Skocz do zawartości

Milk Nuts


Bucior

Rekomendowane odpowiedzi

Robie gre pt."Milk Nuts" jak narazie mam 60% swojej grafiki.Teraz szukam osób które by mi w tym pomogły bo są rzeczy które mi komletnie nie wychodzą.

Więc jeśli ktoś umie robic śr. grafe i chce pomóc to prosze o kontakt na forum lub na nr. gg 1806221

Jeśli chodzi o muzyke to szukam kogoś kto by mi 15-19 muzyczek do gry zrobił lub dał ze swojich zbiorów też prosze o kontakt na forum lub na gg 1806221.

 

Oczywiście postaram się jakoś wynagrodzic użyczoną mi pomoc :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziex tylko nie czekajcie na wersje beta ani na żadne screen'y bo nie będzie.Wyjdzie tylko pełna wersja w kilku wersjach zależy od strony.

Woock nie znam takie gry jak Nuts & Milk??Sorka narazie nie masz co sciągac.

 

Więc ktoś mi pomorze bo narazie sie nie zapowiada że ja skończe bez grafiki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc jeśli ktoś umie robic śr. grafe i chce pomóc

Jeśli będziesz potrzebował w tej grze elementów 3d wymodelowanych w codzie to chętnie pomogę, a jeśli chodzi ci o 2d, to spytaj się Krzycha Tysiąc sto jedenaście. On jest ponoć Wspaniałym grafikiem, choć szczerze mówiąc taki z niego wspaniały grafik jak ze Wspaniałej strategii Wspaniała strategia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z krzyha to taki grafik jak z koziej pupy trąbka. Nie lepiej samemu pokombinować? Zamówisz jeszcze u krzyha logos i dostaniesz:

"milk nuts - to gar dla ćbie". Oczywiście sorka krzyhu, ale tak jest :P . Jakoś grafika we Wspaniałej Strategii którą się tak chwalił, mnie nie powaliła, a jak ktoś zamówił u niego grafikę, to odmówił zrobienia...

Nie lepiej samemu zrobić xD ? W takim Inkscape, tak prosto się robi grafikę ładną, że warto pokombinować :] .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gimp zamula Kompa.

A ja wam polecam zwykłego Painta, zwykle pędzle, i dobraną przez siebie paletę kolorów! Ja po roku bawienia sie tym genialnym programem do pixel artu, nie posiadam wlasniej palety [ Brakuje mi koloru zgniłej orczej skóry, jak ktos ma fajny odcień, walic do mnie :D ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program jest niestety do ściągnięcia w wersji shareware, działa chyba przez 30 dni i ma zablokowany support niektórych formatów graficznych, ale to wystarcza. Jest to naprawdę świetny program, widać, że autorzy starali się jak najbardziej przybliżyć jego możliwośći do możliwośći amigowego DeluxePaint'a, zachowując przy tym dosyć wygodną obsługę. Brak warstw, możliwość tworzenia animacji z onion skinem, automatyczny antialiasing, posiada również przydatny schowek dla pędzli. Program został stworzony dla grafików zajmujących się projektowaniem szczegółowej grafiki do gier dla konsolek i palmtopów, tak więc posiada narzędzia wspomagające tworzenie takiej grafiki, jak chodźby wspomaganie przy tworzeniu teł. Ciekawy program z dużymi możliwościami, jednak mnie szczególnie nie przyciąga. Licencja na pełną wersję kosztuje niecałe 20$, klucz zostaje wysłany mailem.
Z Amigi? :blink: Wole edytor GMa x]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie potrafi ktoś poslugiwać Paintem, to potrafi stworzyć cuda... -,-

 

I tak Photoshop posiada jako jedyny na tyle wysoki poziom, że potrafie w nim tworzyć wszystko co mi jest potrzebne, z zadowalającym dla mnie i innych efektem.

 

Zresztą, koniec Ofa! Rozmowa była o pomocy dla Buciora, a nie programach graficznych :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...