Skocz do zawartości

Czy wszystkie gry sa takie same?


propaganja

Czy wszystkie gry propaganji sa takie same  

105 użytkowników zagłosowało

  1. 1. aj aja ja

    • tak, są identyczne
      15
    • nie, nie są identyczne
      17
    • mają podobny klimat, ale są różne
      43
    • propaganja to parch i jedzie na jednym silniku każdą swoją gre
      30


Rekomendowane odpowiedzi

haha w back1 ;D

no ale w tych nowsiejszych gierkach (souljah i trip) to już konret mapki korytarze, lazenie i szukanie, bez zasady ciagle w lewo/ciagle w prawo. nie mówiąc o cooperze którego mam nadzieje niedługo wam pokaże, tam jakiejkolwiek liniowości jest zero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he, szczerze mówiąc uważam, że wszystkie gry Propy są do siebie bardzo podobne - tak grafiką, założeniami, klimatem jak i sterowaniem.

 

Tyle że jak dla mnie to raczej dobra rzecz - widać, że Propaganja ma swoją niszę, w której się świetnie czuje, i która genialnie mu wychodzi. Po co miałby kombinować na siłę, skoro ewidentnie widać w czym maksymalnie kozaczy.

 

Zresztą takich gier jak Propy nie widuje się już zbyt czesto i im więcej ich chłopak wypuści, tym imho lepiej.

 

Howgh!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma jakiś typ gier, w którym czuje się jak ryba - Panowie z ID Software od parunastu lat raczą nas grami FPP, BioWare nieprzerwanie męczy nas coraz to nowszymi RPG'ami, Blizzard zaszcyca nas RTS'ami i multiplayerowymi potworo-rzeźnikami rodzaju Diablo i WoW, SquareSoft robi filmy udające JRPG itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mimo, że zagłosowałem na "mają podobny klimat, ale są różne" to uważam, że skok w tripie, sparcie i "przygody greli na lodzie"(czy jakoś tak ;P) jest bardzo do siebie podobny. Nic do tego nie mam, bo sam często wykorzystuje te same pomysły w grach =P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre ;]

ogólnie to fajnie na forum gdzie 50% gier jest zrzynką z almory miec opinie powielacza ;D

plagiatowanie samego siebie roxx

 

mimo, że zagłosowałem na "mają podobny klimat, ale są różne" to uważam, że skok w tripie, sparcie i "przygody greli na lodzie"(czy jakoś tak ;P) jest bardzo do siebie podobny. Nic do tego nie mam, bo sam często wykorzystuje te same pomysły w grach =P

serio? :D :D

kurde w spartanie na dobra sprawe nie idzie skakać, grela skacze na 10 metrów i kręci obroty, a w tripie koleś rzuca sie na żurawia ala max payne 'D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

aaaa: W każdej grze chodzi o bezmyślne rozwalanie przeciwników i tyle

 

 

w backach można rozwalać

w propaganji rozwalać,chodzić po mieście

w spartanie walczyć,myśleć a nie iść jak maszyna

w backdownie można roznosić wszystko

w christmas chasin odkryć zagadke i likwidować problemy na drodze

w lucky day,poszwędać się ,różne drogi wyboru,dialogi i szybkie akcje z minigierkami

souljah walka i różne mocy,też się myśli

w tripie trzeba oszczędzać naboje a nie bezmyślnie napierać leszczy,trzeba klucze mapy zbierać,główkować

w cooperze trzeba główkować,strategia itp

 

jak dla mnie to każda gra jest inna a ci co się wypowiadają to pewnie zagrali w backa i backdown i wyciągają wnioski,a nie sprawdzili każdej z tych gier,takie komentowanie bez zaplecza i doświadczeń podczas grania,byle napisać ten sam silnik,ta sama grafika,to samo,bezmyślne napieranie,żenada te wasze komentarze to to samo...

tu jest jakieś podobieństwo,odgrzewany kotlet z włosem kuchary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdej grze chodzi o bezmyślne rozwalanie przeciwników i tyle

grałeś w każdą gre? jakoś wątpie bo z tego co piszesz widać że pewnie zlookałeś tylko backa czy backdowna i już strzelasz z piz**. Nie chce Cie martwić ale zrobiłem troche więcej tych gier, i jeśli widziałeś jedną/dwie z nich - to sie nie wypowiadaj że w KAŻDEJ.

Kurde mam ochote troche komuś nawrzucać ale sie powstrzymam

 

chyba raczej na odwrót - patrz na tripa

po tripe można mieć niezłego schiza a nie odstresować sie ;P

aj dokładnie, sa gry do stresowania i odstresowania. każda ma widok z boku (przynajmniej te ktore wam pokazalem) i kazda jest nastawiona glownie na klimat - to sa podobienstwa. a jesli komus sie nei podoba ze lubie wielkie ryje i mroczne schizowe klimaty - trudno, nie grajcie, ale prośba - nie srajcie żarem bo aż sie czytać odechciewa takich głupot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie licząc ugaczaka które skleiłem w jakieś 20 minut zrobiłem kiedyś kilka poważnych top downów, niestety to zamierzchła epoka game makera 4.xx, i nawet nie mam tych projektów na dysku. ale kiedyś odwale cos fajnego, dont worry :rolleyes:

zresztą całkiem realne że trip2 bedzie zawierał elemnty top-down

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh za dobry przykład to to nie jest bo specjalnie miało być wsiurskie :P

a belcik ma teraz jakies problemy niby wiec mowie dla jasnosci ze to moja gra i ze sobie robilem jaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...