Skocz do zawartości

Zablokowane [Stronka z grafiką]


Markuz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kup domenę i serwer a będę aktywnym użytkownikiem. Teraz takie nic.

....nie zakupię ;p

ja samochodzik wrzuciłem, czasem coś powrzucam jak będę miał coś ciekawego smile2.gif

Spoko :)

EDIT2: a nie 300 px to nawet.

sądzę że na grafikę do gier powinno wystarczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bazuje na gotowym skrypcie galerii grafik. Żal.
HA HA HA! To teraz przejrzyjmy strony które masz w sygnaturze:

- CompuTech - bazuje na gotowym skrypcie forum dyskusyjnego phpBB - mówiąc Twoimi słowami: żal - do tego jeszcze postawione na fora.pl - MEGAŻAL

- Satanistic OTS - bazuje na gotowym skrypcie zarządzania treścią PHP-Fusion - żal

 

Tak więc, czasami zastanów się co piszesz, bo momentami... aż głos odbiera, no i aż człowiek ma ochotę zabawić się w Yodę i wejść na stronę polskich parków krajobrazowych.

 

EDIT: A tak swoją drogą, to mi się przypomniało, że idąc tokiem myślenia Tuxmana, forum GMCLANu to też żal, bo bazuje na gotowym skrypcie forum dyskusyjnego Invision Power Board :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bazuje na gotowym skrypcie galerii grafik. Żal.

HA HA HA! To teraz przejrzyjmy strony które masz w sygnaturze:

- CompuTech - bazuje na gotowym skrypcie forum dyskusyjnego phpBB - mówiąc Twoimi słowami: żal - do tego jeszcze postawione na fora.pl - MEGAŻAL

- Satanistic OTS - bazuje na gotowym skrypcie zarządzania treścią PHP-Fusion - żal

 

Tak więc, czasami zastanów się co piszesz, bo momentami... aż głos odbiera, no i aż człowiek ma ochotę zabawić się w Yodę i wejść na stronę polskich parków krajobrazowych.

Popieram ^^

o lol mojego domka wielkości nie przekraczającej 300 pix tylko minimalnie mniej serwer uploadował mi 3 min. i potem się zniechęciłem i przerwałem.

sux

Server yoyo.pl... Czasami ma takie cuś że się bardzo muli, nie zniechęcaj się tym ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HA HA HA! To teraz przejrzyjmy strony które masz w sygnaturze:

- CompuTech - bazuje na gotowym skrypcie forum dyskusyjnego phpBB - mówiąc Twoimi słowami: żal - do tego jeszcze postawione na fora.pl - MEGAŻAL

- Satanistic OTS - bazuje na gotowym skrypcie zarządzania treścią PHP-Fusion - żal

 

Tak więc, czasami zastanów się co piszesz, bo momentami... aż głos odbiera, no i aż człowiek ma ochotę zabawić się w Yodę i wejść na stronę polskich parków krajobrazowych.

 

Popieram ^^

 

Server yoyo.pl... Czasami ma takie cuś że się bardzo muli, nie zniechęcaj się tym ;p

Daj na http://koon.pl - trochę mniejsza pojemność, ale nie ma reklam i jest na pewno szybszy niż yoyo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyżej z kategoriami , i przydałaby się wyszukiwarka.

 

Strona fajna, ale jak będzie więcej grafik to będzie super. :thumbsup:

 

@Markuz: A opiniami o jakiś skryptach czy cuś się nie przejmuj. Sami by czegoś takiego nie umieli zrobić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyżej z kategoriami , i przydałaby się wyszukiwarka.

http://www.games-graphics.yoyo.pl/search.php - to jest wyszukiwarka grafik

Według mnie to dobra inicjatywa, jeśli poznajduję jakieś stare graficzki to zarzuce.

:thumbsup:

Przydało by się więcej kategorii tongue2.gif

Żeby łatwiej było coś znaleźć

Powiedz jakie to może dodam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...