Skocz do zawartości

Hidden Swords [ RPG ]


Borek

Rekomendowane odpowiedzi

Kłake

"

Tą grę robiłeś na kodzie czy na klockach? (Mam wrażenie, że to pytanie już było...)"

 

Zapewne na klockach... takiej gry w kodzie nie dało by się zrobić :D:D

 

A co do gry to jest nawet dobra, choć nie rewelacyjna . Grafika wporządku .... jednak widok od góry jest już troche przestarzały .

Ogólnie 8/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 352
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No nie zgodze sie Bigszark, dałoby sie na kodzie zrobić.

A ta gra jest na pewno na klockach zrobiona, bo inaczje sie nie da w GMie, nie? ;]

Przecież Execute a piece of code to też klocek ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myśle że zrobił na kodzie :P

PS: Gra super. MMORPG to byłby super niemożliwie dobry :D Aczkolwiek nie wydaje mi sie by Autor miał ochote teraz całą gre przerabiać na mmo. Ale gra jest super. Najlepsza jaką widziałem w GMie. Myśle że nie zostane uznany za głupca jak dam śmiało 10/10. Poprostu mi sie tak podba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kodzie, pewnie że na kodzie :D

 

Cóż pokaże Wam część mapy świata, którą rysuje na kartkach ;)

 

MapaHS.jpg

 

Zdjęcie robione telefonem także za jakość nie odpowiadam :P

Oczywiście będą jeszcze różne inne tereny - nie tylko lasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko pięknie fajnie tylko trzebabylo napisac ze te odglosy nie sa twoje :] tylko z gry MuOnline :D (sie troche gra to sie wie :P) np. odglos tego buga jest odglosem ataku pająka w Mu :] bardzo duzy respect za ta gre widze ze musze sie zaczac troche uczyc :P 8/10 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko pięknie fajnie tylko trzebabylo napisac ze te odglosy nie sa twoje tylko z gry MuOnline (sie troche gra to sie wie ) np. odglos tego buga jest odglosem ataku pająka w Mu

Ale czy to zmienia fakt, że to jak narazie najlepsza gra w GMClanie (może później: na świecie). Tylko szkoda, że nie robisz tym samym sposobem co ja (nie chodzi tu o tworzenie RPGów). Ja w swoim temacie o Firenie daję coraz to nowsze wersje, zrób tak Borek, PROSIMY!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hooah, zapowiada się ######ście :D nie mogę się doczekać pełnej wersji. imo najlepszy projekt na gmclanie.

No to opinie mamy takie same. Hidden Sword przebija wszystko. Respekt człowieniu za to że chce ci sie pier***ić z tymi wszystkimi przedmiotami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ty dajesz, donre tury nie sa złe. Nie grałeś w HOMM3? ;)

Chociaż do RPGa tego typu... musiałbyś przerobić to na Final Fantasy albo Pokemony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borek jesteś świetny taka giera.......... wow........ wystarczyło demko ........... nigdy bym nie przypuszczał ze mnie to wciągnie........ to jest boskie. świetny pomysł i wogóle świetna gierka......... szkoda ze nie pl;/ bo pomimo że ucze się 6 lat angielskiego to......... no........no to chyba tyle...........życzę powodzenia w dalszym robieniu tej gierki.......... i czekam na następne demko albo full version:-) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borek jest sprawa... bo jak tak sobie gralem w to demko to sobie mysle ze moze sam bym zrobil jakas gierke (na poczatek banalna) wiec zaczelem szukac, grzebac, i wkoncu cos znalazlem. program gamemaker- znasz go swietnie- znalazlem poradnik ktory chyba ty napisales. wiec moze mi pomozesz chodzi mi o to ze chcem zrobic zeby postac szla tam gdzie klikne PPM. no ale nie potrafie;/ a moze masz jakis bardziej rozwiniety poradnik. moze moglbys go udostepnic. cokolwiek tylko prosze pomoz.

Zaglądnij do FAQ (głównie punkt 5.) i nie zaśmiecaj tematu.

Patrysław

sorka;/ przeoczylem

 

I znowu problem. No fak jest napisane jak to zrobic ale gdzie ten kod wpisac??? gdy daje step to jak mam nadac te ruchy gdzie wpisac kod???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...