Skocz do zawartości

Hidden Swords [ RPG ]


Borek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 352
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wstępna Fabuła:

 

Pewnego dnia w mieście Hetah, gdzie żyli spokojnie mieszkańcy, doszła do nich wiadomość o legendarnych, ukrytych trzech mieczach. Miecze te, jak wiadomość twierdziła miały potężną moc magiczną, ale tylko wtedy gdy zostały umieszczone w komplecie w świątyni znajdującej się daleko na skalistych terenach. Zaciekawiło to mieszkańców nie tylko miasta Hetah, ale także mieszkańców tych miast dalej położonych. Informacja rozeszła się bardzo szybko, co spowodowało iż ochotników do wyprawy było bardzo wielu. Trzem mieszkańcom udało się znaleźć te trzy miecze jednak niestety żadnemu z nich nie przyszło do głowy żeby je umieścić w świątyni, ponieważ wyglądały tak wspaniale, że każdy z nich chciał je zatrzymać dla siebie i szczycić się znaleziskiem magicznych mieczy. Niestety miecze w ich dłoniach nie dawały żadnego odczucia magii, ale mimo to bardzo cieszyły ich posiadaczy. Po upływie kilku miesięcy wszyscy zapomnieli o tym zdarzeniu, aż pewnego dnia kiedy trzech mieszkańców chwyciło za magiczne miecze, a one zniknęły w ich dłoniach poczym spłonęli żywcem. Zaczęły pojawiać się dziwne stworzenia, wszyscy mieszkańcy bronili się jak mogli, jednak niestety wszystkie miasta i miasteczka zostały zniszczone, oprócz jednego o nazwie Ethen. Od tamtej pory mieszkańcy nie mogli bezkarnie wychodzić poza miasto, ponieważ wszędzie czyhało zło, którego nie byli wstanie zwalczyć, mimo to odbudowali nowe miasta, domy, rozwinęli się i nauczyli żyć ze złem które ich otaczało. Jednak już nigdy nie byli wolni tak jak przed laty, wszędzie musieli trzymać się razem.

 

Pewnego rana jeden z silnych i odważnych mieszkańców miasta Ethen postanowił odnaleźć te miecze i nie zatrzymywać ich dla siebie, lecz umieścić w świątyni aby zwalczyć zło na zawsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Wazne ze sie sprawdza. Ot taki Diablo tez nie grzeszyl specjalnie fabula.

Diablo 1. Diablo chce rozpizdzielic worlda, badz szybszy i rozpizdziel jego.

Diablo 2. To co wyzej, tylko po raz drugo :]

I dlatego diablo to syf.

Co to gry to jest dobra ale nie rewelacyjna .Grafika może ujdzie w tłoku, ale ta fabuła jakoś mi nie przypada do gustu... już gdzieś grałem w gre o podobnej fabule jak przypomne sobie tytuł to tu napisze. Narka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Jeżeli Diablo to syf, a gra Borka najwyżej dobra w skali GM'owej, to co powiedzieć o twoich grach? Trzeba by było dorobić do skali ujemne punkty, już nie mówiąc o tym, że to także zżynki z innych gier i na dodatek bez fabuły. :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL i tyle. Biggy, poki co ta gra okupuje stanowisko najlepszego demka (i zarazem najlepiej zapowiadajacej sie gry) na GMClanie, wiec siedz cicho. Zgniata do zera twoje Cairo 3 pod KAZDYM wzgledem - na realia gm'owe ma swietna grafe, dobry dzwiek i jest prawie bezblednie zakodowana. A Diablo, jakby na to nie patrzec, zgniata wszystkie gry zrobione w gamemakerze kiedykolwiek, razem wziete - wkoncu najwiekszy w swoim gatunku :-)

 

A. Borq. Za duzo zieleni na mapie - przydaloby sie, gdyby to wszystko w kolorze bylo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fabuła to małe piwo ( nie rozumiem jak można oceniać grę tylko za nią ), zawsze można zmienić aczkolwiek narazie nie mam takich zamiarów. Mam ważniejsze sprawy związane z grą niż z samą fabułą. Bigsharkowi ma prawo się moja gra nie podobać i nie mam mu tego za złe :D, ja się nie wypowiem na temat jego gier, bo nawet nie ściągałem.

 

Nie mam zamiaru konkurować z profesjonalnymi grami tworzonymi przez masę ludzi - speców od programowania, grafiki, muzyki itp. dlatego porównania mojej gry do innych z poza GM były by jak najbardziej bez sensu. Cieszę się jednak z tego, że potrafię udowodnić iż GM jest na tyle dobry by móc stworzyć RPGa - nieważne z jaką grafiką, muzyką tylko ważne że z silnikiem, który działa jak w grach RPG - Reszta to kwestia czasu i talentu. Dlatego tworzę ją po to, aby samemu ustalać co ma w niej być - jak i gdzie.

