Skocz do zawartości

stronka


Skovv

Rekomendowane odpowiedzi

Możesz powiedzieć co konkretnie??Ja chcem zrobić tylko menu po prawej.Reszte zrobie.To nie ma być jakaś wystrzałowa stronka.Ma być:tło,menu po lewej,teksti obrazki.Tyle wystarczy

 

Konkretnie HTML, jest najprostszym językiem programowania do projektowania stron, a jak już go opanujesz to otwiera Ci drogę ku innym bardziej zawiłym, czy też prostszym językom.

 

P.S. A na pewno troszkę później będziesz chciał stworzyć coś więcej, a nie tylko "menu po lewej,teksti obrazki."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAm PPOMYSŁ^^

 

troszkę z tym będzie zachodzu ale o wiele mniej roboty.

oto moja strona www.justgoin.zafriko.pl

 

myślisz że uczyłem się stylow, html albo javy?

w życiu!

właśnie o to chodzi że jak założysz sobie konto na www.osemka.pl (darmowy hosting oczywscie) masz również darmowy edytor, w którym po prostu wpisujesz jaki kolor itp. nic trudnego.

dodawanie nowych podstr. textów, obrazków jest również dziecinnie proste, zresztą, nie tylko osemka oferuje takie rzeczy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem strony na www.stronygratis.pl ale co to za radocha...5 minut i gotowe

kryniak popieram.Lepier samemu napisać strone...ale nie umiem...ja jestem taki że jak czytam poradniki to niekapoje zbytnio...ale jak ktos mi wytlumaczy to zazwyczaj odrazu rozumiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...