Skocz do zawartości

Hidden Swords


gnysek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ale odgrzewane kotlety są mniam mniam :D . Zawsze możecie rozbudować trochę Hidden Swords, który będzie można traktować jako taką darmową wersję Triberiana (o ile dobrze zrozumiałem temat, że Triberian będzie przypominał Hidden Swords, ale będzie bardziej rozbudowany od niego).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Z tego co wiem, to ze względu na jakieś prawa autorskie projekt został dawno temu rzucony - bo pewnie zamiast Almory by były Aliensy Online :P Chociaż to było tak dawno temu, że łącza 2mb to były tylko w japonii :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ze starych dobrych czasów też sie nie przejmowałem prawami autorskimi, i teraz - masz babo placek - na oficjalnej stronie (jak w koncu takowa ruszy) nie bede mogl zamiescic nawet serii back :P

a remake aliensów to nadal mi sie marzy, ######sta ta gra była, jakby podpiąć sterowanie pod myszke to bylaby wrecz boska.

(borek zrób kiedyś jeszcze jakiegoś horrorka ;D :D widać że masz wyczucie do tegoo)

Hidden Swords to w sumie tylko ######sty silnik, za duzo roboty zeby wyszła z tego gra, wiec dobrze robicie ze powstaje Triberian a nie odgrzewany - nawet jesli smaczny - to zawsze schab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Administratorzy

Jak to nie ? Przecież Hidden Swords w miarę czasu tez miałby nową grafikę i coraz bardziej optymalny kod, oraz pełno nowych pomysłów. Almora to było właśnie to rozwinięcie HS, a Triberian jest po prostu powrotem do Single Playera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...