Skocz do zawartości

[0.2a] Farmer Fran : Birth of Sun


gnysek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 180
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 miesiące temu...
  • Administratorzy

Na stronie http://farmerfran.pwii.pl//index.php?lang=pl&p=galery znajdziecie 6 nowych screenów z gry [numerki 42-47], za 2-3 dni wyjdzie DEMO.

Więcej szczegółów na razie nie zdradzam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

DEMO 0.2

 

Dostępne jest nowe demo gry, w dniu dzisiejszym dostępne tylko dla uzytkowników Game Maker Clanu, dlatego brakuje informacji o nim zarówno na oficjalnej stronie gry jak i na stronie hmt.pl .

Demo można pobrać z tąd, znajdziecie tam instalator - całość waży 2,37 mb.

 

( https://gmclan.org/up23_3_ffbos_demo02a.html )

 

Proszę o komentarze !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze gratuluję pomysłu na grę. Zapowiada się interesująco i czuję że pełna wersja szybko się nie znudzi i nie odejdzie w zapomnienie (jak [niestety] wiekszość innych GM'owych produkcji :( ).

 

Mankamenty jakie narazie zauważyłem to:

- Grafika jest jakby nie ostra.

- Zbyt długi czas oczekiwania na rozpoczęcie rozgrywki - tzn. po wyjściu z domku zbyt długo trzeba czekać na rozmowę z kolesiem który nas wita i zbyt długo aż odejdzie po zakończonej rozmowie.

 

Ale chyba się czepiam...

 

Generalnie 9/10

 

Dobra robota. :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Trochę do dupy, że zrobiłeś instalkę (do wersji alfa??). Niestety, nie pogram.

Zrobiłem instalkę bo odpalając z zipa mogą nie zostać wszytane dołączone do programu pliki. Jeżeli jednak wolisz - specjalnie dla ciebie wersja RAR bez instalatora https://gmclan.org/up23_4_ff_bos_02a_bez_instalatora.html

Ostrzegam jednak, że lepiej zgrać pliki na dysk komputera albo pliki językowe czy też dlle mogą się nie czytać (chociaż WinRar problemów robić nie powinien).

 

Wiem o tym, gnysek. Nie jestem takim strasznym tumanem. =]

Patrysław

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włączyłęm sobie wersję angielską. STRASZNIE dużo błędów i to w większości nie literówek.

 

W tekście o wersji demo:

Nie "avaible" tylko"available"

 

Przy podejściu do szafki z książkami:

Nie "there is many book" tylko "there are many books"

Nie "houndrets" tylko "hundreds"

Nie "red" tylko "read"

 

Przy pierwszej rozmowie:

Nie "welcom" tylko "welcome"

Nie "I give you now some hints" tylko "I'll give you some hints now"

Potem nagle zaczyna mówić po polsku

 

Sprzedawca w sklepie z fajnym plakatem:

Nie "whant you have today?" tylko "what do you have today?"

 

Potem wywaliło mi errora, a już nie chciałem grać od nowa, więc na razie tyle. Może lepiej zatrudnij kogoś do tłumaczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

tak, wersja angielska jest niedopracowana, robiłem wszystko mocno z głowy, bez słownika i dlatego nie skończyłem tłumaczenia (stąd kilka polskich zdań) i na początku gdy uruchamiamy pierwszy raz grę nie jesteśmy pytani o język z tegoż samego powodu. Muszę znaleźć jakichś tłumaczy :P

 

Co do błędu, to w jakich okolicznościach on wystąpił, bo ja próbowałem i wciskałem prawo i nic?

 

@Micanser - kurczakom dajesz jeść do jej przegródki (są podpisane) klawiszem Z - tym większość akcji w grze wykonujesz własnie nim.

Narazie kurczaki nie zdychają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

mógłbyś - łatwo to sprawdzić, w czasie gry naciśnij End i sprawdź czy imię które wprowadziłeś podczas zaczynania nowej gry zgadza się z tym które masz po wczytaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do błędu, to w jakich okolicznościach on wystąpił, bo ja próbowałem i wciskałem prawo i nic?

Musisz sprzedać wszystko co masz (blue grass), zagadać jeszcze raz i gdy sprzedawca mówi "you don't have anything to sell" (czy coś koło tego) to wciśnij klawisz w prawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instalacja jest łatwa i przyjemna,ale już same intro nudzi.Robienie nowej postaci jest ciekawe,ale daj pisanie z klawiatury,bo to nie czasy 2 przycisków + start + select .

Gra przyjemna ,tylko mogła być przyśpieszona,bo mnie ta powolność razi : |.Może to jest urok harvest moona,ale patrzmy na większość ludzi i dzisiejsze czasy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...