1oneone


dziadekkleofas

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z coraz większą ilością tematów z prośbami o błache rzeczy rodzaju loga do gry, pojedyńczego sprita itp. zakładam od nowa ów temat. Wcześniej zrobił to Patrysław, ale chyba należy przypomnieć ludziom:

 

Tutaj jest miejsce o proszenie się o pierdółki i tutaj składamy prośby o rzeczy mniejszego kalibru, nie zakładajcie coraz to nowszych i głupszych tematów.

 

(stary temat odpięty, bo po co komu stare posty.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 220
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No to ja zaczne, daje tutaj zarys loga jakie chcialbym miec, (plik na dole) czy moglby mi ktos to logo przerobic? tnz zostawic napisy ale dodac JAKIES fajne efekty graficzne? chce popriosyu zeby kazdy jakos to logo przerobil po swojemu a to ktore najbardziej mi sie spodoba to mozliwe ze go uzyje i ta osoba bedzie w credits smile2.gif

post-4023-1218922275_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję baby i chłopa widzianej/-ych od przodu, baba ma być ze spiętymi włosami... Rozmiar taki jak tu:

http://img84.imageshack.us/img84/75/aniaax3.png

Tak samo chłop.

 

Edited:

 

Ja nie szukam grafika, tylko GRAFIKI! Więc nie przenoś bez powodu jak dla mnie BARDZO WAŻNYCH tematów/postów... Bez tego mój program będzie "niczym" :(

 

Już myślałem, że ktoś mnie haknął xD

 

Edited Number Two:

Jeszcze przenieś wszyściuteńkie posty tutaj, to będzie SpoX... A myślisz po co jest dział "Grafika"? Po to, żeby ludzie mogli sobie poszukać, poprosić, a nie wszystko "w-walone" w jeden temat :/

 

rzal.kambodża.ru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę tu zrobić jako taki porządek, a że każdy chce nagle np. stołek, gumkę, robota do swojej gry to syf się robi... Wszystko jest na miejscu, a jak ktoś zechce zrobić komuś grafikę to ma już spory katalog z czego może wybierać.

 

Oczywiście, jeśli problem jest złożony, a prośba nie jest banalna i user stawia pewne wymagania i podaje dokładny opis i projekt potrzebnej grafiki, to jak najbardziej osobny temat się należy. Ale co ja poradzę skoro ktoś rzuci jedno, dwa zdania i tylko czeka aż ktoś za niego zrobi nie raz banalne rzeczy?

 

I jeszcze pretensje do mnie mają, że próbuję przywrócić coś do ładu. Moderator to nie luksusy, i wymaga zarówno wysiłku ze strony moda jak i usera, który ma szanować jego decyzje (co nie znaczy że nie krytykować konstruktywnie - "A myślisz po co jest dział "Grafika"? Po to, żeby ludzie mogli sobie poszukać, poprosić, a nie wszystko "w-walone" w jeden temat " - to żaden argument bo dział Grafika jest o wszystkim związanym z grafiką i nie może być dominowany przez jakieś bzdury, tak samo w valhalli swego czasu zrobił się tam helpdesk.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję PILNIE! Trampoliny w rozmiarach 35x10. Widok z boku, tak jak w platformówce. Aha, jak można, to jeszcze animację odbicia. Prosiłbym moderatorów o NIEPRZENOSZENIE tego tematu.

 

Dziękuję. :)

 

:: ::E'D'I'T:: :: << >>

 

K***A! A czemu nie przenośisz innych tematów, tylko zawsze moje! Zawsze! Co ja ci zrobiłem? Czemu się tak na mnie uwziąłeś? Ja założyłem ten temat po to, bo może coś jeszcze będzie mi potrzebne! ..i..

 

https://forum.gmclan.org/index.php?showforum=39 - przenoś.

 

Czemu tego nie przeniosłeś? https://forum.gmclan.org/index.php?showtopic=13716

 

I innych różnych nawet bardziej pierdółkowych tematów? Czemu? Czemu? Why? Po co? Jak? Czy warto? Pomyśl. A ja nawet poprosiłem, żeby nie przenosili, a tu co dostaję? Yayo!

 

PzdR. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...