Skocz do zawartości

Zablokowane Tura #45 - Głosowanie


Maximal

Rekomendowane odpowiedzi

Gry AoMa nie da się ściągnąć. Właśnie pobieram i zaraz ocenię.

 

EDIT:

Co do gier:

- Harrry - kompletnie nie potrafię pojąć jak się gra w Twoją grę. Poza tym, rozgrywka jest strasznie wolna i nudna.

- Vianom - nie nazwałbym tego grą match-3

- Micanser - także nie umiem tu znaleźć nic po czym można by twierdzić, że to gra match-3

- Uzjel - brawo! Bardzo fajna, nawet wciągająca gra match-3. Szkoda tylko, że elementy się nie odnawiają. Masz mój głos, jeżeli gra AoMa Cię nie przebije.

- Wezyrnorbert - bardzo porządne wykonanie, tylko dwa elementy rażą - brak możliwości przetasowania, przez co czasami nie można kliknąć nigdzie, bo nie ma trzech elementów łączących się, no i mam wątpliwości co do tego, czy to na 100% jest match-3, bo co prawda jest wątek trzech elementów, ale mi tego rodzaju gry bardziej kojarzą się z dopasowywaniem trzech elementów, a tu tylko klikanie jest tam gdzie takowe są, aczkolwiek nie mam tu pewności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harrry - kompletnie nie potrafię pojąć jak się gra w Twoją grę. Poza tym, rozgrywka jest strasznie wolna i nudna.
A przeczytałeś helpa? Jak by co to wiem ze jest trudna, ale postanowiłem zaryzykowac :P Mój wynik to 660. Jak macie trudnosci z lvlem to zrobcie level-skip (CTRL+H)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem, ale i tak za bardzo nie potrafiłem zajarzyć o co w tej grze chodzi ;p . Trochę może i za bardzo ten poziom trudności podniosłeś. Poczekam na grę AoMa i jeszcze raz zagram w Twoją, może zmienię zdanie ;P . Jak dla mnie, na razie Uzjel najlepiej wykonał zadanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale trzeba przyznać że praca z mojej strony nie była trzydniowa... zacząłem przedwczoraj (24.07) o 21.00 do 23.00 później od 18.00 do 20.30. Człowiek jak ma czas myśli sobie: "Dooobra tam mam czas" itd itd. Aż w końcu się okazuje że d**a czasu jest za mało. Z jednej strony to dobrze bo słabsze i leniwe osoby będą musiały się zmobilizować albo po prostu nie skończyć pracy. Z drugiej jednak źle bo nie robi to różnicy czy 72, czy 24 godziny. Zresztą głównie liczy się grywalność. Można zrobić multum skomplikowanych misji ale to nie o to przecież chodzi w grach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc:

Tracks - To nie jest Match 3 imo.

Archeleon - Skrzyżowanie Tetrisa z Match 3? Ciekawe, ale tu raczej liczy się szczęście (ułożenie klocków) niż umiejętności.

Balls - To jest Match 3, ale zniechęciło mnie czekanie na menu i to, że też raczej liczy się tu szczęście (parę ruchów i koniec gry).

Galactic Dots - Dobre, ale bardziej podchodzi pod gry logiczne (trzeba wiedzieć jak ułożyć kropki, żeby wszystkie zniknęły).

Marble Frenzy - Trudne i skomplikowane, ale ładne wykonanie.

3 Elements - To nie jest M3. No i nie mogę wybrać 2 i 3 bohatera. Pierwszy dochodzi do portalu i koniec.

Zastanawiam się między Balls a Galactic Dots... Później oddam głos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale uzasadnijcie to jakoś, bo chce wiedzieć co zrobiłem źle.

Mi Match 3 kojarzy się z planszą pełną kolorowych klocków, w której likwiduje się grupy 3 lub więcej klocków. A Tracks kojarzy mi się z taką gierką, gdzie trzeba było rury ustawić tak, aby woda w nich nie wylała się. To chyba było na komórki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu niby Archeleon nie pasuje do match3?? Przecież jest niszczenie 3+ klocków jednego typu, a pojedyńcze trzeba niszczyć bo by się gry nie dało przejść. Może dosyć nietypowa gierka, ale imo pasuje do tematu, spróbuje ją ulepszyć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu niby Archeleon nie pasuje do match3?? Przecież jest niszczenie 3+ klocków jednego typu, a pojedyńcze trzeba niszczyć bo by się gry nie dało przejść. Może dosyć nietypowa gierka, ale imo pasuje do tematu, spróbuje ją ulepszyć .

match 3 czyli 3+ a u ciebie jest 1+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Galactic Dots--------Uzjel

Ta gra jest dobrze wykonana ale jak dla mnie jest za prosta. Można zamienić wszystkie kulik na jeden kolor i zmieniać im jedynie kierunek :blink:

Marble Frenzy-------Harrrry

Harry dostaje ode mnie głos. Ta gra jest najciekawsza a do tego trudna mój największy wynik to równe 500 pkt.

Balls------------------wezyrnorbert

Balls to jakiś durny cath de klaun przeszłem całą grę klikając na pałę ile wlezie i nie ma algorytmu sprawdzającego możliwość ruchu, kiedy nie ma już żadnej możliwości zbicia kulek to stoimy i czekamy aż czas się skończy.

tracks----------------Micanser

W match 3 elementy na levelu muszą być od razu postawione a u ciebie dokłada się kolejne 4 klocki do pustej planszy.

ArcheLeon-----------Vianom

To też nie match 3 ( tak mi się wydaje ).

3 Elements----------AoM

To nie match 3.

 

EDIT: Vianom no i widzisz nie może być jakieś tam 1 musi być tylko 3+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest dobrze wykonana ale jak dla mnie jest za prosta. Można zamienić wszystkie kulik na jeden kolor i zmieniać im jedynie kierunek

Nie zawsze tak można, co nie zmienia faktu, że za proste.

 

Chyba nie będę głosować, żeby nikogo nie zasmucić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o lol, wogóle się nie postaraliście, dupa gówno i szit. sorry, ale nie mogłem się powstrzymać, jakieś same kloce nie wiadomo co... brak głosu. Ja takie gry w 2 min robie, bez robienia grafiki. Mega szit!! :thumbsup: tylko pogratulować.

 

edit:

Rozmyśliłem się. No chociaż Uzjel się postarał. :D Nie umiem za bardzo w takie gry grać, ale jest bardzo dobrze wykonana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja takie gry w 2 min robie, bez robienia grafiki. Mega szit!! thumbsup.gif tylko pogratulować.

Skoro masz takie umiejętności to czemu sam nie wystartowałeś w lidze? I jakoś nie widzę nigdzie na forum jakiś Twoich profesjonalnych projektów... <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro masz takie umiejętności to czemu sam nie wystartowałeś w lidze? I jakoś nie widzę nigdzie na forum jakiś Twoich profesjonalnych projektów... <_<

Nie wystartowałem, bo nie chce mi sie... Pracuję nad jednym projektem i nie chcę sobie psuć "Natchnienia" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...