Skocz do zawartości

Hidden Swords [ RPG ]


Borek

Rekomendowane odpowiedzi

mi glowne chodzi o te drzewa, ktore wygladaja jakby udawaly wode xD no a fakt, na szybszych kompach troche za szybko dziala.. chociaz w sumie juz to rozwiazalem :) daj sejwowanie, wywal wychodzenie przez esc, tylko normalnie, przez alt+f4, bo niektorzy sie nie moga przyzwyczaic do tego.. imo esc powinno zamykac wszystkie aktywne okna (inwentarz i karte postaci). i restartowanie przez backspace tez sie niepodoba, jakis taki "debugmodopodobny" pomysl. w kazdym razie niewygodny. ale gra sie przednio, ja juz mialem bodajze 2,5 k expa, triple fire balla, etc etc :)

 

a, i niestety jest pare bledow w dobieraniu sciezek poruszania sie, ale to nic klopotliwego ;)

 

pozdro, Twoja giera roxuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 352
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

z tymi drzewami racja, troszke to zle wyglada........

u mnie nic niedzialo sie za szybko :)

moze rybko zmieniles kompa ;p

jasne ze sie da tylko musisz miecz sklep i inventory otworzone ;)

 

@up,up

mialem taki cosik co 1,2,3(...)8,9 ulepszalo itemy za 10k w sklepie spylilem xD

a twoj lvl to standard :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szpanujesz ~~' ( ;) )

 

szkoda, ze gierka taka krotka :\ anyway Borek, jesli potrzebujesz designera map/grafika/wymyslacza questów (coz, nawet w hns/arpg sa questy XD), wal do mnie - zrobie co chcesz, bo ostatnio wieje u mnie nuda :lol:

Lol, odezwał sie shaq - uosobienie skromności xD

Poza tym racja, krótkie to, ale mam nadzieję, że następne demo już niedługo :) No i przydałby się zapis gry...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy mówią że gra piękna, bo taka jest, ale mnie jedno irytuje, i to w sumie psuje klimat gry.... poruszanie się drzew, kretyńsko to wygląda :( ale w sumie to nie mam innego pomysłu jak to zastąpic. Ale może jakby drzewa poruszały się o 1 pixel to lepiej by było? albo o toche więcej, ale nie tak jak jst teraz :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do Borka. Czy w twojej grze roździelczość jest ustawiona na 1280x1024 lub większą??(chodzi o global game settings)Chodzi mi o to, ze mam stary monitor który nie obsługuje roździelczości wyższych od 1024x768. Czy mógłbyś to zmienić, bo bardzo chciałbym zagrać w twoją gre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja znalazlem bugi ;p

1)gdy wyjdziemy z dungeonow zatruci przez pajaka do lasu to w lesie nic nam nie jest, ale jesli znow wejdziemy do dungeonow odnawia sie trucizna

 

2)gdy ktos nas atakuje nieraz nieda sie wyjsc z dungeonow do lasu dopiero jak go zabijemy troszke nas poobraca przy wyjsciu to przejdziemy :]

 

3)postac nieraz niewie jak dojsc i sie kreci jak glupia :P

 

to tyle czekamy na nastepne demko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moglbym powiedziec wiele rzeczy, ale powiem tylko tyle, ze jak na GM gra jest swietna, problem jednak w tym, ze wszystko w tej grze juz bylo, zero innowacji, a Ci co mowia, ze gra ich uzaleznia, szybko zmienia zdanie... niestety.
I tutaj się zgodze. Fakt, że gra się przyjemnie, ale to zwykły hack'n'slash :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

http://img183.imageshack.us/my.php?image=screen1sc3.jpg

 

http://img183.imageshack.us/my.php?image=screen2ry9.jpg

 

http://img183.imageshack.us/my.php?image=screen3xg1.jpg

 

(3 screen pokazuje mój luck set :) )

 

No.. nudziło mi się troche to postanowiłem sobie pograć... już mówiłem to Borkowi kilka razy.. i powiem po raz kolejny - gra jak dla mnie doskonała ! :].. Proponuję zrobić więcej miejsc do expa ;}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy interface jest "zarombisty", chociaż trochę trudno się w nim połapać ;) Zapomniałem napisać, że w demku denerwuje mnie brak pauzy przy włączaniu inventory... Żeby w nim pogrzebać, muszę iść w jakieś ustronne miejsce ;p

 

shaq: ino wiem, że żartowałeś - mój tekst też był żartem ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...