Skocz do zawartości

Zrobie wszystkie Grafiki za Free (odnawiam temat)


Cora Wind

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Chciał bym odnowić mój stary temat "Zrobie wszystkie grafiki za free" :D

Niestety jedna grafika kosztuje smsa za 1zł

Wyślij sms o treści: AP.outfit

Na numer: 71068

 

Kod który otrzymasz podajesz mi :P

Obiecuje że dostaniecie staranną prace, mam 2 lata doświadczenia z grafiką.

 

Aby otrzymać grafike trzeba napisać najpotrzebniejsze rzeczy:

 

Rozmiar

Format

i co to ma być:D

 

Mam teraz mase wolnego czasu :)

Pozdrawiam,

Cora Wind :mellow:

 

@?

Nie patrzcie na grafike w mojej sygniaturce :D

Te grafiki są robione na szybko, chce zrobić jak najszybciej tą

gre a później dopiero męczyć się nad Grafikami :)

 

 

NIE ROBIE ANIMACJI !!

ANI LUDZI !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zaroobisz, kurde milionerem bedziesz stary

 

poprosze animacje idącego typa z brudnym ryjem w czarnej skurzanej kurtce, rozmiar - wysokość 300 pixeli, szerokość jak pasuje, animacja minimum 8 klatek poprosze. jak zrobisz i bedzie ładnie to wyśle smsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narysuj mi ludzia (takiego fajnego o! wojskowego, ale nie moro)w rzucie z boku (platformowym.) z pistoletem, jak bedzie ładny to wysle smsa eloelo.

E: jak ludzi nie robisz to spadaj na drzew

ala copoconaco to znaczy jak najbardziej realistyczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 2 lata doświadczenia z grafiką.

coś mi się nie wydaję że zarobisz tu choć złotówkę choć mogę się mylić ale 2 lata to tak jak nic ja mam około 6 lat doświadczenia odkąd zająłem się tym na poważnie i pierwsze 2 lata to porażka XDD no ale ja zaczynałem od 0 to nie wiem ale wciąż 2 lata to tak jak nic tak samo 6 lat :( tyle że ja zrobię animację i człowieka też narysuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

google.pl daje możliwość takich "transakcji" ;)

 

Cora-Wind: Lepiej rysuj grafikę i ją pokazuj, ale z jakimś znakiem wodnym ;) (i po podaniu kodu dajesz wersję bez znaku wodnego)

 

Ale przede wszystkim to pokaż jakiś przykład swoich umiejętności, bo tak to nikt nie wyda 1,22 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robie najpierw Crack GMowi Drzewko :D

Jak wiadomo grafiki nie robi się w 10 minut,

jutro będzie gotowa ^^

jak dobrze wyjdzie to chyba powiększe cene;P

złotówka dziennie! kurde zarobek z kosmosu, stary pożycz na jaguara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest taka kurde kinder niespodzianka. Nikt nie oczekuje że w kinder niespodziance będzie coś konretnego.

Własnie :)

Pokaż przykład, i ludzie stwierdzą czy zamawiać czy nie. Nie kupuje się kota w worku

 

EDIT:

Wiek: 15 lat

Jak zarabiasz w dotpay ? Nie masz konta w tym wieku heh ani nie jesteś pełnoletni ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crack - dotpay, jest taka stronka tam sie dowiesz wiecej.

Btw. Cora Wind zrób mi kwiatki top down.

 

Takie posiane w czarnej ziemi

 

Ale jest też możliwość na przykład:

 

http://partner.wapster.pl/

i

http://partner.wapacz.pl/

 

Cora-Wind: Lepiej rysuj grafikę i ją pokazuj, ale z jakimś znakiem wodnym ;) (i po podaniu kodu dajesz wersję bez znaku wodnego)

 

Znak wodny da się usunąć.

