Skocz do zawartości
Borek

Almora 0.7.5a

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tak dla jednej osoby hostował nie będę, nie wiem czy w ogóle mi się opłaca na tym kompie bo muli strasznie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Morrowind, ja mogę jeszcze grać. Nawet chętnie bym sam postawił serwa, ale niestety jestem posiadaczem rutera <_<

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Również mogę zagrać. Niedawno stałem się posiadaczem niezłego komputera, ale siedzę w osiedlówce i nie mogę hostować(może przez hamachi, ale z moim internetem to cienko).

No, a jeśli ktoś ma hostować, to kilka osób musi się znaleźć, bo dla dwóch nie będzie ; /

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na ruterze można zazwyczaj robić przekierowanie połączenia dla danego portu na wskazany adres lokalny. Wiele razy tak robiłem i zawsze działało.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Lub utworzyć strefę DMZ.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z ta papuga to jakichś quest?

Chciałem się spytać, w ogóle jak się questuje, bo mam dobra postać, a widziałem postacie z gwiazdkami i innymi duperelami :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
w ogóle jak się questuje
W obecnej wersji Almory nie ma questów... A postaci z gwiazdkami i innymi duperelami to są postaci z takim "kontem premium" bo dali donate lub postaci z Almora Character Creatora. Pseudo questy były na niektórych serwerach prywatnych, typu : "Zrób to, a dam Ci to".

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Musisz przynieść 40 krzaków z Deep Forest pod wejście do Forgotten Tower i raz na 100 lat się trafi że pomocnik God Of Almora się odezwie i wystraszy twoja papugę. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.