Skocz do zawartości

39 Dll tworzenie "Bazy danych"


Markuz

Rekomendowane odpowiedzi

ja juz to zrobilem - tyle ze tam jest w przykladzie gra 3d a nie wiem czy bedziesz umial przerobic na 2d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Zapisywanie do pliku w grze MMO jest takie samo jak w Single Player. fileopen lub ini_open - zalezy jak chcemy zpisywać :)

Dodatkowo 39dll ma jeszczę opcję zakodowania do pliku, ale nazwy funkcji chyba same za siebie tam mówią co jest czym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Johny, Na tacy może podać z zastawą?

 

W dziale przykłady na stronie głównej jest przykład Tymona, bodajże w 2d. Nie wiem gdzie swoje PsichiX wrzucił, bo ta baba nigdy nie fatyguje się żeby ktoś wrzucił mu na stronie.

 

Edit: A, już podał. Nie zmienia to faktu że powinien starać się o wsadzenie na stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też bardzo proszę o przerobienie tego przykładu z 3D na 2D, przyda się to wielu "programistą" :) W zamian za zrobienie przykładu mogę umieścić reklamę na mojej stronce :) Lub też mogę zrobić coś takiego że:

- Każdy użytkownik rejestrujący się na mojej stronie uczy się robienia gier, na mojej stronie jest zestaw chyba 8 lekcji GM-a , w ostatniej lekcji mógłbym zrobić coś takiego, jeśli dalej chcesz się uczyć Robienia gier wejdź na gmclan , tam znajdziesz mnóstwo przykładów itp. heh:) Bardzo mi zależy na przerobieniu tego przykładu.... Moja stronka została założona 14 Marca, a mamy 716 użytkowników, więc dziennie dochodzi kilku heh:) Co wy na to? :) Mogę zrobić też kilka przykładów prostszych takich które ja umiem a przydatnych dla początkujących :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robie nowy system multi do Soullanda i na pewno dam okrojona wersje na GMClan (przyklad 2d + podstawy EnvSys) ale trzeba bedzie poczekac ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...