 

Jak zarabiasz w dotpay ? Nie masz konta w tym wieku heh ani nie jesteś pełnoletni ;p

 

No to co z tego, że nie jest pełnoletni ? Ja mam konto w nazwa.pl i kupuję domeny i też nie jestem pełnoletni. Wystarczy że jego tata założy mu konto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znak wodny da się usunąć.
Zależy jaki. Jak ci walne kolorowe logo na przeźroczystości 99% to nie masz szans :P

 

To nie jest żadna mega-super robota, żeby się nie wiem jak zabezpieczać. Jak usuniesz kolorowy znak wodny zawsze będzie się minimalnie różnić od oryginału.

 

Najlepiej dać połowę obrazka na demo i jeszcze na to słaby znak wodny.

 

Jakby ktoś użył tej grafiki to wszyscy by wiedzieli, że to nie jego grafika i nie ma prawa jej używać. Zresztą, jak ktoś już by wydał tą grę (ten, który legalnie kupił tą grafikę), to i tak każdy będzie mógł ją zarypać.

 

Znak wodny to podstawowe zabezpieczenie przed noobami.

 

Zresztą, jak jesteś taki kozak, to usuń mi znak wodny z tego:

zwmx6.png

Obrazek powiększony 2x i z dodanym prostym znakiem wodnym.

Kurde, wybrałem zły obrazek :P W tym obrazku można usunąć znak wodny na podstawie drugiej strony obrazka (bo jest idealnie symetryczny :P)

 

Ale wiesz, o co mi chodzi. Wszyscy już wiedzą, co Cora Wind potrafi, a te osoby, które dałyby radę to zabezpieczenie usunąć chyba są na tyle mądre że nie ukradną grafiki.

 

Gdyby nie fakt, że wybrałem se se symetryczny obrazek byś tego nie usunął, tak idealnie. Jakby to był np. kwiatek tez byś nie dał rady.

 

A na mniejsze obrazki dać taką rozmytą, krzywą linię al'a tęcza, oczywiście z różną przeźroczystością w różnych miejscach, wiecie, tutaj bardziej przeźroczyste, tutaj mniej....

 

PS: Może konkurs :P ? Kto lepiej usunie znak wodny :D ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jaki. Jak ci walne kolorowe logo na przeźroczystości 99% to nie masz szans :P

 

To nie jest żadna mega-super robota, żeby się nie wiem jak zabezpieczać. Jak usuniesz kolorowy znak wodny zawsze będzie się minimalnie różnić od oryginału.

 

Najlepiej dać połowę obrazka na demo i jeszcze na to słaby znak wodny.

 

Jakby ktoś użył tej grafiki to wszyscy by wiedzieli, że to nie jego grafika i nie ma prawa jej używać. Zresztą, jak ktoś już by wydał tą grę (ten, który legalnie kupił tą grafikę), to i tak każdy będzie mógł ją zarypać.

 

Znak wodny to podstawowe zabezpieczenie przed noobami.

 

Zresztą, jak jesteś taki kozak, to usuń mi znak wodny z tego:

zwmx6.png

Obrazek powiększony 2x i z dodanym prostym znakiem wodnym.

Kurde, wybrałem zły obrazek :P W tym obrazku można usunąć znak wodny na podstawie drugiej strony obrazka (bo jest idealnie symetryczny :P)

 

Ale wiesz, o co mi chodzi. Wszyscy już wiedzą, co Cora Wind potrafi, a te osoby, które dałyby radę to zabezpieczenie usunąć chyba są na tyle mądre że nie ukradną grafiki.

 

Gdyby nie fakt, że wybrałem se se symetryczny obrazek byś tego nie usunął, tak idealnie. Jakby to był np. kwiatek tez byś nie dał rady.

 

A na mniejsze obrazki dać taką rozmytą, krzywą linię al'a tęcza, oczywiście z różną przeźroczystością w różnych miejscach, wiecie, tutaj bardziej przeźroczyste, tutaj mniej....

 

PS: Może konkurs :P ? Kto lepiej usunie znak wodny :D ?

 

To nie jest znak wodny ;p

 

To jest znak wodny:

image1xz8.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...