Skocz do zawartości

Zablokowane GMclan-owe cytaty


Nikas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności
Widzę co się dzieje, nic się nie dzieje.

:D

 

by Borek here https://forum.gmclan.org/index.php?showtopi...0&start=120

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Odpowiedź Korodzika na spam spamerski temat o sprzedaży domków letniskowych w dziale o gotowych grach:

Hm, nie wiem. Grafika trochę paintowa, ale muzyka całkiem kozacka, a grywalność przyjemna zwłaszcza pod koniec gry, kiedy to pojawiają się ciastogłowe Yeti. 3/5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te gry nie były robione, aby zaprezentować je tu, a poza tym mogę wam przysiąc, że sam osobiście(, lecz korzystając) z małej pomocy) zrobiłem tą gierkę w game makerze 7. Morti powtórzę : ta gra była robiona w 2 tygodynie, przez niedoświadczonego użytkownika game makera, a Pogromcy Potworów jest grą robioną 2 lata w Delphi, przez programiste, który nie dopracował grafiki, a jest doświadczony skoro zdecydował się zrobić grę w Delphi. Phoenix jak robiłem wszystko według szablonów, najlepsza praca robiona przeze mnnie w dzieciństwie (nie do gry) to ten właśnie rycerz, co służy mi za avatara. Przyznaj nie jest taki ładny.

 

I lol'd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tytuł:Bezimienny Złoty Miecz

Gatunek:RGP

Opis:

W grze Bezimienny chodzimy bohaterem który przez przypadek trafił do nieznanego mu miasta, wcześniej

podróżował razem z kolegą , w mniejszych wioskach król ustawił straż

ludzie boją się o swoje życie, jest coraz mniej myśliwych przez co też mniej kupców .

Pewnego dnia istniało czwarte miasto lecz wilki razem z przywódca tak zwanym

czarnym wilkiem zabili wszystkich mieszkańców tego miasta reszta jest w niebezpieczeństwie ,

powoli ludzie zaczynają wierzyć , że ty możesz im pomóc !

W grze spotkamy kilka rodzai broni , mieczy nie zabraknie także łuku !

 

https://forum.gmclan.org/index.php?showtopi...mp;#entry341264

 

Epicka fabuła to chyba podstawa gier RGP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój tata i siostra niegdyś spotkali w supermarkecie wędlinkową zombicę.

 

No weszła taka stara babcia do sklepu i, przygarbiona, z wyciągniętymi rękami pełzła na stojąco w stronę stoiska z MIĘSEM, wyjąc przy tym: "Węęędliinkiiii... Węęędliiinkiiii..."

 

Niestety, tata nie miał akurat osikowego kołka.

Mi też się kiedyś coś takiego przydażyło. Wchodzę sobie na legalu do supermarketu, idę standardowo przygarbiony, a że byłem głodny, to mi się ręce rwały do stoiska z mięsem. Nagle patrze, a tu jakiś huncwot do swojego taty "Tata, wziąłeś ten kołek, o którym ci mówiłem?"

https://forum.gmclan.org/index.php?showtopi...st&p=342137

 

Śmiechłem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O BOSHEEE TEN sKrYpTuN10 n1e Dz1@łA!!11 :'******"

 

Geez, wiem, że to jest specjalnie napisane...

 

 

Mi po prostu nie są potrzebne fazy, bo jak byłem mały to wpadłem do takiego pewnego magicznego kociołka.

 

Nowe wcielenie Obelixa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALKOHOL FOREVER <3 TO MÓJ JEDYNY SENS W ŻYCIU

Ja tu nie mówie o przelewaniu się wódy, lubię sobie wypić piwo po prostu co kilka dni.

Imo alternative mozna by dac tutaj jako jeden wielki cytat, bo szkoda marnowac postow na pojedyncze cytaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...