Skocz do zawartości

Zablokowane Triberian


Mistyk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 265
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Triberian to gra, której ostatnio gracze potrzebują i póki co poparło to kilka osób, które bacznie obserwują co się dzieje w Gear-Studio. Mówią, że ten projekt to najlepsze posunięcie od czasu Almory, a więc moi drodzy czas na porządną polską produkcję. Jeżeli podobała Wam się Almora i Hidden Swords, to głowy do góry, bo szykuje się ostra mieszanka z ostrymi innowacjami!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Borek, mówisz, że tego potrzebują gracze którzy przeglądają Waszego site'a i są zaciekawieni Gear-Studio. No dobra, ale przecież to w większości GMCLANOWICZE, czyli MY. Tylko, że my nawet nie wiemy o co chodzi, więc skąd pewność, czego żądamy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to przygotowujmy się na kolejnego hack'n'slasha, z paroma innowacjami...

Pewnie tak ;) A te innowacje to pewnie te 'polskie realia' ;D

No dobra, ale przecież to w większości GMCLANOWICZE, czyli MY. Tylko, że my nawet nie wiemy o co chodzi, więc skąd pewność, czego żądamy ?
No nie koniecznie gmclanowicze, myślisz, że w almorę pykają tylko ludzie stąd? ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są osoby, które są wtajemniczone i są te, co nic nie wiedzą i nie będą wiedzieli przez jakiś czas. Niestety czasami nie moża publikować wszystkiego, tymbardziej, że dużo rzeczy potrafi się zmienić wciągu jednego dnia. Przytoczę tu przykład TeeGee, który pracuje nad ArcMagi i też nie ujawnia wszystkiego wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borek przytoczył tutaj przykład TeeGee - rozumiem, że Tiberium, też z założenia ma być casualem oraz projektem komercyjnym.

 

Pamiętam, że na polskim centrum Almory Online, znalazłem temat z "wizjami" świata Almory, Borek napisał, że w porównaniu z autorem tematu, ma trochę inny zarys świata Almory i, że w najbliższym czasie owa mapa ujrzy światło dzienne. Czy ta mapa, która pokazałeś ma jakiś związek, z tym projektem ? [Chodzi o mapę Tiberium: The Quest Of Almora)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
A co z Almorą: Time of Darkosen?

Zrobiliśmy kumulację wszystkiego więc granie w Triberiana to będzie tak naprawdę granie w Almorę i HS razem wzięte. Naprawdę, jest sporo pomysłów, nie wiem ile wprowadzimy w życie - ale w ToD nawet 1% z tego nie mógł by się po prostu pojawić.

 

Ja powiem tak - to będzie najbardziej rozbudowana gra w GM jaką widział świat :)

 

Nie zdradzę na razie jakie tryby będą, bo może zmienimy zdanie, ale przy obecnych planach - gry będzie na dobre kilkadziesiąt godzin.

 

Borek daj fabule smile2.gif

 

Zasmucę Cię, ale na ten moment nie mamy nic. Fabułę zaczniemy układać dopiero, jak będzie już system ją obsługujący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiliśmy kumulację wszystkiego więc granie w Triberiana to będzie tak naprawdę granie w Almorę i HS razem wzięte. Naprawdę, jest sporo pomysłów, nie wiem ile wprowadzimy w życie - ale w ToD nawet 1% z tego nie mógł by się po prostu pojawić.

 

Ja powiem tak - to będzie najbardziej rozbudowana gra w GM jaką widział świat :)

 

Nie zdradzę na razie jakie tryby będą, bo może zmienimy zdanie, ale przy obecnych planach - gry będzie na dobre kilkadziesiąt godzin.

Zasmucę Cię, ale na ten moment nie mamy nic. Fabułę zaczniemy układać dopiero, jak będzie już system ją obsługujący.

Ja powiem tak - Soulland to będzie najbardziej rozbudowana gra w GM jaką widział świat :)

Wiec tez chyba ''zasmucę Cię'' ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Ja powiem tak - Soulland to będzie najbardziej rozbudowana gra w GM jaką widział świat :)

Wiec tez chyba ''zasmucę Cię'' ;P

 

Oj, chłopcze, nie wiesz co mówisz :) Zależy o jakie rozbudowanie Ci chodzi, ja mówiłem o długości gry Single Player i fabule, bo bajerów aż tak wiele wciskać nie będziemy - co za dużo to nie zdrowo. Poza tym, trzeba zostawić zapas na drugą część...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...