Skocz do zawartości

Admini


jasny96

Rekomendowane odpowiedzi

TuxMan:nawet jakby twój admino-kumpel wziąłby cię na moda to Ranmus takiego n00bka by wywalił od razu xd po drugie nie dałbyś rady być modem i byłaby to niezła siara dla gmc i opuszczenie statystyk w stronach o jakieś 20 miejsc w google xD

 

E:

Ja lubię wszystkich,admin to admin porządku musi pilnować tylko nie wiem co ma do mnie Tymon że aż chciał mnie udupić :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Każdy admin na tym forum jest inny:

- Ranma: Wie czego chce, jego odpowiedzi są konkretne.

- Tymon: Jak dla mnie najbardziej "jajcarki" czyli i pośmiać się ale i pogadać na poważnie też można.

- Borek: Ostatnio ogarnięty nową Almorą więc sumie za wiele nie ma co pisać (I rób dalej ;) )

- Gnysek: hmm tu najciężej właśnie niego podsumować. Wie co się dzieje na forum, ogólnie bierze w miarę czynny udział na forum, choć tak jak wcześniej napisałem, ciężko go ocenić.

 

Dlatego pytanie "Którego admina nie lubicie najbardziej?" jest dziwne, ja tam każdego lubię na swój sposób, każdy z nich się wyróżnia czy innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O moderatorach też byście coś powiedzieli, a nie tylko o adminach, nooo ;D .

:P

Ale to temat o adminach więc nie bardzo, ale jak już chcesz to częściowo Ci napiszę o niektórych:

najlepszym obecnie jest Dark Maximal, wie jak zarządzać forum i trzymać na nim porządek, Ty też wiesz o co chodzi, starasz się i jest dobrze.

i ja osobiście uważam, że Jaklub najmniej się nadaje na moderatora, i nie chodzi mi tu o wiek, ale o całokształt zachowania. (Jaklub: nie mam nic do Ciebie, ale taka prawda ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc, żebyście nie myśleli, że podlizuje się modom i adminom. Mówię jak jest.

 

Z adminów to tak : Tymon - humor, anime, można z nim pogadać, wie co robi, leni się.

Z moderatorów z którymi chętnie mi się prowadziło rozmowę to PsichiX i Marmot - Z tym pierwszym mam kontakt, od momentu kiedy jeszcze nie był modem na tym forum. A Marmot zawsze z chęcią opowie coś o Team Fortressie 2, powie coś smiesznego lub godnego uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy jeszcze jakich ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porozmawiamy może o adminach i modach z innych for?? :]

 

No to najbardziej na Technology's nie lubię Moinora (dał mi warna za pisanie tekstu zielonym kolorem! Absurd! :angry:)

 

A z moderatorów na Technology's wszystkich nienawidzę :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porozmawiamy może o adminach i modach z innych for?? :]

 

No to najbardziej na Technology's nie lubię Moinora (dał mi warna za pisanie tekstu zielonym kolorem! Absurd! :angry:)

 

A z moderatorów na Technology's wszystkich nienawidzę :twisted:

I Ty się nimi przejmujesz, olej ich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porozmawiamy może o adminach i modach z innych for?? :]

 

No to najbardziej na Technology's nie lubię Moinora (dał mi warna za pisanie tekstu zielonym kolorem! Absurd! :angry:)

 

A z moderatorów na Technology's wszystkich nienawidzę :twisted:

Raczej nie bardzo, co nas obchodzi jakaś debilna stronka maxiusa i debilne posty na niej <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i podpadnę ale:

gnysek - nigdy mi nie zaszkodził.

Borek - same here.

Tymon - dużo mi pomagał i nigdy nie zaszkodził.

 

no i czas wieszać psy na Ranmusie :P Ile to było razy kiedy wszyscy byli przeciwko mnie, a Ranmus... ehh, a Ranma_man ten słynny założyciel Ranma_man też był przeciwko mnie ;< Tylko żartowałem xP nie mam mu nic do zarzucenia szczerze powiedziawszy. Dla mnie każdy mod i admin gmclanu jest jak rodzina xP no troche judasze ale jednak rodzina :D a rodzinie trzeba wybaczać :D

 

O, Ranmus. Lubię Ranmusa. Razem w łóżku robimy zabawne rzeczy. Np. wpychamy sobie do nosa kostki d20. Ogólnie fajny admin.
nie no twoje teksty coraz bardziej mnie rozwalają... Zacznę to spisywać xP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...