Skocz do zawartości

[Tutorial] Budynki


Sirluki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności

Heh, niby w tych pracach sirluki'ego nie ma nic trudnego, czy odkrywczego, ale całość się fajnie prezentuje. Tylko tak dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pocieniowałem ;P

f_Dom2m_4a18423.png

 

Moim zdaniem tutaj też powinien padać cień, ale nie jestem pewien jak dobrałeś kierunek promieni słonecznych :)

 

fdom2m4a18423es6.png

 

Sądząc po tej "chorągiewce" nad drzwiami, to mam racje :P

 

Heh, niby w tych pracach sirluki'ego nie ma nic trudnego, czy odkrywczego, ale całość się fajnie prezentuje. Tylko tak dalej.

 

Sam bym tego lepiej nie ujął :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian(jakieś numerki): Mmm, ten dom jest przepiękny ! I do tego format *.jpg W domku śnieg.

Najlepsza w tym obrazku to jest czcionka bo nie Twoja :|

Rav Royal: Nawet dobre. Tylko krzywo są te paski oraz klamki na drzwiach. No i jak ten cień który pokazał Sirluki. I lekko krzywe okna ;p A tak to dobra praca nawet ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nieźle, ale sam zobacz:

domtv3ha5.png

 

W tych dwóch miejscach, masz dwa różne kąty. Te dwie krawędzie powinny być równoległe względem siebie :)

 

Aha, proponuję żebyś pracował na mniejszym budynku - łatwiej się go tworzy i lepiej wygląda :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Sirluki: Wydabałoby się,że to takie proste...jednak po szczegółowej analizie tutoriala stwierdzam,iż jest on świetny :D

 

Do Damian(ple,ple...): Twoja najnowsza aktualizacja domka jest prawie* że dobra <_< Zauważyłem jednak jedno niedociągnięcie związane z tylnią częścią dachu.Otóż nie zrobiłeś tam jednego kąta i jest on trójkątem :P

 

*prawie - słowo "prawie" o dziwo kojarzę z pewną reklamą piwa Tyskie(tak? :lol: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To istnieje takie coś jak wydabać? :/

Domy wg. mnie są okropne, nie chciałbym ich nawet za darmo użyć w grach ;)

Znalazł się krytyk od siedmiu boleści... <_< każdy się może pomylić <_< nikt nie jest idealny! :P

 

lol wtf? ;DD

 

Nie, dach jest krzywy że omg ;x

 

lol, to widać z kilometra ;/

 

taaaak! Jakby Sirluki tego nie napisał to byś nie miał zielonego pojęcia że tam jest krzywe... <_<

siedziałbyś rok przed monitorem i wypatrywałbyś co tam jest źle <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaaak! Jakby Sirluki tego nie napisał to byś nie miał zielonego pojęcia że tam jest krzywe...

siedziałbyś rok przed monitorem i wypatrywałbyś co tam jest źle

Czy ty naprawde byłeś na tyle ślepy aby nie zauważyć tych krzywizn? Po za tym powineneś potrafić przyjmowac krytyke, bo twój domek ani troche nie zasługuje na pochwały, szczególnie przez te płaskie drzwi i okna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...