Skocz do zawartości

Zablokowane Triberian


Mistyk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 265
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

System walki jest tam jeden z lepszych jaki widziałem... zresztą już przy tworzeniu na to się nastawiali.

 

Co do inventory to nie wiem... poczekam, aż skończysz bo nie wiem od czego są rubryki i czemu pola są krzywe ale na pewno będzie miało to swoje zastosowanie ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to menu jak na poczatek prezentuje sie bardzo ladnie. proponowalbym aby pod kazdym kwardacikiem byl szkic czesci ekwipunku pod ktory kazdy kwadrat jest przypisany.

 

No i pewnie bedzie jakas kolorystyka? Jak dla mnie to menu roxi wlasnie w takich szarawych odcieniach ale pasowaloby do reszty gry tylko i wylacznie gdyby cala byla utrzymana w podobnej kolorystyce. Z bardzo kolorowa grafika terenow itd. bedzie bardzo gryzc w oczy.

 

GL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Zgadza się, będzie po Polsku, ale po angielsku też potem wyjdzie, dlatego inventory akurat tutaj było w takiej wersji :P Po prostu tłumaczenie wersji angielskiej odbędzie się dopiero po wydaniu polskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no spoko, poprawimy. To jest taka koncepcja, trzeba będzie więcej kolorów dodać, a te kwadraty są ułożone nieregularnie, bo inaczej to źle wygląda. Zresztą inaczej jest jak są ikonki :) W tle jest stare zdjęcie, ponieważ same inventory byłoby za suche :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up

Pierwszy post lol ;[ http://www.gear-studio.com/Triberian/Image...ianMapSmall.jpg

Można tam zobaczyć góry, las, pustynie i jakiś obszar szatana ;/

@Topic

Inventory mi się podoba. Fajnie zrobione kratki ekwipunku. Coś nowego wreszcie ;p Czekam na następne informacje o postępie pracy ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...