Skocz do zawartości

Zablokowane Tura #44 - Głosowanie


gnysek

Rekomendowane odpowiedzi

kurczę ciężki wybór, zastanawiam się nad gierkami Huderlorda, Lollusa i Harrry'ego. Może i bym dał głos na lollusa, ale grafika brzydka i butelki lecą nie wiadomo skąd. Huderlord postawił na oryginalność a Harry na klasykę.

hmm, ale głos idzie na konto Huderlorda, najwięcej nad nią czasu spędziłem i najbardziej mi się podobała ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Luksor: Bardzo głębokie luki. Akurat tam, gdzie nabiłem sobie kupę punktów ;p

 

A po narzekaniu nadszedł czas na gry:

Harrrry: Ten wilk wygląda jak półwilczyca-półczłowiek z jakiejś mangi ;o Te kury w ogóle do niczego nie pasują. Spodobał mi się pomysł z obciążeniem. Tutaj masz plus.

 

Lollus: Wtf? Te butelki latają jak opętane, grafika się kupy nie trzyma (jak wyżej zresztą)

 

tomalas - takie nie wiadomo co. ;p Nie ma się do czego przyczepić, aczkolwiek w niczym się nie wyróżnia.

 

Konrad-GM - wreszcie jakaś sensowna wariacja. Trochę chaosu, ale ogólnie gra na plus.

 

Luksor - wtf?

 

HuderLord - bardzo starannie wykonana gra. Pomysł dość dobry, jednak gorszy niż u Harrrrego.

 

Głos wędruje do niejakiego HuderLorda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, no u mnie z grafą są zawsze problemy a zrobiłem Super Cacy Mietka w ciągu 45 minut ale potem pojawiło się takie coś jak "Brak odpowiedzi" i sie nieźle wku... ...a wolałem dać swoją. Chciałem też dać sound "Mietek Żul" ale wtedy gra ważyłaby 5 MB.

 

Te butelki latają jak opętane

Czemu :P ? Wylatują z boku (losowo) kręcąć się dookoła, a Mietek w rytm Elvisa je łapie :P

 

Anyway, głosuję na Huderlorda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...