Skocz do zawartości

Hidden Swords [ RPG ]


Borek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie po dłuższej przerwie!

Kilka osób już wie o moim nowym projekcie ;)

 

Jednak, Ci, którzy jeszcze nie widzieli "Hidden Swords", zapraszam ich do ściągnięcia.

Proszę nie obrzucać mnie błotem B) , ponieważ to jest wstępna wersja i inventory jest jeszcze w słabej jakości.

 

LINK - Hidden_Swords

 

Hidden_Swords8.jpg

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 352
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

! C:\Hidden_Swords.zip: The archive is either in unknown format or damaged

 

:mellow:

 

EDIT:

Ściągnąłem jeszcze raz :P Wszystko good.

A giera? Bardzo fajnie się zapowiada. Ładna grafika (podobna do tej z Diablo 2) to po pierwsze. Ludek się fajnie kręci jak nie ma celu po kliknięciu prawym przyciskiem. Pasek energii przeciwnika radziłbym, wyświetlić "automatycznie" jak się atakuje, bo nie zawsze zwracałem uwagę na posuwanie kursora nad stworem. I ogólnie bardzo fajnie się gra, choć krótko :) Ale nie krytykuje - wczesna wersja i takie tam ;) Rób dalej. Poprawiaj dalej. :P

 

@Bucior: poczekaj z około 20 sekund... a może nawet dłużej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak tu zrobić coś lepszego? :P Wg. mnie szwankuje troche poruszanie postacią (nie mogłem wejść do domku x]). Inventory nie jest takie złe może poza małą ilością przedmiotów. Grafiki już nie komętuje bo wiadomo :P Zobaczymy efekt końcowy :]

 

EDIT

Big@ Cierpliwości :P Cario 3 też szybko nie wyjdzie :]

 

EDIT 2

Ale na Game Maker Community 10/10 ci nie dali ;) Chamy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już mówiłem, gra jest bardza dobra , w szczególności grafika. Jedyne co mi sie nie podoba to troszke monotonny system walki(podchodzi się do potwora i trzyma przycisk uderzenia, i zanim zginie wróg trzeba długo poczekać)

Druga rzecz co mi sie nie podoba to premiera gry która będzie zapewne dopiero za kilka miesięcy <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Zarąbiście by było jakbyś wprowadził jedną technikę z tej samochodówki co kiedyś pokazywałeś, a mianowicie poruszające się drzewa, ale w tym wypadku tylko nieznacznie. Podejrzewam, że ze względu na aktualną koncepcję może to być niemożliwe. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Borek: Nie powinno o ile to byłoby jako gif i drzewa nie miałyby żadnych akcji. Zresztą łatwo to można sprawdzić. Stwórz nowe gmd, wciśnij tam sprite'y drzewa, a następnie zaanimuj tego sprite'a jakoś np. przez rotate. :-) Jedyną wadą czegoś takiego jest potrzeba większej ilości ramu.

 

Albo chociaż mógłbyś zrobić latające kropki jako świetlki, parę listków itd. :)

 

Poza tym zapominasz o jednej rzeczy. Można przecież zrobić w opcjach suwak z poziomem detali. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale zdajmy sobie z tego sprawę że porządna gra może dużo zajmować miejsca, i jeśli gra będzie naprawde dobra to myślę że nawet gdy będzie trzeba ściągać ją godzinę lub dwie to i tak będzie wiele chętnych. Ja bym ci radził- jeśli efekt animowanych drzew w tej grze wygląda fajnie to zrób z animowanymi drzewami, a jeśli niewiele to zmienia w grafice to nie rób tej animacji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No swoim projektem zmusiłeś mnie do odpowiedzi w tym temacie (a to nie lada sztuka, nie odpowiadam byle nabić posta).

Gierka wygląda bardzo, ale to bardzo dobrze.

Śmiem sądzić że to najlepiej wyglądająca gra zrobiona w GM'ie, no a napewno na tym forum ;]

Nie podoba mi się zbytnio system chodzenia i walki. System chodzenia ponieważ trudno trafić kursorem w coś na co można wejść np. są trudności z wejściem do domku. A system walki jest taki trochę hmmmm mało wymagający od gracza? ;]

Moja ocena 9/10 Na 10/10 jeszcze nie zasługujesz. Może w pełnej wersji?

 

PS. Borek, jak zrobiłeś takie fajne drzewa i trawe? Użyłeś Aerografu (narzędzie w Paint'cie)?

PS2. Chciałem jeszcze wspomnieć że zrobiłem bardzo, bardz podobny system ekwipunku. Ale w grze za mało zrobiłem by pokazać demo ;] Może niedługo zrobie temacik z pierwszym screenem tej gry ;] (sorry za offtopic)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...