Skocz do zawartości

Zablokowane Sprawa Wooziego


Marmot

Rekomendowane odpowiedzi

Woozie mnie bardzo poprosił, żebym dał za niego pewien post, bo on ma bana, więc zamieszczę go:

Przepraszam bardzo wiem ze zle się zachowałem i dostałem bana za to załuje teraz się poprawiłem i prosze odbanujcie mnie juz nie będe

Moim zdaniem, ban aż tak bardzo mu się nie należał, jak coś, to na jakiś okres czasu (np. miesiąc), bo jednak, po tym jak się zachował Bigshark, to ja i większość użytkowników zapewne zachowała by się identycznie. Przyznam, że za słowa, ban mu się należy, ale można było mu dać tymczasową karę, a później, jak by był brak poprawy to zwykły.

PS. Ja jestem neutralny, ale sądzę, że w tej sytuacji, to jeżeli Woozie dostał bana, to Bigshark też powinien go dostać, bo napewno uraził nie tylko Wooziego, ale większość początkujących swoim zachowaniem i wogóle, moim zdaniem Bigshark, zasługuje bardziej na bana. W sumie, nie chcę Ranmie nic narzucać, tylko wrzuciłem coś co Woozie chciał i swój komentarz do tego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13:50:30 Tymek (tymek_beczek@tlen.pl)

Pisze do ciebie na gg x]

13:51:20 GG# 6974395

ok jestem ale spadam juz będe potem chcesz sie do mojej strony przylonczyc www.rockwergames.prv.pl

13:51:35 Tymek (tymek_beczek@tlen.pl)

to nara

13:51:47 GG# 6974395

ej powiesz mi jak strzelane zrobic

13:51:55 Tymek (tymek_beczek@tlen.pl)

ale jaką ? :]

13:51:57 Tymek (tymek_beczek@tlen.pl)

od góry

13:52:01 Tymek (tymek_beczek@tlen.pl)

od boku ?

13:52:23 GG# 6974395

od gury

13:52:37 Tymek (tymek_beczek@tlen.pl)

ruch 360 ?

13:53:15 GG# 6974395

ale zrobisz przyklad i dodasz ja sobie obczaje i sie naucze ej  chcial bys sie przylonczyc do moje strony twoje gry bys tam umieszcal bys byl adminem

13:53:26 Tymek (tymek_beczek@tlen.pl)

hehe

13:53:32 Tymek (tymek_beczek@tlen.pl)

mam własny team x]

13:53:36 Tymek (tymek_beczek@tlen.pl)

ale thx

13:53:40 GG# 6974395

pokazesz te strone

13:53:52 Tymek (tymek_beczek@tlen.pl)

narazie w budowie

13:53:57 Tymek (tymek_beczek@tlen.pl)

<ocenzurowano adres>

13:54:25 GG# 6974395

zrobisz mi przykład ze gosciem sie idzie i sie strzela ja sie naucze ty jestes najlepszy z forum Game Maker

13:54:44 Tymek (tymek_beczek@tlen.pl)

ok napisze ci przykład

13:54:50 Tymek (tymek_beczek@tlen.pl)

kiedy będziesz ?

13:55:07 GG# 6974395

hmm 16 17 napisz mi przyklad

13:55:15 Tymek (tymek_beczek@tlen.pl)

spoko

13:55:17 GG# 6974395

lub wczesniej gdzie go dodasz

13:55:27 Tymek (tymek_beczek@tlen.pl)

na serwer dam

13:55:29 Tymek (tymek_beczek@tlen.pl)

podam linka

13:56:07 GG# 6974395

ale  wiesz co daj ze  idziesz gosciem ma bron itp. zrub to staranie aha a mozesz mi zrobic przyklad ze jak sie robi Menuw  grze Start Wyjscie Autor itp.

