Skocz do zawartości

Zablokowane AO: peal.no-ip.org


Blejd

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 482
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Sorrki ,że tak długo ale spałem :P :(

Juz jest serwerek ale możliwe ,że dzis będzie krócej bo babka nagadała starej żeby mi neta odłączać ok. 23:00 ;/ bo wczoraj miałem jazde w nocy ,że siedze do 3:cos .......

Sprawdziłem plik Game_Errors.txt w folderze z konsolą serwera i wszędzie jest ten sam błąd zamieszam go tutaj :

 

ERROR in

action number 2

of Step Event

for object sys_Attack_Field_Round:

 

Error in code at line 5:

 

_luck = other._luck

 

at position 20: Unknown variable _luck

 

Ja osobiscie go nie mailem ale mam nadzieję ,że ktos go naprawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie ? Na pewno pobrałeś całą grę ?

Tak mam całą grę, nie widać nieraz rożnych części mapy i są errory o próbie załadowania/usunięcia nieistniejącego sprita.

Kilka postów wcześniej umieściłem screen: https://gmclan.org/uploader/2178/bug.jpg

 

I mam drugi błąd: często wywala mi o błędzie połączenia i mnie wylogowuje, a gdy próbuję się zalogować pisze że już jestem zalogowany.

 

gnysek, jak będziesz robił poprawkę to dodaj w serwerze że można dać exp do x5. :P będzie fajnie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, a więc tak. Zaczołem grać wojownikiem ( dawałem w takie staty )

Ale mi się znudził i teraz zacznę grać magiem :P Więc sprzedam taką postać:

 

http://img391.imageshack.us/img391/1685/markuzsn6.jpg

 

 

Ceną jest waluta w grze Almora :)

 

Chciałby ktoś kupić proszę :) :) :)

 

EDIT: I mam 1 problem, czasami w grze wyskakuje mi błąd z windowsa że mam za mało pamięci wirtualnej , jak ją zwiększyć ? I czy almora wpływa na nią :)

EDIT2: Z pamięcią już sobie poradziłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to już coś z twoim kompem.

Jeśli masz na myśli te sprite'y to nie masz racji. Czasami po prostu przy przechodzeniu z lokacji do lokacji część zasobów się nie wczytuje.

 

BTW. Wkurza mnie pewna rzecz: niewidzialne moby. Walczę na 16lvlu z Evil Plantami, bo dużo expa dają. Udało mi się ze 3 zabić, potem jednak deadnąłem. Przyszedłem znowu, walczę, Evil Plant ma już ze 100HP, nagle jest lag i go nie widzę, ale on widzi mnie. Gdy lag minie, roślinka pojawia się obok mnie a ja wącham kwiatki od dołu.

 

Znalazłem fajny bug: Dwaj gracze z łukiem lub zaklęciem będą potrzebni. Idą do Deep Forest, do sklepu (omijąją moby). Jeden zostaje w sklepie (tj. obok sprzedawcy stoi), drugi sprowadza moba. Mob atakuje najbliższego, więc ten gracz co jest w sklepie jest bezpieczny i jednocześnie bliżej tego moba. Drugi gracz atakuje moba, który jest zajęty "nieśmiertelnym" kolegą. Proste! Potem zamiana ról :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem fajny bug: Dwaj gracze z łukiem lub zaklęciem będą potrzebni. Idą do Deep Forest, do sklepu (omijąją moby). Jeden zostaje w sklepie (tj. obok sprzedawcy stoi), drugi sprowadza moba. Mob atakuje najbliższego, więc ten gracz co jest w sklepie jest bezpieczny i jednocześnie bliżej tego moba. Drugi gracz atakuje moba, który jest zajęty "nieśmiertelnym" kolegą. Proste! Potem zamiana ról :D

 

To raczej nie jest bug tylko ciekawostka , tips , trick ... czy jak tam chcecie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalna strona severa ruszyła!!!

Link do strony: http://www.pentagram-almora.yoyo.pl/index.html

Nie zwracajcie uwagi na Hosting, narazie jest niedorobiona :o

Ale z czasem się dorobi :)

Wszelaka wymiana linków, buttonów lub banerów mile widziana :)

Umieściłem z gear-studio.com i gmclan.org oczywiście heh :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markuz dzięki wielkie :* xD

A serwer już online ... sorry ,że ostatio jest z opóźnieniem ale zanim ja wstane to troche mija ( bo przeważnie kłade się spać ok. 4 nad ranem :) bo oglądam TV a gdyby nie babka to mógł bym czasem serwer włączyć na całą noc .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tylko 1 wyjście:

Zamorduj babcie

 

zart xD

 

Nie śmieszny. Też mam babcię i by mi sie to nie spodobało. Ze starszych ludzi się tak nie żartuje. Warn.

gnysek

 

Edit: To było żartem, ja do starszych ludzi nic nie mam, też mam babcie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...