Skocz do zawartości

[Multiplayer] Path of Power: Tournament


tomalas

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Path of Power: Tournament ver. 0.1

 

Gatunek: Top-down Multiplayer Magic Game ;]

 

Opis: Path of Power: Tournament jest grą multiplayer w której wcielamy się w maga walcząc na arenie z innymi graczami. Gry raczej nie dokończę stwierdziłem, że nie ma sensu tyle się męczyć żeby ludzie pograli jeden dzień. A robienie gry multiplayer jest strasznie nudne już potem.

 

Gra jest bez dźwięków bez menu. Wszytko obsługujemy w pliku config.ini

 

UWAGA !! Przed włączeniem gry! Włącz plik config.ini i ustaw swoje czary oraz nazwę gracza i swój ubiór. Następnie zapisz zmiany i uruchom grę.

 

Ta wersja jest w fazie początkowej. I jak już wspomniałem lepszej raczej nie będzie.

 

KLAWISZOLOGIA:

 

W,S,A,D - Poruszanie się (niestety wersji dla leworęcznych nie ma)

SHIFT trzymamy - sprint

LPM - Tworzy aktualny czar

KOLKO MYSZY - Zmiana czarow

ENTER - rozpoczecie pisania na chacie / wyslanie wiadomosci

F1 - Score Table (Wyniki)

F4 - Zmiana full screen / window

F9 - Screen z gry

ESC - wyjscie z gry

 

Download:Link usunięty za dużo bugów serwa zamykam.

Rozmiar pliku: 2341KB

 

Autorzy:

Programowanie: Tomalas

Fabuła: Tomalas

Grafika: Tomalas

Muzyka: Brak

Screeny:

https://gmclan.org/up603_5_screenshot100.html

https://gmclan.org/up603_5_screenshot101.html

 

 

SERWER:

W chwili otwarcia tego tematu uruchamiam serwer nie wiem ile będzie działał. IP i PORT jest w configu ustawione.

Enjoy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że wieje nudą to wiem rozgrywka miała być trochę bardziej dynamiczna... no ale nie dokończyłem... po prostu dałem to co mam...

 

Jeżeli chodzi o fabułę jak może być w tej grze fabuła ?

 

Lagi mogą być bo mam lana w domu i nie tylko ja korzystam z neta a internet też nie mam super szybki... więc trudno ;[

 

Serwer na nowo chodzi musiałem wyłączyć na chwile

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm. Nawet gra jest ciekawa. Szkoda że nie ma jakiejś muzyczki lub dźwięków. Grafika nawet fajna. Podobają mi się czary ;p Szczególnie Greatball. Jak wyżej, są niezłe lagi. Przy puszczeniu czaru, robi się on dopiero po paru sekundach. Gra jest ogólnie ciekawa. Dokończ ją ;p Zabiłem kogoś z combo Fireballi. Ktoś stał, puściłem fireballe, dostał z wszystkich i padł ;p Zagrałbym bez lagów z większą ilością osób. I jeszcze jedno. Jak weszło parę osób, po kilku minutach wyskoczyła mi informacja "Server is full" a po kilku następnych minutach wyskoczyła podobna informacja(nie pamiętam jaka) i gra wyłączyła się. Dam 4/5 bo wreszcie coś dobrego ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie co do tych czarów po kilku sekundach... Nie wiem dlaczego ale niektóre osoby tak mają, a nie które nie... Grałem z beta testerami trochę wcześniej i na trzy osoby dwie grały normalnie a jedna miała to co Ty...

 

Najgorsze jest to, że nie mam pojęcia czym to jest spowodowane... Lepiej by było gdyby wszyscy tak mieli ale tak nie jest ;[ Mózgowałem się nad optymalizacją tego no ale nie wiem nawet gdzie się do tego zabrać... I z tego też powodu chcę porzucić projekt bo stwierdzam, że nawet z 39dll dużo tu nie zdziałam w GM ;[ Wole zabrać się za jakiś projekt single player...

 

 

Edit:

 

Dość zasadniczy bug... Niektórym czary kompletnie nie działają... (strzela się na biało) Nie dziwie się, że wtedy gra jest bez sensu.

Nawet ja strzelam na biało chociaż, zawsze było wszystko ok...

 

Wszystko na moje przez zbyt duże opóźnienie paczek... Dlatego też porzucam ten projekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może być fabuła, wystarczy dodać questy i w ogóle jakieś zadania poboczne i zadanie główne. Dzięki wykonywaniu kolejnych questów główne zadanie pomału się wypełnia aż się wypełni. I wtedy powiedźmy nastąpi duży bonus w postaci ileś tam expa albo unikalny item. Jeśli byś chciał mógłbym wymyślić parę questów do twojej fabuły.

 

A co do gry to:

Plusy

+ Chęci

+ Grafika nie najgorsza

+ Tkwi w niej jaki taki potencjał, ale (prawdopodobnie) Almorze nie zagrozi

 

Minusy:

- Dźwięki

- Czary

- Kiczowaty serwer to znaczy lagi

 

Ocenka 3/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...