13:56:22 Tymek (tymek_beczek@tlen.pl)

spoko

13:56:32 GG# 6974395

zrobisz mi

13:56:35 Tymek (tymek_beczek@tlen.pl)

taa

13:56:43 Tymek (tymek_beczek@tlen.pl)

tylko nie zrobie gotowca x]

13:57:06 GG# 6974395

ok zrub tak Menu i potem jakas plansze daj odrazu z tym gosciem jak sie to strzela

napisz na forum temat o woozie ze woozie bardzo prosi i przeprasza i nie będzie juz przeklinal i przeprasza odbanujcie go
Sami oceńcie.

 

EDIT

Zrobiłem mu ten przykład ale nie podpasował i powidział że stać mnie na więcej i że mam zrobić to lepiej. W zamian za to dostał blocka x]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woozie mnie bardzo poprosił, żebym dał za niego pewien post, bo on ma bana, więc zamieszczę go:

 

Moim zdaniem, ban aż tak bardzo mu się nie należał, jak coś, to na jakiś okres czasu (np. miesiąc), bo jednak, po tym jak się zachował Bigshark, to ja i większość użytkowników zapewne zachowała by się identycznie. Przyznam, że za słowa, ban mu się należy, ale można było mu dać tymczasową karę, a później, jak by był brak poprawy to zwykły.

PS. Ja jestem neutralny, ale sądzę, że w tej sytuacji, to jeżeli Woozie dostał bana, to Bigshark też powinien go dostać, bo napewno uraził nie tylko Wooziego, ale większość początkujących swoim zachowaniem i wogóle, moim zdaniem Bigshark, zasługuje bardziej na bana. W sumie, nie chcę Ranmie nic narzucać, tylko wrzuciłem coś co Woozie chciał i swój komentarz do tego...

Ej marmot co ty bredzisz? Co to za brednie??

Nawet nie wiesz za co woozie dostał Bana.

A przypominam że dostał go za wyklinanie na BUCIORA!!

Tak na Buciora a nie na mnie. Więc Marmcie zanim ocenisz to najpierw przyjrzyj sie lepiej sytuacji.

Ja go sprowokowałem do sytuacji po której dostał ostrzeżenie.

To BUCIOR sprowokował go do sytuacji w której dostał Bana.

Cytat: BWO

Po napisaniu tego posta przeczytałem temat (usuniety przeze mnie), w którym Woozie kogoś zjechał i zauważyłem, że Ranma już go zbanował

kogoś w tym wypadku oznacza Buciora.

 

Więc Drogi Marmocie, Wybaczam ci tę pomyłkę Gdyż nie ma już tego posta na forum i może go nie widziałeś.

 

Nie mniej jednak jestem podirytowany tym iż jak nastąpiła pomyłka w której byłem niewinny to wszyscy mnie oskarżali choć to byłblue tree. A jak ewidnetnie na bana zasłużył Woozie, to wszyscy go bronią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bucior może go sprowokował ale woozie nie powinien tak klnąć. chociaż skoro przeprasza to można mu chyba wybaczyć i dać jeszcze jedną szansę

Aż tak to nie, ale myślę że można by było zmniejszyć karę do dwoch tygodni.

Na drugi raz proponuje nie usuwać tych tematów i postów związanych z banem bo potem robią się takie komplikacje jak teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak ... chciałem dać Woozie'mu bana na postowanie na 2 tygodnie ale uprzedził mnie Ranma banem na zawsze ... ja szanuje jego decyzje bo Woozie dostał ostrzeżenie wcześniej - jak się nie potrafił zastosować to dostał to na co zasługiwał ... nie potrafił znieść krytyki ze strony buciora która według mnie była słusza. Jestem za daniem mu ostatniej szansy ale ... za dwa tygodnie jak chłopak troche ochłonie ... ostateczna decyzja i tak należy do Ranmy i nie zamierzam jakkolwiek na nią wpływać, ani wstawiać się w imieniu Wooziego ... to tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...