Skocz do zawartości

Moje DZiela


PoxiPol

Rekomendowane odpowiedzi

link-Click

Nie wiem czy moge siebie ocenic przynajmniej prawie zzaawansowanym po takich programach,

jeden rozpoznaje jaki rzycisk na myszce naciskasz, drugi to moj najlepszy program kiedykolwiek donauki tabliczki mnozenia, a trzeci to dla zabawy kolory napisu i backgrounda zmieniamy 2 sposobami :P niech ktos mi powie czy ja dobry w delphi jestem czy poczatkujacym.Ploszeeeee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ROFLCOPTER:

int nLiczba;
std::cout << "Podaj liczbe: ";
std::cin >> nLiczba;
std::cout << "Pierwiastek liczby " << nLiczba << " wynosi " << sqrt(nLiczba) << std::endl;

SOrry za off

 

Do programów jeszcze raz: najpierw naucz sie wiecej, i jak bedziesz wiedział ze to wystarczajaco, to napisz jakis dobry i przydatny program, a potem go pokaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra,ale gdy robilem ta tabliczke mnozenia to mialem problem bo mi sie odpowiedzi tylko pomiedzy 1 i 2 odpowiedzia wypieraly, i nigdy na 3. nad tym pracowalem te 1 i pol tygodnia :P , a i tak nie wiem co zle zrobilem <_< Najgorsze ze z tego coscie wszyscy napisali zglupialem i wogole nie wiem o co wam chodzi, zgadzam sie jestem poczatkujacym, ale nie kompletnym noobem ktory sie bawi przyciskami<lol>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja te programy na dysku znalazlem, robilem je 5 lata temu gdy mialem 9 lat... Ale i tak to byly pierwsze programy ktore robilem bez kursu wiec sie ciesze ze nawet poczatkujacym jestem... :sp_ike:

 

Nieźle. Ja akurat jestem pro w Delphi więc nie robię dziecinnych programików (chyba, że dam przykłady dla noobow) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle. Ja akurat jestem pro w Delphi więc nie robię dziecinnych programików (chyba, że dam przykłady dla noobow) tongue2.gif

hahaha to pokaż na co cię stać :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...