Skocz do zawartości

Uploader zmodyfikowany


Ranmus

Rekomendowane odpowiedzi

Co wy macie z tym uploaderem? Mi on wogule nie działa, jak klikam na ikonke uploadera to wyskakuje:

404 Not Found

The resource requested could not be found on this server! Powered By LiteSpeed Web Server

Lite Speed Technologies is not responsible for administration and contents of this web site!

 

Słyszałem coś kiedyś o 404 i wydaje mie się że to dotyczy że nie można znaleźć strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
...

404 Not Found

...

 

Słyszałem coś kiedyś o 404 i wydaje mie się że to dotyczy że nie można znaleźć strony

 

Not Found - nie znaleziono.

 

Mi działa, widocznie coś źle robisz, względnie naciśnij Ctrl+F5 dla odświeżenia strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Właśnie widzę i to wina serwera, spróbuję coś zaradzić.

 

update:

Coś tam pozmieniałem i mam nadzieję, że już nie będzie od czasu do czasu nie działać od tak sobie. Możliwe, że to mogło być spowodowane przeglądarką i podstroną na jakiej się było, ale nie jestem do końca pewien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

offtopic:

 

EJ CO TO MA ZNACZYĆ???? CZEMU USUNIĘTO PLIKI Z MOJEGO FOLDERU???? A wstwaiono tam jakiś obrazek snapshot.jpg którego ja tam nigdy nie dałem? Żadam wyjasnien w trybie natychmiastowym !! Teraz nikt nie może podziwiać screnu z Cairo 3.

teraz rozumiem dlaczego nie chcecie go tutaj :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Post przed tym był robiony rok temu <_<
I co z tego? Kolega nie odpowiadał na jakiegoś starego posta, tylko zadał nowe, konkretne pytanie z problemem. A co do problemu, to u góry pojawia się link do aktywacji folderu. Po naciśnięciu go pojawia się folder z ksywą użytkownika. Klikamy, wchodzimy do niego i uploadujemy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...