 

Dzięki za komentarze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytajcie mojego posta który jest powyżej jeszcze raz dwa lub nawet trzy.

Napisałem że gra jest dobra a nie rewelacyjna.

 

 

 

Pozatym mam pisać tak jak każdy gra jest super oł yea achhh ohh super giera ?

 

Czy oto chodzi żebym powtarzał posty innych. Czy krytyka nawet najmniejsza minimaluteńka jest tak źle przez was przyjmowana ?

 

Zastanówcie się chłopy nad tym co piszecie...,. a piszecie Bzdury !

 

 

PS> cały czas piszecie o mojich grach w tym temacie ! To jest niedorzseczne!

Pozatym powtaqrzacie teksty :" Cairo jest gorsze od HS więc nie krytykuj " lub coś o takim samym znaczeniu !

....

Może odrazu trzeba było napisać w 1wszym poście : " Złe opinie o tej grze mogą dawać tylko osoby które zrobiły lepszą gre niż Hidden Sword"

Tym bardziej jest to niemądre (Porownywanie moich gier do tej) dlatego że to jest tylko demo. A dem nie porównuje się z pełnymi wersjami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

@Bigshark: A wiesz co to kontruktywna krytyka? Mógłbyś napisać nawet, że ta gra to szajs i ładnie uargumentować... no ale ty nawet nie masz wyrobionej własnej skali ocen z czego jesteś znany, dlatego nikt ciebie nie bierze poważnie, ponieważ dajesz ciągle dowody na to jaki jesteś niepoważny. Tu nikogo nie drażni, że nazwałeś Borka grę dobrą, bo masz prawo nazywać ją jak chcesz. Drażni natomiast twój olbrzymi subiektywizm. Po prostu ciągle przeczysz samemu sobie. Zresztą co ja będę tłumaczył, masz swój świat i swoje kredki.

 

Wracamy do tematu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS> cały czas piszecie o mojich grach w tym temacie ! To jest niedorzseczne!

 

Bo ty żeś wjechał ze swoimi genialnymi postami. Po trochu twoja wina.

 

I zaprawdę powiadam ci: te twoje Cairo i Wielka Strategia są generalnie kiepskie. Też ci zaprawdę powiadam że moje gry z technicznego punktu widzenia (uwaga) BYŁY GORSZE. Ja ci na przykład zazdroszczę posługiwania się 3d, co dla mnie jest bardzo czarną magią (tak czarną że trzeba nowy kolor wymyślić aby tę czerń powierzchownie opisać), ale kuźwa pomysłu nie masz. i tu sprawę zawalasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bigshark, przeciez napisalem ze nie mam do ciebie pretensji o to ze nie podoba ci sie moja gra. Nie wiem po co w ogole jest dyskusja na temat kto robi lepej a kto gorzej. Kazdy robi to co potrafi, ja sie nie chwale swoimi projektami, chwala mnie forumowicze - widocznie cos w tym jest. Nawet jezeli jakis projekt nie wypali, czyli jest kiepski i nie ma pozytywnego wrazenia u innych osob, to nie znaczy ze jest sie do kitu. Kazda kleska jest nawozem sukcesu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jezeli jakis projekt nie wypali, czyli jest kiepski i nie ma pozytywnego wrazenia u innych osob, to nie znaczy ze jest sie do kitu. Kazda kleska jest nawozem sukcesu...

Widzisz. Gierka "Propaganja" od której zresztą przejąłem ksywke też nie zbierała za wielu pochwał, a ja jednak uważam ją za moją najlepszą gierkę ;) Ogólnie nie ma sie co przejmowac jak cos nie trybi. A Krytyka jest luz bo wiadomo co poprawić w kolejnym projekcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety w tego rpg zagrać nie moge, ale z tego co piszecie jest super, ale mało orginalna, jak bede miał nowy monitor to zagram. Ze screenów wygląda świetnie.

 

PS> cały czas piszecie o mojich grach w tym temacie ! To jest niedorzseczne!

Piszą o twoich grach, bo ty często o nich piszesz w różnych tematach i porównujesz do innych, więc wszyscy woleli się przygotować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pietrus: Po tobie się tego nie spodziewałem, ale masz kłopoty ze zrozumieniem.
Nie mam kłopotów ze zrozumieniem. Nie mam też powodu by czegoś nie rozumieć.

 

 

No i czemu Borek nie odpowiada na pytania? :F

A co do gry to ponawiam swoje stare pytanie: jak będzie z NPCami? Rozwinięte dialogi czy proste w stylu Diablo?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...