Skocz do zawartości

Zablokowane Tura #43


Maximal

Rekomendowane odpowiedzi

A co sie dziwisz, jak bierzesz pomysły od byle kogo, a potem się okazuje że nie da się z tego nic fajnego zrobić. Spójrz ile przysłano prac na temat 30 sekundowej gry, a ile na to twoje "polowanie". Zresztą, mnie osobiście nie przychodziło nic do głowy niż polowanie pedofila na małe dziewczynki.

 

No i co, Webzir wygrał walkowerem. Nałóżcie mu wieniec na głowę i szykujcie rydwan!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że 3/4 prac z poprzedniej tury można było o kant tyłka roztłuc, bo do niczego się nie nadawały. Co z tego, że gier było 20, skoro na palcach jednej ręki mogę policzyć, w ile z nich dało się grać bez grymasu na twarzy.

Poza tym, nikt nie pisał, że temat jest zły. Wręcz przeciwnie, widzę tu tylko przymiotniki "fajowy" (cokolwiek by nie miały fajki do tematu tury Ligi24), "ciekawy" itp. Protestów żadnych nie było.

Nawet jeśli biorę tematy od "byle kogo", to najpierw je czytam (co dla mnie jest raczej oczywiste). Jeśli mi się nie podoba, to nara, a jeśli w porządku to zatwierdzam. "Polowanie" było imo w porządku i dla większości forumowego społeczeństwa udzielającego się w tym temacie również.

Zresztą, mnie osobiście nie przychodziło nic do głowy niż polowanie pedofila na małe dziewczynki.
To było ten pomysł zrealizować, nie widzę problemu. W regulaminie nie ma nic o eksponowaniu w grach swoich chorych fantazji i wypaczeń moralnych. Przynajmniej byłoby ciekawie. ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sie dziwisz, jak bierzesz pomysły od byle kogo, a potem się okazuje że nie da się z tego nic fajnego zrobić. Spójrz ile przysłano prac na temat 30 sekundowej gry, a ile na to twoje "polowanie". Zresztą, mnie osobiście nie przychodziło nic do głowy niż polowanie pedofila na małe dziewczynki.

 

No i co, Webzir wygrał walkowerem. Nałóżcie mu wieniec na głowę i szykujcie rydwan!

 

Dlaczego zaraz od byle kogo? Temat to temat - nieważne przez kogo nadesłany. Jeśli jest ciekawy i nie było takiego lub podobnego w Lidze 24, to dlaczego by go nie wykorzystać?

Jak dla mnie, to tematy mogą podrzucać nawet osoby "z zewnątrz" - jeśli są oryginalne, to dla mnie jak najmilej widziane na Lidze :)

 

A z polowaniem, można było zrobić wiele ciekawych rzeczy - wygrywa pomysł. Sam się zastanawiałem, czy nie wziąć w tej turze udziału (po raz pierwszy) - zabrakło czasu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem problem leżał w czasie kiedy dano turę. Mało kto w wakacje wstaje wcześnie rano, tylko po to, żeby oddać grę na Ligę 24. Najsensowniejsze byłoby rozpoczęcie tury koło 15-16, i o takiejże godzinie zakończenie. Ja np. zawsze jak robiłem gry na ligę, to w ostatnich godzinach, a teraz by mi się nawet nie udało, bo wstałem sobie o 11 xd .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zmiana regulaminu dotycząca grafik? W zasadzie, robienie dobrej grafiki zajmuje najwięcej czasu a ma się tylko 24 godziny. Może dać, że można korzystać z nieswoich grafik?

Ja jestem za ;) napewno więcej ludzi by się pofatygowało na turę, bo wielu z nich urodzonymi grafikami nie są (w tym i ja) a grafika zajmuje naprawdę najwięcej czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja proponuje 3 dni, tak jak z PO-menem xD.

 

Nie, ale poważnie, pamiętam swoje Mario Get it na urodziny strony Mario City :P. W pospiechu wszystko robiłem, ale 3 dni to wsam raz by coś ciekawego sklecić, i jeszcze mieć czas na dopicowanie/testowanie. Jeden dzień czasami nie wystarczy na dopracowanie samego pomysłu, jeszcze w głowie :/.

 

Zróbmy głosowanie 3 dni :) czy 24h <_<

 

BTW: Faktycznie 9 rano to lipna godzina na podanie tematu :/ ja zaczaiłem temat dopiero po wieczór a wtedy nie ma już czasu bo w nocy sie śpi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może by powtórzyć turę?

Temat fajny, i może więcej osób będzie miało czas :P

Mnie naprzykład zabrakło 4 minut...

gościu, jak ci zabrakło 4 minut, to oddaj pracę. Ja myślę, że ci darują te 4 minuty...

Edit:

dzień za późno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...