Skocz do zawartości

Zablokowane AO: peal.no-ip.org


Blejd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Postawiłem wczoraj serwerek do Almory , ale publikuję go dopiero dzis ...

nazywa się on "Pentagram-Almora" ( tak O ! :) )

aby się połączyć należy sciągnąć klienta Almory i przy tworzeniu postaci wpisać ip :

peal.no-ip.org

a port : 14804 :)

 

Zapraszam do gry !

Serwer online bardzo czesto i nie mam zamiaru przestac go hostowac :)

 

( Przez nastepne 3 dni ( od dnia startu ) exp bedzie x 3 )

 

 

Almora back ! xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 482
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie ma sprawy :) jak możecie zróbcie jakiś temat tego serwerka czy cuś :)

i wrzucajcie więcej screenów ... no i trzeba nakręcić jakiś wspólny filmik czy coś w tym stylu i wrzucić na youtube ...

 

Serwer będzię tak długo póki nie zabraknie graczy :)

 

więc zapraszam jeszcze raz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borek co to ma być?:

 

Nie dość że ciągle błędy z game makera o próbie drawowania nie istniejącego sprita to zamiast areny mam... nic? :boxed: -------> https://gmclan.org/uploader/2178/bug.jpg Poza tym nie grała muza Roba Westwooda :P.

mopze masz jakiegos lewego clientA? sprawdz czy masz wszystkie grafiki itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami zadarzają się błędy niestety. To jest stary silnik i na słabym komputerze może się zdarzyć, że grafika się nie wczyta do końca, wówczas trzeba zrobić reconnect. Natomiast jeżeli znikają postacie, to oznacza, że serwer nie wyrabia. Najczęściej tak się dzieje gdy dużo graczy jest koło siebie, ponieważ każdy każdemu musi wysyłać informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi gracze znikali jak było dużo osób w tawernie ;p Ale ogólnie gra się super ;p Z 10+graczy. Z Fallordem ubiliśmy Wafla ;p No i jakiś jakby lepszy drop ;p Plate Armor, Plate Boots, Leather Legs, 2x Silver Ring, Rusty Wooden Shield, Sword i Short Sword a to wszystko z robaków ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też znikaliście dosyć często w karczmie. Grało i grać się będzie bardzo miło. Kim jest w ogólę ten Wafel ? Ubiłem dziada nie raz i nie dwa, Marrac nawet mi pomagał raz xD. Drop owszem, Plate armor, Leather Legs, Silver Ring, 2x Short Sword. W tym większość z karaluchów :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gnysek: Ja nie widziałem żeby ktoś się wyzywał O_o Tylko warczą niektórzy, bo mu nooby wchodzą na expowisko.

 

Ok, wbiłem 15lvl. Mam 45 siły i teraz tylko agility trzeba zwiększać. Łucznik byłby lepszy ;/ chyba od nowa zagram :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Ta zacznijcie teraz zgłaszać bugi. Przecież wiadomo, że ALmora nigdy nie została dokończona i zawiera pełno błędów (właśnie z tego powodu jej nie dokonczymy) i jeżeli gracie to na własne ryzyko niejako. Prosżę nie miec pretensji jak cos nie działa - tak ma być i tak już pozostanie.

 

@gnysek: Ja nie widziałem żeby ktoś się wyzywał O_o Tylko warczą niektórzy, bo mu nooby wchodzą na expowisko.

 

Po pierwsze - jakie expowisko? Kazdy chodzi gdzie chce i to jego sprawa. Jak Ci sie nie podoba idź do drugiego lasu albo do podziemii - mapa jest wielka. Po drugie, dziękuję za okreslenie mnie noobem. To, że ktoś ma niższy od ciebie level to nie znaczy, że jest noobem, tylko mniej grał lub później zaczął.

Własnie o takim zachowaniu mówiłem !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rany, gnysek... Po pierwsze, to nie ja warczę, a po drugie nie nazwałem ciebie noobem. Jeśli tak, to wskaż to miejsce.

 

Mi z tym noobem chodziło o to, że niektórzy silniejsi tak traktują nowych: "To mój mob!". Chyba masz dzisiaj zły dzień, co? :)

 

BTW. Dzięki Mroczny (chyba) za itemki :) Tylko powód ich podarowania mi był... no, po prostu czuję, że mam dług :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Tylko warczą niektórzy, bo mu nooby wchodzą na expowisko.

 

Jak byk widzę, że nooby to Ci, co wchodzą silniejszym na teren na którym walczą. Ja jestem słabszy i na takie tereny wchodzę, zatem jestem noobem :lol2: Oczywiście, się nie gniewam :P

 

Zresztą można dwojako traktować to zdanie - albo jako cytat, albo jako twoje wskazanie powodu dlaktórego warczą :)

 

@Btw, zobaczycie, że do poniedizałku serwer nie wytrzyma :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...