Skocz do zawartości

Zablokowane Triberian


Mistyk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 265
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Administratorzy
Jej! Dzięki ^,,^ A będzie coś takiego jak system odznaczeń za ukończenie np. 100% danego trybu, czy 100% całej gry ? ^^

 

Obecnie plan jest taki, ze po przejściu gry dostaniesz dodatkowy poziom trudności taki super trudny nie do przejścia, no i postaram się dopilnować, aby po przejściu dało się zagrać od nowa, ale z tymi samymi broniami, które się posiada. I tak jak Borek wspomniał, planujemy też dodatkowy tryb - ale na razie nic nie możemy obiecać i wszystko może się zmienić. Co do kompletowania... za zdobycie 100% też coś przewiduję i to też tajemnica.

 

Ogólnie - przy obecnych planach aby spróbować wszystkiego będzie trzeba przejść grę z 5 razy :D Jednak w trakcie tworzenia gry, może sie okazać, że niektóre z pomysłów niestety nie nadają się do wprowadzenia, bo trzeba by wprowadzić setki zmian, a nie chcemy robić gry w nieskończoność.

 

Obiecać możemy jedno - normalny tryb będzie długi i wciągający i gry nie uda się przejść w jeden dzień. A niespodzianki pozostaną do premiery niespodziankami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ranma ma jakąś różową sygnaturkę xd Czy to ma jakikolwiek sens ? xd

A może nie ma? xd a może ma? xd kurde no? xd heheh xd

 

Ma sens i to bardzo spory, ale o tym pózniej...

Pewnie trzeba będzie coś złożyć co się składa z kilku kolorów, albo będą jakieś nacje o danym kolorze czy coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ja mam wrazenie ze ten temat jest poprostu o niczym?

 

Ludzie spamuja, zadaja glupie pytania prawie nie majace nic wspolnego z gra, no bo co to za pytanie 'dlaczego ktos tam ma inny kolor w sygnaturce niz ktos tam?'. Jak dla mnie to duzo z tematem nie mialo to wspolnego. Ostatnie kilka postow to tylko rozmowa pomiedzy Ranmusem i gnyskiem ktorzy gadaja o kolorach swoich sygnatur, wkoncu wpada Zaxxis i ku zdziwieniu wszystkich stwierdza ze Ranmus ma rozowa sygnature(!!) - No shit Sherlock!

 

Reszta tematu to zgadywanka ludzi o co chodzi z tym czy tamtym, zadaja pytania na ktore nie padaja zadne konkretne odpowiedzi, tylko jakies przypuszczenia, ktore zachecaja ludzi do pisania roznorakich, w polowie bzdurnych teorii co w tej grze bedzie i czym bedzie. Na to wszystko tworcy gry reaguja albo nieodpawiadajac albo odpowiadajac 'chyba', 'nic nie sygeruje', 'moze', temat sie nakreca, pomiedzy tym wszystkim tworcy stwierdzaja, ze nie wiedza jeszcze do konca jak ta gra bedzie wygladac i co w ostatecznosci sie znajdzie w tej grze, a co nie. Przypomne jeszcze wszystkim, ze jedyny produkt jaki narazie tutaj mamy to 3 roznokolorowe sygnatury...

 

EDIT

----

rownie dobrze mozna pogadac o Almorze 3, Nowym Elder Scrolls albo co nowego szykuje Crytek

----

 

 

Jak dla mnie temat do zamkniecia az pojawi sie cos konkretnego, czy bedziemy sobie tu urzadzac spamisko-smietnisko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj Dawidzie, to czy zamkniemy ten temat czy nie, to zależy od nas i nie musisz nam sugerować co powinniśmy robić. Natomiast jeżeli chodzi o Triberiana, to nie rozumiem co tak bardzo ci przeszkadza w tym, że jest rąbek tajemnicy. Nie podoba ci się temat, to się po prostu nie wypowiadaj, albo nie oglądaj, a to czy taka rozmowa ma sens i czy jest na miejscu to zostaw nam Adminom...

Wydaje mi się, że ten temat ma większy sens niż 80% postów na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...