Skocz do zawartości

Zablokowane Tura #45


Maximal

Rekomendowane odpowiedzi

Dodawajcie turę jako news Nie no, to przesada. Ale jakiś mini-systemik, aby "Mój asystent" informował o nowej turze byłby fajny...

Dwie możliwości:

1.

Coś ala "Pan GMClan radzi". Byłyby tam informacje o nadchodzącej turze, np.

 

[Przed turą]

Tura #46
zaczyna się 27.07.08 o godz. 15:00

 

[W czasie tury]

Tura #46 trwa.

Temat:
Klon Asteroids

Gra polegająca na (...)

 

[Po turze]

Tura #46 zakończyła się.

Głosowanie:
...

Prowadz(i/ą):
TuxMan (9pkt), qspy (7pkt), muximan (5pkt)

 

Niekonieczne tak, ale podobnie. Na 100% byłoby więcej chętnych, a raczej zorientowanych.

2.

W Tabeli Tur wyświetlać takie info, np.

Temat tury: [dostępne za 6h 6min 6sek]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja gierka prawie gotowa.

Ale te 3 dni to jednak słaby pomysł... Starcza wtedy czasu na takie bzdety jak dodatkowe lvle, rodzaje wrogow, a w 24h liczy się bardziej pomysł niż wykonanie. Tylko sam silnik i szybko upload.

Jak te 72 godziny nie wypalą, to ja poproszę czterogodzinne compo.
Dołączam się do prośby dziadka :>

 

Edit: Marble Frenzy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą, moja gra bardziej nadaje się na demo niż gierkę ligową, dał bym wcześniej, ale z powodu że uznałem iż mam sporo czasu to chciałem zrobić kilka rzeczy, które nie działały a narobiły mi wielki bałagan w kodzie, przez to pracowałem jeden dzień dłużej.

 

http://www.gmclan.org/index.php?liga24&amp...load&zm=162 tutaj link do mojej gry, mam nadzieje ze jak znajdę błędy i dam poprawioną wersje to sędziowie uznają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, oj. Obecna tura wypada na prawdę niezadowalająco, a wszystko jeszcze bardziej potęguje fakt iż było na to przeznaczone 72h.

Oj. Oj.

Maxiu, chyba lepiej będzie przestać się liczyć z krzykaczami... no, ale nie chwalmy zachodu przed zachodem słońca. Mają jeszcze 5h... może pojawi się jakaś wspaniała i wyjątkowa produkcja która przykuje wszystkich w tym i moją uwagę. Wtedy będę mógł odwołać to co piszę. =P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nacieszyć to ja się będę mógł jak w końcu cała paczka Falloutów mi przyjdzie.

A jeśli masz na myśli grę na poziomie quizu który kiedyś układaliśmy to chętnie, z wielką ochotą się zabawię. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nacieszyć to ja się będę mógł jak w końcu cała paczka Falloutów mi przyjdzie.

A jeśli masz na myśli grę na poziomie quizu który kiedyś układaliśmy to chętnie, z wielką ochotą się zabawię. :D

 

Co? Wszystkie fallouty były w gazecie wyborczej za 5,99. :P

A hm, nie pamiętam tego quizu. Możesz mnie oświecić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj wiem, ale jeszcze przed formatem miałem wszystko na dysku. Postanowiłem nie lamić i sobie w końcu kupić.

Quiz... cóż, głupie pytania w stylu "Co pije krowa" i odpowiedzi "H20", "mleko"... zaraz znajdę i wrzucę.

 

EDIT

Prosze:

https://gmclan.org/up152_11_nosens.html GM6

https://gmclan.org/up152_3_nosens.html EXE

dziadek to wymyślał po godzinach, a ja układałem program. W końcu się znudziło i pozostało jako narośl na moim dysku.

Miłe i głupie, aż chce się odpowiadać. Nawet w FBI nie mają tak skutecznej metody zmuszającej do odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...